Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Priatelia a známi - Kamoska

Kamoska

od mariamarian » Ned Sep 07, 2014 1:13 pm

ahojte, volam sa Maja a potrebovala by som radu. zistila som ze kamoska mala oslavu a nezavolala ma na nu, pritom sa pravidelne stykame, kamosime sa, chodime kavickovat, semtam na obed behneme, chodime s s detmi von. je mi toluto, neviem preco to urobila a neviem ako sa mam teraz zachovat. tak ma to sklamalo ze ani neviem ako mam na nu potom vsetkom zareagovat, neviem sa tvarit ze o nicom neviem a ze sa nic nestalo. uz ani neviem ci mam chut sa s nou vobec stretnut, aj ked teda asi sa tomu nevyhnem. a ked sa bude ona este nahodou pytat ze co sa stalo ja budem mat zly pocit ze kazim nase kamaratstvo. nechcem sa jej pytat jak taka chudera ze preco ma tam nezavolala, alebo jej telefonovat, neviem si to vobec prectavit. ako sa mam zachovat? alebo ako to mam vobec predychat ze ma takto podrazila?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 12:00 am

Re: Kamoska

od keilayh » Ned Sep 07, 2014 8:12 pm

fuha, no neviem asi by som to nechala na nahodu, že ako sa to vyvinie. Zrejme by som sa odmlčala a počkala či sa ona ozve.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Kamoska

od Jajus345 » Uto Sep 09, 2014 2:52 pm

tak to je dosť blbé....počkaj možno ti dá vysvetlenie.... :( :( :( :( a nemali ste nejaký problém???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kamoska

od pupavicka22 » Uto Sep 09, 2014 5:37 pm

môžeš počítať s tym, že kamaratstvo s ňou už nebude take ako bolo. teba to bude mrzieť a ona dohovie? tiež by som asi počkala ake vysvetlenie da, alebo jej napiš aspoň sms-ku že prečo ti nedala vedieť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Kamoska

od Jajus345 » Uto Sep 09, 2014 6:35 pm

Suhlasim s pupavickou22....1 sms by som jej poslala,aspoň by si vedela na čom si....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kamoska

od 101monika101 » Str Sep 10, 2014 7:01 pm

Normalne mi tazko ostalo :? mna by to velmi mrzelo a neviem ako by som to prezila :? bola to velmi dobra kamaratka? asi aj hej, ci? skus sa s nou porozpravat aj ked teda naozaj neviem preco by toto niekto urobil.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 10:42 am

Re: Kamoska

od pupavicka22 » Pia Sep 12, 2014 2:59 pm

Poriešila si niečo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Kamoska

od vladkaPD » Sob Sep 13, 2014 9:42 am

mariamarian píše:ahojte, volam sa Maja a potrebovala by som radu. zistila som ze kamoska mala oslavu a nezavolala ma na nu, pritom sa pravidelne stykame, kamosime sa, chodime kavickovat, semtam na obed behneme, chodime s s detmi von. je mi toluto, neviem preco to urobila a neviem ako sa mam teraz zachovat. tak ma to sklamalo ze ani neviem ako mam na nu potom vsetkom zareagovat, neviem sa tvarit ze o nicom neviem a ze sa nic nestalo. uz ani neviem ci mam chut sa s nou vobec stretnut, aj ked teda asi sa tomu nevyhnem. a ked sa bude ona este nahodou pytat ze co sa stalo ja budem mat zly pocit ze kazim nase kamaratstvo. nechcem sa jej pytat jak taka chudera ze preco ma tam nezavolala, alebo jej telefonovat, neviem si to vobec prectavit. ako sa mam zachovat? alebo ako to mam vobec predychat ze ma takto podrazila?


toto je kamoska? by som sa na ny vy ... rala a mas pokoj. zrejme ta len vyuzivala, teraz ta uz nepotrebuje tak to takto poriesila. mi nehovor ze sa chces s nu este bavit? poslala by som ju doprdele. boze neznasam taketo osoby. a ty si to este ides vycitat? a trapit sa s tym? no mohla by som ju vie co :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Kamoska

od mariamarian » Pon Sep 15, 2014 4:39 pm

neporiesili sme zatial nic, neboli sme spolu, nemam odvahu jej napisat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 12:00 am

Re: Kamoska

od Jajus345 » Pon Sep 15, 2014 4:53 pm

Nemas odvahu? A ty si jej nieco spravila? Ci ona tebe...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kamoska

od vladkaPD » Uto Sep 16, 2014 3:50 pm

mariamarian píše:neporiesili sme zatial nic, neboli sme spolu, nemam odvahu jej napisat


vykasli sa na nu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť