Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Sportsdirect

Sportsdirect

od keilayh » Pia Dec 05, 2014 2:22 pm

Nakupujete niekto cez túto stránku? Aká je kvalita vecí? Oplatí sa to? či treba robiť väčšie objednávky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Sportsdirect

od sandras » Pia Dec 05, 2014 8:05 pm

objednávala som viackrát, čo sa ýka poštovného, mení sa to ... kedysi bolo 10 eur, potom 7, potom bolo obdobie, že sa neplatilo ... teraz podla výšky objednávky, do 50 eur je 8€, nad 50 eur je 4 €, nad 100 eur tuším len 1-2 eurá. Ja mávam tak okolo tých 50 eur.
Objednala som toho vela, oplatia sa značkové veci PUMA, ADIDAS, ale aj značky z UK ako Lonsdale, a Everlast. Majú aj také lacné značky, ako Dunlop, Slanzinger ... to som kúpila tiež deckám na behanie po dvore, kvalita je horšia, ale kedže im nohy rastú rýchlo, tak je jedno, či vyrastú z Adidasov alebo Dulopov.

Pri objednávaní si daj pozo, aby si tam nemala veci označené PRE ORDER, lebo oni pošlú až ked všetko bude skladom a možeš čakať dlhšie. Inak je dodávka do týždňa.
Platím to z karty, treba ju zaregistrovať. Ale da sa aj cez Paypal.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Sportsdirect

od keilayh » Sob Dec 06, 2014 1:55 pm

Super ďakujem :wink: Paypal mam , tak to bude o to jednoduchšie. Maju obchod aj v BA len tam je to tak strašne napratané a potom neprehladné, že sa mi nechce do toho obchodu ani vojsť :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Sportsdirect

od sandras » Sob Dec 06, 2014 3:07 pm

v tom kamennom obchode sa neoplatí nakupovať vôbec, bola som tam 2x, všetky veci, ktoré som poznala z ntu tam boli drahšie .... maximálne tak poskúšať velkosti a objednať zo stránky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Sportsdirect

od melindi » Ned Dec 07, 2014 7:25 pm

Mi chodíme do Bratislavy, tam v nákupnom centre Eurovea majú obchod. V auguste sme kupovali tam tričká za veľmi dobré ceny. Adidas, Reebok, Nike.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sportsdirect

od sandras » Ned Dec 07, 2014 9:21 pm

no o tom obchode som písala, ked si porovnáš ceny so stránkou, je na stránke aj tak lacnejšie ... akurát si treba objednať nie iba 1 vec, aby sa poštovné rozpočítalo. Zasa ho zmenili, do 100 eur sa platí 8 eur, nad 100 eur, len 1€
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Sportsdirect

od melindi » Pon Dec 08, 2014 3:51 pm

Pozrela som ich internetovú stránku. Máš pravdu. Sú tam veľmi dobré veci. Možno budeme objednať niečo na vianoce. 8 eur. Ale keď idem s autom do Bratislavy to je 20-25 eur. Tak sa oplatí. My sme pozreli hračky, šaty.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť