Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Plienky - Plienky Toujours

Plienky Toujours

od Tasija » Pon Sep 08, 2014 7:51 pm

Ahojte, chcem sa spýtať, poznáte tie plienky z Lídlu, to menšie balenie, tie plienočky sú žirafkové a zebrové, ale nejako divne páchnu ... máte s nimi skúsenosť? z čoho je ten zápach? normálne sa ich bojím použiť, máte s nimi skúsenosť?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Plienky Toujours

od melindi » Str Sep 10, 2014 5:03 am

Ja používam Pampers a Bella Happy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Plienky Toujours

od keilayh » Str Sep 10, 2014 6:48 pm

Tasija píše:Ahojte, chcem sa spýtať, poznáte tie plienky z Lídlu, to menšie balenie, tie plienočky sú žirafkové a zebrové, ale nejako divne páchnu ... máte s nimi skúsenosť? z čoho je ten zápach? normálne sa ich bojím použiť, máte s nimi skúsenosť?


Čítala som niekde, vraj su lidlove dobre a vyhovuju, ale tak pokiaľ je tam nejaky zapach tak by som sa ich asi bála používať. Aby ste nemali nejaku alergicku reakciu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Plienky Toujours

od Tasija » Štv Sep 11, 2014 1:37 pm

melindi píše:Ja používam Pampers a Bella Happy.


ja používam babylove, tieto som tak núdzovo kúpila
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Plienky Toujours

od Tasija » Štv Sep 11, 2014 1:39 pm

keilayh píše:
Tasija píše:Ahojte, chcem sa spýtať, poznáte tie plienky z Lídlu, to menšie balenie, tie plienočky sú žirafkové a zebrové, ale nejako divne páchnu ... máte s nimi skúsenosť? z čoho je ten zápach? normálne sa ich bojím použiť, máte s nimi skúsenosť?


Čítala som niekde, vraj su lidlove dobre a vyhovuju, ale tak pokiaľ je tam nejaky zapach tak by som sa ich asi bála používať. Aby ste nemali nejaku alergicku reakciu.


No ja som ich medzičasom vyskúšala a teda alergická reakcia nebola, všetko je vyhovujúce, len tak divne smrdia, nemôžem si pomôcť ... preto som chcela vedieť, či ich aj niekto iný používa a či to vždy sú také ..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť