Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Antibiotiká v tehotenstve

Antibiotiká v tehotenstve

od Tasija » Str Nov 05, 2014 12:28 pm

Museli ste ich niektorá brať? Ja som v 14.týždni, mám zapalené dutiny, recept na atb mám doma, skúšam to ešte so sinupretom, ale myslím, že nezaberá.
Potrebovala by som počuť vašu skúsenosť s atb počas tehotenstva, že to dobre dopadlo najmä. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Antibiotiká v tehotenstve

od keilayh » Str Nov 05, 2014 2:03 pm

Tasija píše:Museli ste ich niektorá brať? Ja som v 14.týždni, mám zapalené dutiny, recept na atb mám doma, skúšam to ešte so sinupretom, ale myslím, že nezaberá.
Potrebovala by som počuť vašu skúsenosť s atb počas tehotenstva, že to dobre dopadlo najmä. :wink:


Nebrala som, ale vraj je lepšie si dať ATB ako mať dlho nejaký zápal v tele.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Antibiotiká v tehotenstve

od melindi » Štv Nov 06, 2014 6:25 pm

Ja som nebrala antibiotika. Aj ja som bola chorá počas tehotenstva. Pre mňa lekárka odporúčala homeopatické lieky Stodal, Homeovox, Coryzalia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Antibiotiká v tehotenstve

od Tasija » Štv Nov 06, 2014 8:24 pm

melindi píše:Ja som nebrala antibiotika. Aj ja som bola chorá počas tehotenstva. Pre mňa lekárka odporúčala homeopatické lieky Stodal, Homeovox, Coryzalia.


Do kelu, ja som tak sprostáááá ... toto ma vôbec nenapadlo!!! Že homeopatiká ... a pritom deťom dávam Stodal, sakra ... už aj posielam muža, ďakujem!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Antibiotiká v tehotenstve

od Tasija » Pia Nov 07, 2014 9:46 pm

melindi píše:Ja som nebrala antibiotika. Aj ja som bola chorá počas tehotenstva. Pre mňa lekárka odporúčala homeopatické lieky Stodal, Homeovox, Coryzalia.


no moja lekárka sa síce vyjadrila na adresu homeopatík skepticky, ale aj tak som si kúpila dnes stodal a coryzaliu a kašel sa mi zdá lepšie ... neviem, či zo stodalu, ale je lepšie :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Antibiotiká v tehotenstve

od melindi » Sob Nov 08, 2014 3:38 pm

Predtým som používala Theraflu. Ale tie homeopatické lieky sú oveľa lepšie pre mňa. Buhužiaľ sú veľmi drahé.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Antibiotiká v tehotenstve

od Tasija » Pon Nov 10, 2014 1:29 pm

melindi píše:Predtým som používala Theraflu. Ale tie homeopatické lieky sú oveľa lepšie pre mňa. Buhužiaľ sú veľmi drahé.


No, mne sa až tak drahé nezdali, aj drahšie som už kupovala veru ... myslím, že ten stodal celkom ok ... možno aj coryzalia by mi pomohla, keby som bola schopná to užívať každú hodinu, ale jednoducho sa mi to nedarí! :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť