Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Rozdelenie bazáru a Nového tovaru

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

od paloma32 » Str Feb 23, 2011 12:01 pm

,,Neviem o co vam zase ide alex,,, ja som si vas problem vyriesila,, musela som vymazat inzeraty za jedno slovicko,,, co mam este urobit aby ste ma nechala uz na pokoji?
Kazdy ma svoj iny nazor,, ja som si svoje uz povedala,, ale vy mna neprestavate ociernovat,, to ste si ma vytypovala alebo co vam prekaza? Mate nejaky osobny problem?
Dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Str Jún 03, 2009 5:56 pm

od alex » Str Feb 23, 2011 12:43 pm

paloma32 píše:,,Neviem o co vam zase ide alex,,, ja som si vas problem vyriesila,, musela som vymazat inzeraty za jedno slovicko,,, co mam este urobit aby ste ma nechala uz na pokoji?
Kazdy ma svoj iny nazor,, ja som si svoje uz povedala,, ale vy mna neprestavate ociernovat,, to ste si ma vytypovala alebo co vam prekaza? Mate nejaky osobny problem?
Dakujem


máme podložené že nick pivonkapi je Váš :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od paloma32 » Str Feb 23, 2011 1:04 pm

O akom ucte to rozpravate? To ze ste admin neznamena ze ma mozte urazat,, to mozem povedat aj ja ze ste to vy,, viete co nemam naladu sa s vami bavit vobec o takychto veciach,,, ja mam v zivote ine starosti a nie si tu s vami pisat o hlupostiach,, budem vas ignorovat pretoze je mi vas luto ze mate tak nudny zivot,, ze musite riesit tych druhych.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Str Jún 03, 2009 5:56 pm

od alex » Str Feb 23, 2011 1:33 pm

paloma32 píše:O akom ucte to rozpravate? To ze ste admin neznamena ze ma mozte urazat,, to mozem povedat aj ja ze ste to vy,, viete co nemam naladu sa s vami bavit vobec o takychto veciach,,, ja mam v zivote ine starosti a nie si tu s vami pisat o hlupostiach,, budem vas ignorovat pretoze je mi vas luto ze mate tak nudny zivot,, ze musite riesit tych druhych.


ibaže ja som tu na to aby som riešila ludi ako ste vy, ktori nerešpektuju podmienky babybazaru! a upozorňovala ich na to.
Žiaľ z tohto sa nemáte ako vykrútiť. Máte viacnásobnú registráciu, čím porušujete podmienky babybazaru! nick pivonkapi je Váš máme to overené a podložené
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Janka81 » Str Feb 23, 2011 6:15 pm

alex píše:
pivonkapi píše:Ved jedine, nestaci im kdo co plati, este by chceli viac platicov, to je nenasytnost, im sa lahko hovori ked si za cudzie peniaze kupuju GOLD UCTY, a ze vraj kam idu peniaze,tam, by mala ist kontrola, :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: s kazdym vzdy dobre vydrbu adminky a jedna druhej zavidia tak sa pretekaju ktora ma viac,mozte sa hAnbit ZLATOKOPKY ADMINKY


pivonkapi alebo žeby paloma32 ?

V. POVINNOSTI POUŽÍVATEĽA
6. Používateľ sa na serveri nesmie registrovať viac ako jeden krát a nesmie používať viac ako jeden prístup!

9. Užívatelia, ktorí nemajú predplatený účet Silver alebo Gold, nemôžu predávať nový tovar, ani ponúkať služby za účelom zisku!


adminka zlatokopka-či o čo som zas prišla alex?? :wink: :wink: :wink: :wink:o zábavu postarané..heh
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Str Feb 23, 2011 6:17 pm

inak,poniektoré majú len nové veci pod účtom štandard a pochybujem,že sú to ich osobné nenosené veci,ktoré nepotrebujú :!: to zas nech hovoria tým,čo seno papajú :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od KITTYshop » Str Mar 02, 2011 3:59 pm

admin píše:Uz sme to tu viacej krat pisali, ale napiseme znova. BabyBazar.sk je len nazov domeny, neznamena to, ze sa tu nema a nebude predavat novy tovar. Mozno keby sme portal nazvali babyinzercia, babystranka alebo nieco podobne, bolo by to OK, ale babybazar je jednoduchsie a aj lepsie znie - preto ten nazov. Podmienky servera su jasne dane a ak chcete novy tovar predavat je nutne si predplatit zvyhodneny ucet. Tovar musi byt rozdeleny na novy tovar a pouzivany tovar, lebo niektori uzivatelia hladaju len novy tovar a niektori len pouzivany tovar. Cize ked idu cez "Hladaj" v oranzovej liste mozu si tam presne zadefinovat aky tovar chcu hladat. Ti co hladaju novy tovar nechcu najst pouzite veci a opacne, to musi byt kazdemu jasne. To je jeden dovod. Dalsi je, ze ak niekto bude predavat novy tovar pod uctom standard bude to nefer voci uzivatelom ktori si zvyhodnene baliky platia. Nemyslite? Ohladom ceny...neverim ze cenu 3.49 € za mesiac niekto nazve drahou za sluzby ktore ponuka!!! Spocitajte si, co si dnes za tieto penize dokazet kupit, jedno jedlo v restauracii, tri litre benzinu - alebo obratme to na sluzby, nakolko babybazar.sk je sluzba - kadarnictvo, nove nechty, alebo plavanie hodinu s detmi v bazane??? Od vsetkeho co som tu pisal sme lacnejsi a to je len priklad !!!! Trvame na tom, ze tato cena za cely jeden meisac je symbolicka, za 300 inzeratov, aktualizacie...atd atd... Skuste sa pozriet aj na to kolko prace je za pozadim babybazar.sk, kolko ludi sa o web stara. Administratori, programatori, designeri... prevadzka servera, investicie do reklamy atd, atd.. Myslite ze je to vsetko zadarmo? Nie je... Samozrejme konkurencia v inzertnych serveroch je velka - treba si vybrat na ktorych portaloch sa Vam opalti inzerovat a z ktorych mate odozvu. Ak u nas nepredavate nema dovod inzerovat - to je absolutny fakt a s tym musime suhlasit. Nechceme nikoho nutit, aby si u nas platil, ale ak niekto chce nase sluzby vyuzivat, musi respektovat podmienky bez vyhrady.

Sandras, co sa tyka zmazanych inzeratov, ano zmazali sme ich bez upozornenia, co bola chyba viacej krat sa to nestane. Boli to ale inzeraty stare viac ako 1,5 roka. Vo FAQ je tiez napisane, ze sa inzeraty starsie ako 6 mesiacov budu mazat. Pred cca tyzdnom sme teda poslali oznam, ohladom mazania dalsich inzeratov a tak sme to dali aj na uvod medzi novinky. A takto to bude fungovat aj nadalej.




Suhlasim uplne so vsetkym, viete kolko extremnych uzivateliek musia denne riesit?Vobec sa cudujem,ze este maju chut este riesit cely bazar.Mna osobne dozrali uzivatelky,ktore si veselo duplikuju oznamy a pri tom maju ucty silver.To je podla mna totalna drzost.Ak sa im nepacia podmienky tak nech si najdu iny server.Co sa tyka platby za ucty tak to nie je fakt vela a silver ucty nemusia predavat len novy tovar.Skuste sa pozriet na web modrykonik tak tam este len maju podmienky a striehnu co kto kedy spravi...ak chcete cisto len bazar tak tam si pridete na svoje urcite,tam je novy tovar zakazany.Mne to tu uplne vyhovuje,predavam aj inde,ale za seba mozem povedat,ze babybazar je najlepsi a najprehladneji :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 12:00 am

od admin » Str Mar 02, 2011 9:14 pm

Uz sme zamedzili aj pridavanie duplicitnych oznamov pre Silver.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od KITTYshop » Str Mar 02, 2011 9:25 pm

admin píše:Uz sme zamedzili aj pridavanie duplicitnych oznamov pre Silver.


vsimla som si, ze ich je tam uz pomenej :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 12:00 am

Re: Rozdelenie bazáru a Nového tovaru

od stefit » Štv Sep 18, 2014 5:40 pm

NO ja som uplne znechutena, ked tu vidim same fotky novych veci......za BAZAR... :lol: Idem prec , dovidenia..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Apr 13, 2012 6:09 pm

Re: Rozdelenie bazáru a Nového tovaru

od keilayh » Štv Sep 18, 2014 8:05 pm

stefit píše:NO ja som uplne znechutena, ked tu vidim same fotky novych veci......za BAZAR... :lol: Idem prec , dovidenia..


Ak si chceš pozrieť bazarový tovar, musiš isť cez vyhladávanie kde si to navolíš. Nemusíš pozerať aj nový tovar ak nechceš :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť