Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - oblecenie na vianoce

oblecenie na vianoce

od benetara » Str Dec 10, 2014 11:33 am

obliekate sa slavnostne k stedrovecernemu stolu? ci si na to nepotrpite? ako to mate s detmi? chcu sa prezliect ci protestuju?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: oblecenie na vianoce

od keilayh » Štv Dec 11, 2014 9:06 am

Ako deti sme sa doma prezliekali, veď všetko bolo pekné tak aj my sme chceli byť :D
Teraz doma tiež, ale nebolo to tak vždy. Zo začiatku sme veru oblečenie neriešieli, veď načo :D na tu chvilu, ale potom keď bol malý väčší a potrebovali sme nejako zakamuflovať dávanie darčekov pod stromček tak sme to veru zaviedli :lol: Manžel išiel s malým do izby pomôcť mu, a ja som išla rychlo dať balíčky pod stromček a potom som sa obliekala. Malého sme potom viac do obývačky nepustili a bolo prekvapko :wink:
Uvidíme ako to bude tento rok, lebo už vie, že darčeky dávame my :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť