Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - čínska medicína

čínska medicína

od AJUSCHA » Str Dec 03, 2008 11:11 am

ahojte maminky aj nemaminky. Prosím, má niekto skúsenosť s čínskou medicínou? Na internete sú dostupné lieky na zmenšenie nosnej mandle, čaká nás operácia /syna, ktorý má 3 roky/ a chceme sa tomu vyhnúť, tak sa pokúšam zohnať nejaké lieky, ktoré by nám mohli pomôcť. Nepoznáte niečo? Alebo objednával niekto čínsku medicínu, na slovenskej stránke sa to tuším volá TCM. Alena
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Štv Sep 27, 2007 12:00 am

od kondllova » Štv Dec 04, 2008 1:01 am

Môj syn mal tiež zväčšenú nosnú mandlu a chceli sme sa operácii vyhnúť. Skúšali sme všeličo,homeopatiká, volnopredajné lieky, ale vôbec nič nám nepomohlo, tak sme sa objednali, pretože v noci už velmi zle dýchal, chrápal, budil sa, a teraz už skoro rok po operácii môžem povedať, že nám velmi pomohla, býva aj ovela menej chorý, čo predtým nebolo, keďže chodí do škôlky. Asi som Vám velmi nepomohla,len som napísala našu skúsenosť. Mirka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od AJUSCHA » Štv Dec 04, 2008 6:36 pm

Ďakujem veľmi pekne za Vašu odpoveď, to je fajn, že Vám to pomohlo, je dobré keď dieťatko nie je často choré. Ktovie, či to tak zaberie u každého....lebo som čítala, že výber mandle môže spôsobiť napr. sennú nádchu, alergiu....tak neviem, či niečo aspoň skúsiť alebo ako postupovať....v každom prípade veľká vďaka...Alena
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Štv Sep 27, 2007 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť