Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zuby - tzv. zuby múdrosti

tzv. zuby múdrosti

od Jajus345 » Str Dec 03, 2014 12:29 pm

baby, ktoré máte zuby múdrosti, to aj vás to tak bolelo, keď vám rástli? mali ste aj teploty? :( :( :( už viem, čo prežívajú batoľatá, keď sa im tlačia zúbky von :lol: :lol: :lol: :lol: .....au
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: tzv. zuby múdrosti

od vladkaPD » Štv Dec 04, 2014 9:17 am

ked mas taky problem tak chod doktorovi. ja mam jednu vonku zatial a rastla mi niekolko rokov, takze to by bol teda masakar keby ma to furt bolelo a mala som horucky. nehovorim, semtam sa stalo ze zabolelo ale dalo sa to prezit aj bez liekov a teplota ziadna samozrejme. mozno ti to nejako narezu aby sa lahsie dostala von :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: tzv. zuby múdrosti

od Jajus345 » Štv Dec 04, 2014 9:59 am

to nie? bojim bojim :( :( :( :( tie zuby, by mali ísť vonku alebo sú trvácne...prežila som dva pôrody, tak toto musím zvládnuť :lol: :lol: :lol: len nie zubár a narezanie...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: tzv. zuby múdrosti

od keilayh » Štv Dec 04, 2014 1:06 pm

Jajus345 píše:to nie? bojim bojim :( :( :( :( tie zuby, by mali ísť vonku alebo sú trvácne...prežila som dva pôrody, tak toto musím zvládnuť :lol: :lol: :lol: len nie zubár a narezanie...


Moc by som neriskovala, aby sa ti tam aj nejaký zápal neurobil. Pokiaľ ti to bude pretrvávať, tak behni k doktorovi. Kamoška tak bola na trhani, lebo jej nevyrástli tak ako mali ale mala ich ležmo!!! v ďasne!! to som v živote ešte nevidela. Ukazovala mi aj röntgen a tam bolo len vidieť komplet hotový zub ako si tam leží :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: tzv. zuby múdrosti

od Jajus345 » Štv Dec 04, 2014 1:08 pm

uvidíme, teraz prestali bolieť....oni sú trvácne alebo vypadajú.....koľko tých zubov múdrosti by malo byť? :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť