Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Manželstvo, partnerstvo a rodina - svokra

Re: svokra

od terez254 » Uto Okt 21, 2014 4:01 pm

gombicka1 píše:stazovala sa mi kamaratka co jej urobila svokra. je to jedna z tych ktora vobec nerespektuje ze jej syn ma rodinu a ze su sebestacni. kazdu chvilu sa do nich montuje, do ich vychovy a domacnosti a to spolu nebyvaju. ja to nechapem. stalo sa to, ze prisla na navstevu ale nie v normalnom case ako chodia navstevy, ale prisla vecer o pol 9. no co by ste na to povedali? deti zacali hucat ze nejdu spat samozrejme aj ked boli uz ulozene, svokra rozhodla!!! ze nemusia lebo ved ona ich prisla pozret. potom detom nahovorila ze pojdu k nej. viete ako to dopadlo? rodicia museli drzat hubu a deticky isli v pyzamach svokricke. parada ze? mna by roztrhlo :twisted:



to by nastvalo asi takmer kazdeho.
tiez nechapem preco tie matky nepochopia,ze synovia uz maju vlastne rodiny,preco im nedaju trochu volnosti a preco najma robia veci,o ktorych vedia,ze prekazaju im polovickam.
tiez nechapem to prilisne montovanie sa do vsetkeho. ved, ked maju uz vlastnu domacnost tak v nej si rozhoduju oni, nie?

Ja poznam jednu svokru, ktora naopak robila zle svojmu zatovi a aj dcere. najprv im povedala,ze nechce,aby u nich byvali,potom naopak. jej dcera sa musela starat o celu domacnost,taktiez prispievat aj na surodencoch(starsich) a pod.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: svokra

od keilayh » Uto Okt 21, 2014 5:43 pm

terez254 píše:
gombicka1 píše:stazovala sa mi kamaratka co jej urobila svokra. je to jedna z tych ktora vobec nerespektuje ze jej syn ma rodinu a ze su sebestacni. kazdu chvilu sa do nich montuje, do ich vychovy a domacnosti a to spolu nebyvaju. ja to nechapem. stalo sa to, ze prisla na navstevu ale nie v normalnom case ako chodia navstevy, ale prisla vecer o pol 9. no co by ste na to povedali? deti zacali hucat ze nejdu spat samozrejme aj ked boli uz ulozene, svokra rozhodla!!! ze nemusia lebo ved ona ich prisla pozret. potom detom nahovorila ze pojdu k nej. viete ako to dopadlo? rodicia museli drzat hubu a deticky isli v pyzamach svokricke. parada ze? mna by roztrhlo :twisted:


to by nastvalo asi takmer kazdeho.
tiez nechapem preco tie matky nepochopia,ze synovia uz maju vlastne rodiny,preco im nedaju trochu volnosti a preco najma robia veci,o ktorych vedia,ze prekazaju im polovickam.
tiez nechapem to prilisne montovanie sa do vsetkeho. ved, ked maju uz vlastnu domacnost tak v nej si rozhoduju oni, nie?
Ja poznam jednu svokru, ktora naopak robila zle svojmu zatovi a aj dcere. najprv im povedala,ze nechce,aby u nich byvali,potom naopak. jej dcera sa musela starat o celu domacnost,taktiez prispievat aj na surodencoch(starsich) a pod.


Myslím si, že robia iba to čo im je dovolené. Mladí majú bývať sami to za prvé, potom nebude problém ani so svokrou ani s tým, že by museli na nich robiť.
Taktiež treba rešpekt z oboch strán a pokiaľ by neboli ochotní rešpektovať nás, tak by som sa rovnako chovala aj ja. A keď by skrz to nevideli svoje vnučatá, tak ich problem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: svokra

od terez254 » Str Okt 22, 2014 2:02 pm

keilayh píše:
terez254 píše:
gombicka1 píše:stazovala sa mi kamaratka co jej urobila svokra. je to jedna z tych ktora vobec nerespektuje ze jej syn ma rodinu a ze su sebestacni. kazdu chvilu sa do nich montuje, do ich vychovy a domacnosti a to spolu nebyvaju. ja to nechapem. stalo sa to, ze prisla na navstevu ale nie v normalnom case ako chodia navstevy, ale prisla vecer o pol 9. no co by ste na to povedali? deti zacali hucat ze nejdu spat samozrejme aj ked boli uz ulozene, svokra rozhodla!!! ze nemusia lebo ved ona ich prisla pozret. potom detom nahovorila ze pojdu k nej. viete ako to dopadlo? rodicia museli drzat hubu a deticky isli v pyzamach svokricke. parada ze? mna by roztrhlo :twisted:


to by nastvalo asi takmer kazdeho.
tiez nechapem preco tie matky nepochopia,ze synovia uz maju vlastne rodiny,preco im nedaju trochu volnosti a preco najma robia veci,o ktorych vedia,ze prekazaju im polovickam.
tiez nechapem to prilisne montovanie sa do vsetkeho. ved, ked maju uz vlastnu domacnost tak v nej si rozhoduju oni, nie?
Ja poznam jednu svokru, ktora naopak robila zle svojmu zatovi a aj dcere. najprv im povedala,ze nechce,aby u nich byvali,potom naopak. jej dcera sa musela starat o celu domacnost,taktiez prispievat
aj na surodencoch(starsich) a pod.


Myslím si, že robia iba to čo im je dovolené. Mladí majú bývať sami to za prvé, potom nebude problém ani so svokrou ani s tým, že by museli na nich robiť.
Taktiež treba rešpekt z oboch strán a pokiaľ by neboli ochotní rešpektovať nás, tak by som sa rovnako chovala aj ja. A keď by skrz to nevideli svoje vnučatá, tak ich problem.


Tiez si myslim,ze je najlepsie, ked mladi byvaju spolu, aj ked chapem,ze sa to vzdy neda.
ale poznam zas mnoho pripadov,kedy si svokra s nevestou rozumeju. Urcite si tiez niekedy lezu na nervy,ale tak to je aj s partnermi a kamartmi :) vzdy na niekom najdete aj nieco zle.
skoda,ze dnesna doba nie je ako kedysi, ked stat sa snazil postarat o mladych a dostali byt za celkom nizku cenu, nie ako dnes.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: svokra

od gombicka1 » Pon Okt 27, 2014 12:26 pm

terez254 píše:Tiez si myslim,ze je najlepsie, ked mladi byvaju spolu, aj ked chapem,ze sa to vzdy neda.
ale poznam zas mnoho pripadov,kedy si svokra s nevestou rozumeju. Urcite si tiez niekedy lezu na nervy,ale tak to je aj s partnermi a kamartmi :) vzdy na niekom najdete aj nieco zle.
skoda,ze dnesna doba nie je ako kedysi, ked stat sa snazil postarat o mladych a dostali byt za celkom nizku cenu, nie ako dnes.


mozu si rozumet, no ked zacnu spolu byvat aj si rozumet prestanu. kazda ma svoje zauzivane, svokra je samozrejme doma tak bude ocakavat ze bude riadit aj nadalej svoju domacnost tak ako predtym a samozrejme neveste to nemusi vyhovovat. tiez si povie, som dospela chcem si robit podla seba. ja to chapem, obe maju pravdu. svokra v tom ze je doma a nema sa preco menit, nema preco menit svoje zauzivane doma. a zas nevestu chapem ze si chce robit podla sebe a nie podla svokry. preto to bude klapat iba vtedy ked sa jedna z nich podriadi. a potom su tie nezhody, lebo toto nemoze nikomu vyhovovat. je velka skoda ze mladi automaticky nedostanu byt ako to bolo kedysi, teraz sa sice robia socialne byty ale tam je tiez cakacka, alebo uplacanie. ceny stupaju ale platy nie :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: svokra

od terez254 » Pon Okt 27, 2014 4:47 pm

gombicka1 píše:stazovala sa mi kamaratka co jej urobila svokra. je to jedna z tych ktora vobec nerespektuje ze jej syn ma rodinu a ze su sebestacni. kazdu chvilu sa do nich montuje, do ich vychovy a domacnosti a to spolu nebyvaju. ja to nechapem. stalo sa to, ze prisla na navstevu ale nie v normalnom case ako chodia navstevy, ale prisla vecer o pol 9. no co by ste na to povedali? deti zacali hucat ze nejdu spat samozrejme aj ked boli uz ulozene, svokra rozhodla!!! ze nemusia lebo ved ona ich prisla pozret. potom detom nahovorila ze pojdu k nej. viete ako to dopadlo? rodicia museli drzat hubu a deticky isli v pyzamach svokricke. parada ze? mna by roztrhlo :twisted:



V prvom rade nechapem preco sa ta svokra neozvala a myslim si,ze prist na navstevu o pol 9 k malym detm je dost neohladuplne voci rodicom,lebo jasne,ze tie deti sa rozsantia a potom ich beda ulozit spat.
Niektori luia su neohladuplni.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť