Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Problém s očami

Problém s očami

od disha11 » Pon Nov 03, 2014 5:50 pm

Ahojte,

potrebovala by som poradiť, ak máte skúsenosti, niečo na unavené oči. Uvítala by som niečo prírodné. Kamoška nosí okuliare a často ju z nich bolia oči. Odporučila som jej, aby si oči umyla v harmančeku, ten by mohol celkom pomôcť. Čo by ste mi ešte poradili?

Ďakujem pekne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Problém s očami

od keilayh » Pon Nov 03, 2014 6:15 pm

disha11 píše:Ahojte,

potrebovala by som poradiť, ak máte skúsenosti, niečo na unavené oči. Uvítala by som niečo prírodné. Kamoška nosí okuliare a často ju z nich bolia oči. Odporučila som jej, aby si oči umyla v harmančeku, ten by mohol celkom pomôcť. Čo by ste mi ešte poradili?
Ďakujem pekne.


Pokiaľ ju bolia oči z okuliarov, mala by isť na opätovné vyšetrenie. Určite to nieje v poriadku, buď jej daju silnejšie alebo slabšie. Určite by som to neriešila nejakou samoliečbou, alebo kvapkami do očí.
Nosí okuliare stále? či ich má len napr. na čítanie, šoférovanie atď.?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Problém s očami

od disha11 » Pon Nov 03, 2014 6:22 pm

Tuším, že ich nosí stále, ale nie som si istá :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Problém s očami

od Sona14 » Pon Nov 03, 2014 7:48 pm

Ahoj,
mne sa osvedčil trik so zeleným čajom. Vylúhované vrecúško zo zeleného čaju si prilož na oči a mne to pomáha. Samozrejme nie horúci ale trochu vychladené vrecko, prípadne dve vrecká na oči.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm

Re: Problém s očami

od disha11 » Pon Nov 03, 2014 7:54 pm

ďakujem pekne, iste odporučím kamoške :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Problém s očami

od Sona14 » Pon Nov 03, 2014 7:57 pm

nie je za čo :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm

Re: Problém s očami

od keilayh » Pon Nov 03, 2014 9:17 pm

disha11 píše:Tuším, že ich nosí stále, ale nie som si istá :)


Ak ich nosí stále, tak by som jej poradila aby ich sem-tam odložila a uvidí či sa jej ulaví. Treba ale samozrejme pozerať aj na to, či oči namáha počítačom a televíziou alebo nie. Pokiaľ si oči nijak nepresiluje, žeby pozerala denne 10hodín do PC, tak bude mať podla mňa zlé dioptrie.
Nech to nepodceňuje aby si neuhnala migreny :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Problém s očami

od disha11 » Pon Nov 03, 2014 9:31 pm

Dáva si ich dáva dole, do pc si myslím, že toľko nepozerá. Tiež si myslím, že by to chcelo lekára, ak sa jej neuľaví, tak bude musieť ísť. Nemá ten problém často, len z času na čas.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Problém s očami

od vladkaPD » Pon Nov 03, 2014 11:26 pm

disha11 píše:Dáva si ich dáva dole, do pc si myslím, že toľko nepozerá. Tiež si myslím, že by to chcelo lekára, ak sa jej neuľaví, tak bude musieť ísť. Nemá ten problém často, len z času na čas.


nech behne do optiky dat si zmerat tlak v ociach, tam jej budu vediet povedat co je vo veci. lebo u doktora si pocka polku dna, takto to bude mat rychlejšie a potom to moze riesit. ak bude teda treba
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť