Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Hobby a zábava - filmy a rozprávky

filmy a rozprávky

od zuzana241285 » Pon Okt 13, 2014 11:39 am

rada by som vedela aký ste nedávno videli dobrý film alebo rozprávku s drobcami?mysme s malým pozerali lietadla na hbo a hned sme museli aj lietadielka zakúpiť :)
Dávidko mal v septembri 4roky a nikolka mala teraz 5mesiačikov
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Ned Okt 12, 2014 9:15 pm

Re: filmy a rozprávky

od melindi » Pon Okt 13, 2014 2:16 pm

Moja dcérka má rada Maja, Pepa prasiatko, Shaun. Aj Nikolke dovolíš pozerať rozprávky? Moja 16 mesačná dcéra už vie otvoriť televízor.V nedeľu ráno, behala do obývačky, sedela do fotela, a začala pozerať rozprávky.
Ja som pýtala od lekára, či môže, alebo nemôže pozerať televízor. Pán profesor hovoril, že
môže pozerať, lebo tie moderné televízie nie sú škodné. Moja niekedy pri ňom zaspinkal.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: filmy a rozprávky

od zuzana241285 » Uto Okt 14, 2014 7:57 am

tak je malinká už začína vymyšlať a máme kuchynu spojenú s obyvkou takže tomu moc nezabránim, a ved aj my sme boli deti a nikto z toho nič nerobil a sme zdravé. pozerate rozprávky aj z dvd?a ake?
my mame aj jim jam a minimax ale dost cast sa tam tie rozpravky opakovali mame vela.hlavne spievankovo tam aj tancujeme spolu a spievame ale aj rozpravok par mame na dvd
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Ned Okt 12, 2014 9:15 pm

Re: filmy a rozprávky

od melindi » Štv Okt 16, 2014 7:50 am

Máme v televízií dve programy, Kde sú od rána, do večera rozprávky.Tam vždy nájdeme niečo.
Moja dcérka má rada aj reklamy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: filmy a rozprávky

od leuska13 » Štv Okt 16, 2014 5:58 pm

Ja mám dvoch chlapčekov, v januári budú mať 5 a 2 roky. Veľmi ich baví pozerať telku. Starší momentálne frčí na spidermanovi, scooby doo, lietadlách, sponge bobovi, flinstonovcoch a rozprávkach od Disneyho. No a malý frčí na spievankove 1,2,3 a veľmi rád pozerá rozprávku snehuliaci / to je z našich detských čias /. Aj starší keď bol menší pozerával spievankovo a poviem vám, že veľmi veľa sa podľa toho naučil.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Júl 09, 2013 10:02 pm

Re: filmy a rozprávky

od keilayh » Pia Okt 17, 2014 5:36 pm

Môj bol zaťaženy na rozpravku Cars, videl to milionkrat :D
Teraz už skôr take pre staršich, aj keď mne sa stále viac páčia tie disney rozpávky :oops: Teraz je pekná ľadové královstvo, alebo rebelka. Teraz to bude aj v telke pod názvom neskrotná :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: filmy a rozprávky

od mkovacik » Uto Okt 21, 2014 2:15 pm

spiderman a ninja su klasika u chalanov........ :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Okt 21, 2014 2:06 pm

Re: filmy a rozprávky

od zuzana241285 » Ned Okt 26, 2014 6:20 pm

v slovenskej verzii sa mi ta neskrotná nepačila taky zlý dabing,teraz sme pozerali na hbo croodovciči tak neako sa to volá.kto videl?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Ned Okt 12, 2014 9:15 pm

Re: filmy a rozprávky

od keilayh » Pon Okt 27, 2014 10:36 am

zuzana241285 píše:v slovenskej verzii sa mi ta neskrotná nepačila taky zlý dabing,teraz sme pozerali na hbo croodovciči tak neako sa to volá.kto videl?


Mne sa tiež viac páči česká Rebelka ako slovenská neskrotná :D a tá druhá rozprávka budu asi Krúdovci? To je dobré tiež, to som sa nasmiala aj ja na tom :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť