Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Victoria's Secret

Victoria's Secret

od terez254 » Pia Sep 19, 2014 9:51 am

Kupujete si niekto oblecenie tejto znacky? Ak ano tak cez internet alebo v zahranici? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Victoria's Secret

od keilayh » Pia Sep 19, 2014 11:43 am

terez254 píše:Kupujete si niekto oblecenie tejto znacky? Ak ano tak cez internet alebo v zahranici? :D


Ja mam odtiaľ, ale iba plavky. Kupovala som na priamo lebo sa mi to viac oplatilo, ale zadržali mi to na colnici tak som musela platiť dph a pekne sa mi to predražilo :? Tak už neobjednávam, keď tak pozriem na nete či niekto nepredáva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Victoria's Secret

od terez254 » Pia Sep 19, 2014 12:15 pm

Cize si si to kupovala v zahranici? Lebo viem,ze je to Americka znacka a na tom si aj zakladaju, tazko to kupit niekde blizsie tu, neviem o ziadnom obchode v Bratislave,v Prahe alebo vo Viedni.
Ja mam odtial tiez par veci a aj plavky a som velmi spokojna, len ma trochu odrzadza to, ze s clom, dph a postovnym z ameriky za tovar musim zaplatit omnoho viac ako je jeho skutocna hodnota.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Victoria's Secret

od keilayh » Pia Sep 19, 2014 12:34 pm

terez254 píše:Cize si si to kupovala v zahranici? Lebo viem,ze je to Americka znacka a na tom si aj zakladaju, tazko to kupit niekde blizsie tu, neviem o ziadnom obchode v Bratislave,v Prahe alebo vo Viedni.
Ja mam odtial tiez par veci a aj plavky a som velmi spokojna, len ma trochu odrzadza to, ze s clom, dph a postovnym z ameriky za tovar musim zaplatit omnoho viac ako je jeho skutocna hodnota.


Kupovala som priamo cez ich stránku
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Victoria's Secret

od terez254 » Pia Sep 19, 2014 1:59 pm

To sa ti muselo,ale dost predrazdit ak si si objednavala len pre seba..ved uz len postovne z USA musi nieco stat.nevies kolko ta to vyslo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Victoria's Secret

od keilayh » Pia Sep 19, 2014 2:39 pm

terez254 píše:To sa ti muselo,ale dost predrazdit ak si si objednavala len pre seba..ved uz len postovne z USA musi nieco stat.nevies kolko ta to vyslo?


vela :lol: Vtedy som objednávala iba tie jedny plavky, vyšli ma cez 60€ aj s poštou čo bolo lacnejšie ako keď som pozerala net a tie čo s tym kšeftuju. Ibaže som nepočítala, že mi to zadržia keďže to bol maličký balíček. Čiže potom ešte +20€ a to už sa mi fakt predražilo. Kebyže to viem, tak určite neobjednám.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Victoria's Secret

od terez254 » Pia Sep 19, 2014 3:04 pm

jedna pani robi hromadne objednavky a tym to vyjde lacnejsie tak sa to viac oplati.
nevies o nejakom obchode niekde mimo USA? :) :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Victoria's Secret

od keilayh » Ned Sep 21, 2014 11:35 am

terez254 píše:jedna pani robi hromadne objednavky a tym to vyjde lacnejsie tak sa to viac oplati.
nevies o nejakom obchode niekde mimo USA? :) :) :)


To veru neviem :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť