Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - krúžky a hobby pre dieťa

krúžky a hobby pre dieťa

od terez254 » Uto Sep 09, 2014 8:12 am

Kedy ste Vaše deti začali dávať na rôzne krúžky a podľa čoho ste ich vyberali?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: krúžky a hobby pre dieťa

od keilayh » Uto Sep 09, 2014 10:22 am

terez254 píše:Kedy ste Vaše deti začali dávať na rôzne krúžky a podľa čoho ste ich vyberali?


Až v druhej triede na zš a sám si vybral.
Ale napr. do škôlky chodila pani z hudobnej a ona si vybrala par deti, ktore sa jej pozdávali, že maju hudobný sluch a že by bolo dobre aby to rozvíjali. Bol medzi nimi aj môj, tak som počítala, že od prveho ročníka bude chodiť aj na hudobnú.
Ibaže, mladý pán mal iné plány :mrgreen: nedal nám schválne papier na prihlasovanie. Takže sme to zmeškali. Ale tak neriešili sme to, aj keď jemu sme povedali čo a ako. A potom v druhej triede už povedal sám, že chce chodiť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: krúžky a hobby pre dieťa

od terez254 » Uto Sep 09, 2014 12:25 pm

Takze chodi na hudobnu? :) spev ci nejaky hudobny nastroj?
to je celkom dobre,ze do vasej skolky prisla ucitelka a tie deti, ktore mali pdola nej hudobny sluch tak odporucila, aby navstevovali jej hodiny.
Niekde sa pise,ze je najlepsie deti prihlasovat cim skor na kruzky, aby mohli toho viac prestriedat a nakoniec si vybrat, ze co ich najviac bavi a na co maju talent.
Tvoj maly chodil az v druhej triede na hudobnu ci pred tym este stihol ine kruzky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: krúžky a hobby pre dieťa

od keilayh » Uto Sep 09, 2014 12:58 pm

ano chodi na bicie.
Predtym nechodil nikam, my sme to v škôlke neriešili vôbec. Chceli sme od prvej triedy, ale to sa zas on šprajcol, tak začal až od druhej.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: krúžky a hobby pre dieťa

od terez254 » Uto Sep 09, 2014 1:12 pm

ja si myslim,ze je dobre, ked dieta ma nejake hobby. Tym,ze si musi do tyzdna vyclenit nejaky ten cas tak ho to uci aj zodpovednosti a mozno su tieto deti kludnejsie ako tie,co maju vela casu,ziadne zaujmy alebo len sedia pred telkou.
ma bicie aj doma? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: krúžky a hobby pre dieťa

od Jajus345 » Uto Sep 09, 2014 7:49 pm

Ahoj,môj syn mal poziarnicky krúžok uz v skolke....strasne sa mu to pacilo,ked sme raz boli na dni požiarnikov....ostatne deti chodiť nechceli,tak si ho poziarnici vzali medzi seba....chodi tam dodnes....teraz je 3 tiak a kruzky majú od prvého rocnika....velmi ho bavi futbal....možno z neho bude druhy Hamsik :-) :-) :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: krúžky a hobby pre dieťa

od keilayh » Uto Sep 09, 2014 8:03 pm

terez254 píše:ja si myslim,ze je dobre, ked dieta ma nejake hobby. Tym,ze si musi do tyzdna vyclenit nejaky ten cas tak ho to uci aj zodpovednosti a mozno su tieto deti kludnejsie ako tie,co maju vela casu,ziadne zaujmy alebo len sedia pred telkou.
ma bicie aj doma? :)


zatiaľ nema keďže je to nakladna položka. A našťastie to ani hudobka nepožaduje. A hlavne dohovie dokedy to bude malého baviť, resp. dokedy bude ochotny tam chodiť :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: krúžky a hobby pre dieťa

od terez254 » Uto Sep 09, 2014 10:17 pm

to mas veru pravdu. take bicie musia nieco stat. ale na druhej strane je to dobre. vies si predstavit,ze by vam doma stale bubnoval? :) :) :)
Ty si chodila od malicka na nejaky kruzok alebo nie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: krúžky a hobby pre dieťa

od keilayh » Str Sep 10, 2014 6:57 pm

terez254 píše:to mas veru pravdu. take bicie musia nieco stat. ale na druhej strane je to dobre. vies si predstavit,ze by vam doma stale bubnoval? :) :) :)
Ty si chodila od malicka na nejaky kruzok alebo nie?


Mne by bicie vôbec nevadili ak by teda hral slušne a netrieskal kade tade :lol: Ja som nechodila vôbec na žiadny kružok.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: krúžky a hobby pre dieťa

od terez254 » Str Sep 10, 2014 9:59 pm

Ja som zacala az tak na prelome dospelosti a potom ked uz som bola dospela. Ale musim priznat,ze mi to trosku vadi. Rada by som mala nejake hobby,ktore by som robila od detstva. Takze moje deti budu urcite navstevovat kruzky :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: krúžky a hobby pre dieťa

od keilayh » Štv Sep 11, 2014 9:55 am

terez254 píše:Ja som zacala az tak na prelome dospelosti a potom ked uz som bola dospela. Ale musim priznat,ze mi to trosku vadi. Rada by som mala nejake hobby,ktore by som robila od detstva. Takze moje deti budu urcite navstevovat kruzky :D


Ono kedysi sa to neriešilo vôbec, to len teraz je taky podla mńa boom :D
Inak toto si všímam a bolo to aj tak celkovo rozoberane, že čo "nedosiahli" rodičia, to nutia robiť svoje deti :lol: a je na tom čosi pravda, vidim to aj okolo seba :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: krúžky a hobby pre dieťa

od terez254 » Štv Sep 11, 2014 10:02 am

mozno je to pravda. pride mi zas sialene,aby dieta malo spraveny rozvrh . tusim nieco take som citala o dcere Andrey Veresovej, ze na kazdy den ma iny kruzok, ale zas neviem, co je na tom pravdy. bulvar vzdy nepise pravdu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť