Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - Zelená káva

Re: Zelená káva

od disha11 » Uto Sep 02, 2014 9:05 pm

Moje sú iba citlivé na kofeín y vlastne na všetko farebné, ale inak pohoda :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Zelená káva

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 9:12 pm

nerozumiem...ako na farebné??? čo ti žltnú? :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Zelená káva

od disha11 » Uto Sep 02, 2014 9:22 pm

nežltnú, len sú proste citlivé. Napríklad na kávu, kolu, či sladké nápoje, tie obsahujú veľa cukru a rôzne farbivá a tým sa oslabuje sklovina. Ja som pila hlavne kofolu, ale aj kávu a používala som pasty s bieliacim účinkom :) a tým sa stalo, že sa mi oslabila zubná sklovina a nemôžem piť farebné nápoje, ale ani jesť citrusy vo veľkej miere. Pijem preto vodu z vodovodu a tá je aj najlepšie a najzdravšia. Už sa mi však tie zuby upravili, tým že používam zubnú pastu na citlivé zuby a obmedzuje spomínané nápoje a aj tie citrusy, ale sem tam si dám :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Zelená káva

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 9:30 pm

v takom prípade je dobrá pasta Pardontax...môjmu mužovi veľmi pomohla...ma tiež taký problém, ako opisuješ...len jemu aj strašne krvácajú ďasná :x :x :x ale už nie tak ako predtým....používa aj Listeryn ten zelený, všetko vyštipe a netvorí sa mu v ústnej dutine toľko baktérií :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Zelená káva

od disha11 » Uto Sep 02, 2014 9:34 pm

Ja som mala parodontax a aj sensodyne a nepomoholi mi :/ Ja používam Elmex sensitive a je to omnoho lepšie ako to bolo predtým. Ten Listerin vyskúšam :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Zelená káva

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 9:39 pm

vyskúšaj...síce vyštípe aj to čo nemusí...ale je to fakt bomba...aj moje deti sem tam používajú Lysterin lebo vidia svojho tatíka :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť