Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - neznesiteľná vianočná reklama

neznesiteľná vianočná reklama

od Bibinkaja » Pon Nov 03, 2014 10:27 pm

Nemôžem si pomocť, ale neskutočne mi dvíha adrenalín, ked sa z tv ozve chcem ti dat telku....alebo dva pausaly pre teba mam....no ak je toto normalna vianocna reklama este k tomu od pol oktobra, tak potom ten kto ju spiskal si moze povedat zbohom zdravy rozum...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: neznesiteľná vianočná reklama

od vladkaPD » Pon Nov 03, 2014 11:23 pm

Bibinkaja píše:Nemôžem si pomocť, ale neskutočne mi dvíha adrenalín, ked sa z tv ozve chcem ti dat telku....alebo dva pausaly pre teba mam....no ak je toto normalna vianocna reklama este k tomu od pol oktobra, tak potom ten kto ju spiskal si moze povedat zbohom zdravy rozum...


jezis vrazdila by som :twisted: :twisted: :twisted: to musel byt strasny dement kto to vymyslel. akoze nemam peknych slov na to vobec, a veru je takych ludi plno ktorym to leze na nervy. fuj hnus, jdu blejt velebnosti :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: neznesiteľná vianočná reklama

od Bibinkaja » Pon Nov 03, 2014 11:28 pm

Ja som taka rada,ze nie som sama :D doteraz sa mi kazdy smial ako ma tak moze vytacat reklama ale tak toto je vazne pod uroven...
ti nie je vianocna, ale antivianocna reklama
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: neznesiteľná vianočná reklama

od vladkaPD » Pon Nov 03, 2014 11:31 pm

Bibinkaja píše:Ja som taka rada,ze nie som sama :D doteraz sa mi kazdy smial ako ma tak moze vytacat reklama ale tak toto je vazne pod uroven...
ti nie je vianocna, ale antivianocna reklama


mne pride ze to vymysleli akurat tak mozno pre dochodcov, tym sa to moze lubit. boze a ked si predstavim ze to budeme este v januari pocuvat, no asi prestanem telku kukat :x akoze ostatne reklamy normalne co tam je hex? ci ktora to je skupina a kirsnerka, sak to nevedia nieco taketo robit. to su uplne normalne a konecne celkom dobre reklamy. ale hento je jedna velka obrovska katastrofa. vzdy si akurat poviem ked to zacne, "mam velku chut rozbit telku" :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: neznesiteľná vianočná reklama

od Bibinkaja » Pon Nov 03, 2014 11:37 pm

vladkaPD píše:
Bibinkaja píše:Ja som taka rada,ze nie som sama :D doteraz sa mi kazdy smial ako ma tak moze vytacat reklama ale tak toto je vazne pod uroven...
ti nie je vianocna, ale antivianocna reklama


mne pride ze to vymysleli akurat tak mozno pre dochodcov, tym sa to moze lubit. boze a ked si predstavim ze to budeme este v januari pocuvat, no asi prestanem telku kukat :x akoze ostatne reklamy normalne co tam je hex? ci ktora to je skupina a kirsnerka, sak to nevedia nieco taketo robit. to su uplne normalne a konecne celkom dobre reklamy. ale hento je jedna velka obrovska katastrofa. vzdy si akurat poviem ked to zacne, "mam velku chut rozbit telku" :roll:


Ja vtedy vypinam telku uz zo zasady ..pretoze sa mi stalo, ze som prepla a tam ta ista reklama ...a zabilo ma, ked mi znama zahlasila ci som si bola privyrobit v reklame, ze to cela ja :/ tak som nevedela,ci kricat, smiat sa alebo plakat :/ asi najvacsia urazka mojho zivita ..co sa tyka hexakov a cekovskeho tak toto mozem....nemozem si pomoct ale co sa tyka fakt nadubanych vianocnych reklam tak prvenstvo ma len ten nemenovany orandzovy operator :D a nesmiem zabudnut na cocacolu na tej ficim od detstva :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: neznesiteľná vianočná reklama

od keilayh » Uto Nov 04, 2014 6:27 pm

Bibinkaja píše:Nemôžem si pomocť, ale neskutočne mi dvíha adrenalín, ked sa z tv ozve chcem ti dat telku....alebo dva pausaly pre teba mam....no ak je toto normalna vianocna reklama este k tomu od pol oktobra, tak potom ten kto ju spiskal si moze povedat zbohom zdravy rozum...


Ja mám rovnaký názor. A tušim je dokonca na FB aj nejaká skupina za zrušenie tejto reklamy :lol: a o obrázkoch s textami, ktoré kolujú po internete ani nepíšem :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: neznesiteľná vianočná reklama

od terez254 » Pon Nov 10, 2014 10:36 pm

kedysi boli take krasne vianocne reklamy a teraz? coraz horsie! esteze cocacola si udrzuje svoju kvalitu,co sa tyka vianocnych reklam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: neznesiteľná vianočná reklama

od vladkaPD » Pon Nov 10, 2014 10:50 pm

videla som teraz na facebooku taku s tucniakom, velmi pekna reklama ale neviem preco neni v telke. ci to je len zahranicne ci ako. toto co vymyslaju u nas je jedna velka katastrofa :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: neznesiteľná vianočná reklama

od terez254 » Uto Nov 11, 2014 4:05 pm

vladkaPD píše:videla som teraz na facebooku taku s tucniakom, velmi pekna reklama ale neviem preco neni v telke. ci to je len zahranicne ci ako. toto co vymyslaju u nas je jedna velka katastrofa :roll:



tu som videla aj ja a je krasna :) :) :) mozno ju nedavaju v telke preto,ze je dost dlha.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť