Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Oblečenie a obuv - označovanie veci

označovanie veci

od karagadevilis » Uto Sep 23, 2014 9:04 pm

Ahojte mamičky, možno aj vy ste riesili ako oznacit veci detom do skôlky. Hned prvy den nam oznamili, ze vsetke veci musia byt oznacene a tak som googlila a naslo som ze v zahranici to riesia nazehlovackymi s menom. Tak som si povedala ze to musi fungovat aj na Slovensku. Tak som sa do toho pustila a nakoniec to vyslo. Poznahala som si materialy so zahranicia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Sep 23, 2014 8:16 pm

Re: označovanie veci

od keilayh » Str Sep 24, 2014 10:09 am

Keď chodil môj maly do škôlky tiež to vraveli, ale neoznačovala som nič, iba na papučky som napísala fixkou meno. Každé dieťa a zvlášť to moje si pozná svoje veci, tak nevidím dôvod ničiť veci označovaním. Veď teraz sa posúvajú nosené veci na bazaroch. Treba brať do úvahy, že jednu vec môže nosiť aj 4-5 detí a keby každý písal na tie veci no to by teda bolo :D
A nestalo sa nam nikdy, že by sa riešili veci, že by sa stratili alebo si deti zamenili. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: označovanie veci

od Jajus345 » Štv Sep 25, 2014 11:18 am

ja som označovala...pohár, zubná kefka, pasta...papučky nie lebo každé dieťa má svoju skrinku.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť