Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Prvý rok života - Mliecna chrasta?

Mliecna chrasta?

od Roberta79 » Sob Nov 01, 2014 10:45 pm

Ahojte. Maly ma 10mesiacov a stale si skriabe celo a ucho. Lekarka povedala ze je to mliecna chrasta ale nema lupienky. Co to moze byt?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm

Re: Mliecna chrasta?

od Roberta79 » Ned Nov 02, 2014 5:26 pm

Inak davam mu aj ten sampon na mliecnu chrastu a aj premastujem a moc to nepomaha
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm

Re: Mliecna chrasta?

od keilayh » Ned Nov 02, 2014 7:52 pm

Roberta79 píše:Ahojte. Maly ma 10mesiacov a stale si skriabe celo a ucho. Lekarka povedala ze je to mliecna chrasta ale nema lupienky. Co to moze byt?



A ako to vôbec vyzerá? Môj mal take šupinky ale neriešili sme to vôbec. Po kúpaní sme začali iba kefkou "vyčesávať" inak nič, nemastili sme a ani sme neboli u Dr.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Mliecna chrasta?

od Roberta79 » Ned Nov 02, 2014 8:36 pm

keilayh píše:
Roberta79 píše:Ahojte. Maly ma 10mesiacov a stale si skriabe celo a ucho. Lekarka povedala ze je to mliecna chrasta ale nema lupienky. Co to moze byt?



A ako to vôbec vyzerá? Môj mal take šupinky ale neriešili sme to vôbec. Po kúpaní sme začali iba kefkou "vyčesávať" inak nič, nemastili sme a ani sme neboli u Dr.


Ano su to supinky, treba to nakremovat a vycesavat vtedy to ide lepsie ale je to mozne aj bez kremovanie. ale maly uz ani nema supinky ale hrozne sa skriabe uz som rozmyslala ze pojdeme ku koznej. Ma doskriabane cele celo, a ked mu nestihnem ostrihat nechty cista katastrofa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť