Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Epilator-depilator :-)

Epilator-depilator :-)

od vladkaPD » Štv Okt 23, 2014 11:15 am

caute baby, radte mi. chcem si kupit novy epilator na nohy. teraz mam obycajny gillette, mam ho uz dlhsie a chcem nieco nove, lepsie samozrejme. tento som kupovala ze som prisla do obchodu a zobrala prvy co som uvidela :D tak teraz by som racej najprv nejake skusenosti. dakovalaa :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Epilator-depilator :-)

od keilayh » Pia Okt 24, 2014 6:00 pm

vladkaPD píše:caute baby, radte mi. chcem si kupit novy epilator na nohy. teraz mam obycajny gillette, mam ho uz dlhsie a chcem nieco nove, lepsie samozrejme. tento som kupovala ze som prisla do obchodu a zobrala prvy co som uvidela :D tak teraz by som racej najprv nejake skusenosti. dakovalaa :D


Pri výbere pozeraj hlavne počet pinziet, tie su najdôležitejšie :wink: Tušim remington je taká lepšia značka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Epilator-depilator :-)

od silva3006 » Pia Okt 24, 2014 8:23 pm

ahoj,ja,z vlastnej skusenosti,neodporucam,nakolko sa po depilacii upchavaju pory,samozrejme zalezi od pokozky,ale vacsina zien mi to potvrdila,ze aj im a potom mas litka samu vyrazku...takze tolko na margo depilatorov...ahoj
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Aug 15, 2008 8:40 pm

Re: Epilator-depilator :-)

od keilayh » Pon Okt 27, 2014 10:42 am

silva3006 píše:ahoj,ja,z vlastnej skusenosti,neodporucam,nakolko sa po depilacii upchavaju pory,samozrejme zalezi od pokozky,ale vacsina zien mi to potvrdila,ze aj im a potom mas litka samu vyrazku...takze tolko na margo depilatorov...ahoj


Ako často si si depilovala nohy? Ono je to možno vtedy keď to žena robi sezonne? V zime nie a keď sa blíži leto ide na to :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Epilator-depilator :-)

od silva3006 » Pon Okt 27, 2014 10:53 am

tak po depilacii to nie je az take caste,pretoze sa ti narusi korienok,cize je pravdou,ze rastu pomenej a asi rok vkuse...no neviem,to je moja skusenost a este ,co poznam, tak asi 3 - zien...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Aug 15, 2008 8:40 pm

Re: Epilator-depilator :-)

od vladkaPD » Str Okt 29, 2014 9:41 am

silva3006 píše:ahoj,ja,z vlastnej skusenosti,neodporucam,nakolko sa po depilacii upchavaju pory,samozrejme zalezi od pokozky,ale vacsina zien mi to potvrdila,ze aj im a potom mas litka samu vyrazku...takze tolko na margo depilatorov...ahoj


cakala som rovno nejake linky :lol: ale sak v pohode, nieco pokukam. silva3006 ja nemam s tymto vobec problem, ale ja si sklbem nohy casto, lebo chlpky nedorastaju rovnako ako pri holeni ziletkou ale ako sa im chce :lol: je pravda ze mi niekedy nejaky zaraste, ale tak to podoberem ihlou a je pokoj :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Epilator-depilator :-)

od jozula37 » Pia Nov 21, 2014 7:30 am

Baby:Najlepší epilátor-depilátor je žiletka.Holím sa celá,od podpazušia cez intimné partie až po nohy.Viem že depilované telo,vydrží hladučké dlhšie,ale je to bolestivé a škodí pokožke.Ja som zostala verná klasickému holeniu.Keď vyjdem so sprchy krásne vyholená,manžel sa nevie na mňa vynadívať.A pri milovaní ma vždy pochváli,že ju mám krásne hladučkú...A čo vy baby?Holíte sa celé,alebo iba nohy(kvôli silonkám)a okolie bikiniek(kvôli plavkám)resp.nohavičkám???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Nov 04, 2014 3:45 pm

Re: Epilator-depilator :-)

od vladkaPD » Pia Nov 21, 2014 3:11 pm

jozula37 píše:Baby:Najlepší epilátor-depilátor je žiletka.Holím sa celá,od podpazušia cez intimné partie až po nohy.Viem že depilované telo,vydrží hladučké dlhšie,ale je to bolestivé a škodí pokožke.Ja som zostala verná klasickému holeniu.Keď vyjdem so sprchy krásne vyholená,manžel sa nevie na mňa vynadívať.A pri milovaní ma vždy pochváli,že ju mám krásne hladučkú...A čo vy baby?Holíte sa celé,alebo iba nohy(kvôli silonkám)a okolie bikiniek(kvôli plavkám)resp.nohavičkám???


tak akoze ziletka neni vobec depilator ani epilator. mas to pomylene. ale sak nevadi, nie vsetci sa tomu vyznaju. ja chcem na vytrhavanie. a ako sorry ale hadam si nemyslis ze ti tu niekto bude pisat tak intimne veci. sa cudujem ze to vobec ty davas do eteru :shock: :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Epilator-depilator :-)

od jozula37 » Ned Nov 23, 2014 8:43 am

VladkaPD:pomýlené to máš Ty...alebo nevieš čítať?!?Jasne som napísala,že pred epilátorom,či depilátorom,uprednostním klasickú žiletku.Lebo pár krát som depilátor(čo som dostala od manžela)použila a len som sa s ním"dorasovala"...Keby to nebol darček,tak ho vyhodím do koša.A prečo by som sa mala hanbiť za to,že som celá vyholená???Je to TREND modernej ženy.Holí sa 80% Sloveniek a ja to mám tajiť,resp.hanbiť sa za to že som vyholená?Veď muži nás chcú také hladučké...Nech sa hanbí ženská,ktorá nosí v nohavičkách bobra!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Nov 04, 2014 3:45 pm

Re: Epilator-depilator :-)

od vladkaPD » Ned Nov 23, 2014 1:46 pm

no ved hovorim ze to mas pomylene. ja som niekde napisala ze sa mas hanbit? no kukam citam dookola a nikde take neni napisane. tak ked chces reagovat citaj znovu a P O M A L I aby si to P O CH O P I L A 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Epilator-depilator :-)

od jozula37 » Ned Nov 23, 2014 3:33 pm

VladkaPD:"Pomaly"vybrané slovo!Vráť sa do školy...Resp.neučíš sa z deťmi?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Nov 04, 2014 3:45 pm

Re: Epilator-depilator :-)

od vladkaPD » Ned Nov 23, 2014 3:38 pm

jozula37 píše:VladkaPD:"Pomaly"vybrané slovo!Vráť sa do školy...Resp.neučíš sa z deťmi?


ako vidim nemas argumenty, ach jaj. :o
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Epilator-depilator :-)

od jozula37 » Ned Nov 23, 2014 3:40 pm

Ach,jaj...Aké chceš argumenty?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Nov 04, 2014 3:45 pm

Re: Epilator-depilator :-)

od vdovecXY » Pon Nov 24, 2014 3:47 pm

Jozula37:Naprosto s Vami súhlasím.Aj moja nebohá manželka sa holila klasickou žiletkou,rovnako ako ja.A obaja sme boli spokojní....Je to pravda,že mi muži máme radi,ženské telo úplne hladučké.Nebolo nič krajšie,ako keď som po oholení a sprche vybozkával nebohú manželku na intimných miestečkách...Ani teraz keď mám babu,musí byť pekne vyholená.Inak by som s ňou nechcel nič mať.Pretože žena,ktorá sa v dnešnej dobe neholí,neni ženou.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2014 8:29 am

Re: Epilator-depilator :-)

od vladkaPD » Pon Nov 24, 2014 10:35 pm

zaujimave ako spolu vzdy suhlasite + tie rovnake zdrobneliny :roll: taktiez rovnake oznacenie :roll: no neviem co si mam o tom mysliet :| a len taky detail nevidim nikde ze by pisal niekto nieco proti holeniu :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť