Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - oblubene znacky oblecenia

oblubene znacky oblecenia

od terez254 » Str Okt 01, 2014 5:15 pm

Ake znacky oblecenia u Vas vedu? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: oblubene znacky oblecenia

od keilayh » Str Okt 01, 2014 8:58 pm

terez254 píše:Ake znacky oblecenia u Vas vedu? :)


Mam rada desigual aj keď teda už som dávno nič nekúpila :D Kedysi som kupovala guess ale prevažne z USA, lebo tuna u nas su tie veci neskutočne predražene. No už nekupujem, lebo kvalita išla velmi dole :? Ale celkovo už nejako značky nepozerám, hlavne aby to bolo pekne a cenovo dostupne :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: oblubene znacky oblecenia

od terez254 » Štv Okt 02, 2014 1:24 pm

keilayh píše:
terez254 píše:Ake znacky oblecenia u Vas vedu? :)


Mam rada desigual aj keď teda už som dávno nič nekúpila :D Kedysi som kupovala guess ale prevažne z USA, lebo tuna u nas su tie veci neskutočne predražene. No už nekupujem, lebo kvalita išla velmi dole :? Ale celkovo už nejako značky nepozerám, hlavne aby to bolo pekne a cenovo dostupne :wink:



takze si kupis nejaku vec, ked sa ti paci aj napriek tomu,ze nie je znackova?
vsimla som si,ze niektori ludia idu len po znackach aj ked ten dany kusok nevyzera prave najlepsie.
z USA si objedavala alebo si to kupovala priamo tam?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: oblubene znacky oblecenia

od keilayh » Štv Okt 02, 2014 4:28 pm

terez254 píše:takze si kupis nejaku vec, ked sa ti paci aj napriek tomu,ze nie je znackova?
vsimla som si,ze niektori ludia idu len po znackach aj ked ten dany kusok nevyzera prave najlepsie.
z USA si objedavala alebo si to kupovala priamo tam?


Ale samozrejme :lol: nedam za rifle 200€ a podobne :) Ale čo som si všimla, keď su akcie a zlavy, treba pochodiť všetky ochody aj tie drahe-značkove, lebo kolkokrat sa tam da najsť rovnako drahy/lacny kusok ako napr. v kenvele či NY
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: oblubene znacky oblecenia

od terez254 » Štv Okt 02, 2014 5:18 pm

keilayh píše:
terez254 píše:takze si kupis nejaku vec, ked sa ti paci aj napriek tomu,ze nie je znackova?
vsimla som si,ze niektori ludia idu len po znackach aj ked ten dany kusok nevyzera prave najlepsie.
z USA si objedavala alebo si to kupovala priamo tam?


Ale samozrejme :lol: nedam za rifle 200€ a podobne :) Ale čo som si všimla, keď su akcie a zlavy, treba pochodiť všetky ochody aj tie drahe-značkove, lebo kolkokrat sa tam da najsť rovnako drahy/lacny kusok ako napr. v kenvele či NY



to som si vsimla aj ja :) avsak ja na tieto zlavy nemam velke stastie. vzdy mi kamaratky hovoria ako vyhodne nakupili v zlavach a ked ja idem do obchodu tak ziadne nie su :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: oblubene znacky oblecenia

od melindi » Pon Okt 06, 2014 5:30 am

Máme rada športové veci. máme radi Budmil, Reebok, Nike, Adidas. Najmä môj druh kupuje tie značky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: oblubene znacky oblecenia

od terez254 » Pon Okt 06, 2014 8:57 am

melindi píše:My máme radi Budmil, Reebok, Nike, Adidas. Najmä môj druh kupuje tie značky.



cize ste take sportovejsie typy? :) najpohodlnejsie veci su najlepsie :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť