Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Jedenie a pitie - Do akeho veku varit dietatu samostatne?

Do akeho veku varit dietatu samostatne?

od veronbb » Ned Okt 12, 2014 8:18 am

diecata nasa amal ma 2,5 roka a priznam sa ze stale jej varim samostnatne.... stale jej menej solim alebo varim zdravsie verzie nasho jedla aj napriek tomu ze sa stravujeme dost racionalne... niektore nase jedla jej este stale nechutia...mame asi len 4 druhy jedla ktore zje uvarene pre nas vsetkych... ako ste na tom vy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 4:15 pm

Re: Do akeho veku varit dietatu samostatne?

od sandras » Ned Okt 12, 2014 10:13 am

ja som varila úplne samostatne do roka, potom postupne sme prechádzali na naše jedlo s tým, že som dieťaťu odobrala pred konečným dochutením pre nás. Samostatne som varila len ak to bolo fakt nevhodné, alebo niečo, čo dieťa nechcelo jesť.
Ndá sa povedať, že by ten prechod bol zo dna na den, skor postupne. Ale v 2,5 roku som už asi fakt nevyvárala extra pre dieťa.
K jedeniu a nejedeniu - dcéra nejedla dobre, syn zjedol všetko. Bez ohladu na to, čo bolo navarené ... z tohto dovodu s odstupom času si myslím, že nie je dobré dieťa učiť na extra špeci vyváranie oblúbených jedál a že ostatné jesť nemusí. My sme potom pri dcere v 3 rokoch riešili to, že v školke nad všetkým plakala, že to nelúbi a nejedla :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Do akeho veku varit dietatu samostatne?

od keilayh » Ned Okt 12, 2014 12:02 pm

My podobne ako sandras, po jednom roku sme už zavádzali "naše" jedlo. Malý jedol bez problemov uplne všetko. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Do akeho veku varit dietatu samostatne?

od veronbb » Ned Okt 12, 2014 4:46 pm

akoze ona zje v podstate vsetko len mam obcas pocit ze este niektore veci nemusi... a napr mäso bravcove moc nechce lebo sa jej to nechce zut... no ved uvidime co dalej mozno aj my budeme bojovat v skolke... ale zas asi ked pride na svet uz druhe babo tak nebduem mat cas vyvarat :D bude jest vsetko so mnou a hotovo.... snaaad!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 4:15 pm

Re: Do akeho veku varit dietatu samostatne?

od melindi » Pon Okt 20, 2014 8:12 am

Mám 16 mesačnú dcérku. Ja ešte varím jej samostatne. Teraz chceme jej postupne prechádzať na naše jedlo. Niekedy už varím jej len polievky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť