Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Riedke vlásky

Re: Riedke vlásky

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 5:35 pm

Ale tak čo je dnes lacné :lol: :wink: Mňa hlavne zaujíma ten kokos kvôli imunite a celkovo má vlastnosti materského mlieka,tak je aj antivirotický a antibekteriálny :wink: a ide jesen-zima,zas samé nádchy a choroby,treba to začať papať :) Ked dáš lyžičku do teplého mlieka,či kakaa,ani si to dieťa nevšimne :wink: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Riedke vlásky

od Tasija » Ned Sep 07, 2014 8:50 pm

Janka81 píše:Ale tak čo je dnes lacné :lol: :wink: Mňa hlavne zaujíma ten kokos kvôli imunite a celkovo má vlastnosti materského mlieka,tak je aj antivirotický a antibekteriálny :wink: a ide jesen-zima,zas samé nádchy a choroby,treba to začať papať :) Ked dáš lyžičku do teplého mlieka,či kakaa,ani si to dieťa nevšimne :wink: :P


obzerala som sa po ňom a to cenách a našla som takú veľkú pikslu z poľska za 7€ cca ... ale nezdá sa mi to dôveryhodné ... myslím kilo to bolo v takom plaste... čo si o tom myslíš? ja celkom voči tým veciam z poľska nemám dôveru ..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Riedke vlásky

od Janka81 » Pon Sep 08, 2014 5:37 pm

Tasija píše:
Janka81 píše:Ale tak čo je dnes lacné :lol: :wink: Mňa hlavne zaujíma ten kokos kvôli imunite a celkovo má vlastnosti materského mlieka,tak je aj antivirotický a antibekteriálny :wink: a ide jesen-zima,zas samé nádchy a choroby,treba to začať papať :) Ked dáš lyžičku do teplého mlieka,či kakaa,ani si to dieťa nevšimne :wink: :P


obzerala som sa po ňom a to cenách a našla som takú veľkú pikslu z poľska za 7€ cca ... ale nezdá sa mi to dôveryhodné ... myslím kilo to bolo v takom plaste... čo si o tom myslíš? ja celkom voči tým veciam z poľska nemám dôveru ..



Tieto litrové v náhradných obaloch sú od rôznych firiem a stoja presne tých cca 6-7€..ale to sú tie na varenie bez vône..mne však chutia omnoho lepšie ako tie ovoňané :wink: myslím teda s prirodzenou vôňou kokosu :D :wink: Ja si ho vždy preložím do 2 sklenených pohárov s víčkom a ten obal rozstrihnem a ešte sa s ním aj ponatieram :lol: :wink:
Ja som mala ako prvý tento..dá sa kúpiť nie len na nete a je tuším maďarský,ak sa nemýlim :wink:

http://www.kokosovysvet.sk/?5,SK_kokoso ... osovy-olej
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Riedke vlásky

od Tasija » Pon Sep 08, 2014 7:43 pm

Tieto litrové v náhradných obaloch sú od rôznych firiem a stoja presne tých cca 6-7€..ale to sú tie na varenie bez vône..mne však chutia omnoho lepšie ako tie ovoňané :wink: myslím teda s prirodzenou vôňou kokosu :D :wink: Ja si ho vždy preložím do 2 sklenených pohárov s víčkom a ten obal rozstrihnem a ešte sa s ním aj ponatieram :lol: :wink:
Ja som mala ako prvý tento..dá sa kúpiť nie len na nete a je tuším maďarský,ak sa nemýlim :wink:

http://www.kokosovysvet.sk/?5,SK_kokoso ... osovy-olej[/quote]

Aha, takže ten je len na varenie hej? Ja by som radšej aj taký, čo sa aj jesť dá ... a ja milujem vôňu kokosu, to by mne ozaj nevadilo :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Riedke vlásky

od Janka81 » Uto Sep 09, 2014 8:51 am

Ved tento, čo je na varenie sa dá samozrejme aj jesť :wink: :wink: :wink: teda všetky sa dajú jesť,len ja som písala,že sa si dávam do mlieka tento bez vône..kľudne si kúp,aký chceš,rovnako Ti to spraví dobre :D :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Riedke vlásky

od Tasija » Pon Nov 10, 2014 10:31 pm

Janka81 píše:Ved tento, čo je na varenie sa dá samozrejme aj jesť :wink: :wink: :wink: teda všetky sa dajú jesť,len ja som písala,že sa si dávam do mlieka tento bez vône..kľudne si kúp,aký chceš,rovnako Ti to spraví dobre :D :wink:


Našla som taký, čo mi vyhovuje ... tá vôňa ... mňáááááám ... už si bez neho neviem ani život predstaviť, pchám ho všade :D aj do vlasov :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť