Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Recepty – Varenie – Pečenie - Trapasy v kuchyni

Trapasy v kuchyni

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 11:46 am

Žienky,pochváľte sa,čo sa vám podarilo pokašlať pri varení a celkovo v kuchyni??? :wink: :lol: :wink:

Ja som mala v takom malom uzatvárateľnom kelímku soľ..to ked sme išli niekam opekať atd,aby som mala v malom množstve,potom som si konečne kúpila takú malinkú soľničku,tak som túto soľ len odložila v linke..ale rovnako som mala v ďalšom kelímku kyselinu citronovú :wink:

No a čo čert nechcel,po nejakom čase som upratovala a zabudla som,že tam mám aj tú kyselinu a čo som spravila??? šup s nou do veľkej nádoby so soľou :roll: :lol: ..
Samozrejme,že som si to neuvedomila...no a jedného dna som z tej soli naplnila domácu solničku a posolila rajčiny z tržnice,čo som po dlhom čase sa odhodlala ísť práve tam kúpiť..a to boli tie najlepšie rajčiny pod slnkom :!: :wink: :wink: :wink: :lol:
Ja aj malý sme ich doslova hltali a pripisovali to tomu,že sú práve z trhu :wink: až po chvíli,ked som si posolila aj zemiaky na tanieri som to pochopila=ja som solila so soľou ochutenou kyselinou citronovou :lol: :lol: :lol: Ale vám poviem,že na rajčiny fakt super,hlavne ked sú také bez chuti ako bežne zo supermarketu bývajú :D :D :D

No ale nejak som pozabudla,že tú kyselinu mám aj v tej veľkej nádobe so soľou,ale len do včera večera :roll: :idea:
Ked som si tu veselo vypisovala na fóre a robila popri tom domáce zemiakové lupienky,ani som si na to samozrejme nespomenula..a čo sa nestalo :?: :?: :?: :lol: Išla som si už hotové lupienky posoliť a hádajte čím :?: :oops: :lol: kyselou soľou!!!!! Ked som ich koštovala ,skoro ma natiahlo...takže som prácne zemiačik po zemiačiku papierovou utierkou oprašovala,aby som tú kyselú morskú soľ z toho dostala a nemusela vyhodiť celú misku domácich lupienkov :lol: :lol: :lol:
Nakoniec sme ich samozrejme opäť posolili s normálnou soľou a hned bolo po nich...taká som ja šikulka :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Trapasy v kuchyni

od keilayh » Pon Sep 01, 2014 7:15 pm

Ja som mala tu česť s tym škrobom na zahusťovanie. Keď som ho išla prvykrat použiť, nejako ma nenapadlo, že ho treba rozmiešať s vodou a len tak som ho sypala do omačky :oops:
No a boli z toho take male priesvitne guličky :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Trapasy v kuchyni

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 8:36 pm

keilayh píše:Ja som mala tu česť s tym škrobom na zahusťovanie. Keď som ho išla prvykrat použiť, nejako ma nenapadlo, že ho treba rozmiešať s vodou a len tak som ho sypala do omačky :oops:
No a boli z toho take male priesvitne guličky :lol:



To poznám :lol: :wink: ono sa to tak zgrcne :lol: ale dá sa to rozšlahať ešte metličkou,či elektrickým :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť