Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

od disha11 » Uto Dec 09, 2014 9:11 pm

Ahojte,

mám 8 ročného synovčeka, ktorý rád majstruje a skladá rôzne skladačky a hrá počítačové hry. Má už takmer všetky druhy lega a rôzne skladačky a tiež aj nejaké pc hry. Poraďte mi, prosím, čo by som mu mohla na Vianoce kúpiť ???? Máte nejaký nápad na nejaký druh hier tohto charakteru???

Ďakujem krásne :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

od sandras » Uto Dec 09, 2014 9:41 pm

ja mám tiež druháčika, tiež LEGO-maniak a manžel mu tento rok kupil elektronickú stavebnicu VOLTIK, sú 3 typy, 1 je základná sada, 2 je rozšírená, 3 už sú logické obvody.
Da sa s tým zapájať jednoduché obvody, ako zvonček, svetelný obvod ... http://voltik.cz/voltik.htm

kupoval to cez net, ak by bol záujem, zistím z akej stránky, mali sme to doma za 3 dni kuriérom

Alebo potom ešte starý dobrý MERKUR, len nášho mládenca nebaví skrutkovať. Dcéru to bavilo velmi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

od disha11 » Uto Dec 09, 2014 9:56 pm

Vieš mi ešte napísať, koľko stála tá stavebnica?? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

od sandras » Uto Dec 09, 2014 10:17 pm

VOLTIK 2 do 25 eur aj s dopravou, VOLTIK 1 je lacnejší.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

od keilayh » Uto Dec 09, 2014 10:34 pm

A niečo od albi? Daj si do googlu hračky od albi a najde ti rôzne hry. Mne sa páči napr. chemické laboratórium alebo kryštály. Môže to byť zaujímavé :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

od sandras » Uto Dec 09, 2014 10:37 pm

od ALBI sme mali skleník, ale boli to také plastové výlisky a moc funkčné to nebolo
páči sa mi planetárium a potom také praveké akvárium, ale doma nemáme

možno ešte nejaká sada na kúzlenie, to som tiež pozerala v TESCO
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

od disha11 » Str Dec 10, 2014 12:20 am

ďakujem za skvelé typy, popozerám čo sa dá :) a iste niečo pekné vyberiem. Každý rok je to ťažšie a ťažšie, keďže drobec má mnoho hier a prekvapiť ho niečím novým je fakt fuška :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

od vladkaPD » Pia Dec 12, 2014 9:12 am

nechces skor nieco ine? nejaku kolobezku, alebo kolieskove korcule? lebo som pocula nazor kamosky, ze nebudem kupovat hry lebo to ma potom furt s tym otravuje :lol: neni to mozno smiesne, ale tak je to pravda. ked potrebuje porobit a decko len za ritu pod sa so mnou hrat tak sa necudujem. alebo nieco kreativne s cim by sa sam zabavil.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

od disha11 » Pia Dec 12, 2014 4:26 pm

ja práve hľadám takú hru, ktorú by sa mohol aj sám zahrať. preto mu radšej kupujem nejaké skladačky, aby si potrápil rozum, kým to poskladá a hlavne hľadám také, ktoré majú rôzne možnosti skladania, že mu vyjdú z toho rôzne veci. Bicykel už má :) Ďakujem pekne za príspevok a odporúčanie :) ;)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

od sandras » Pia Dec 12, 2014 4:40 pm

my sme sa od určitého veku detí dohodli, že kupime len svojim deťom a nebudeme už kupvať synovcom a neteriam ... fakt to bolo rok čo rok ťažšie, maličkému dieťaťu stačí bábika či autíčko, ale čo kúpiť skoro-puberťákovi, to už začne byť problém.
Alebo je fajn aj aks a dohodnúť, že nech kúpia rodičia a dať im na to peniaze, prípadne staršie dieťa, ktoré už neverí na ježiška môže dostať drahší darček, na ktorí sa poskladajú vaicerí (napr. počítač, tablet, hraciu konzolu, drahšie LEGO...)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

od disha11 » Pia Dec 12, 2014 5:20 pm

synovček je tretiačik na ZŠ, je jedináčik a býva dosť často chorý, takže je stále len dnu, tak som mu chcela len niečo maličké, aby sa mal s čím hrať počas choroby. Musím však uznať, že máš pravdu, že je to čím ďalej tým ťažšie niečo pre dieťa kúpiť a hlavne pre staršie. Teraz kupujem hlavne preto, že je ešte malý :) nech má radosť :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

od sandras » Pia Dec 12, 2014 7:00 pm

ak má rád logické hry, tak môžeš skúsiť hlavolam Tangram ... http://www.hopla.sk/tangram

je to hra pre jedného, maličké, skladné, na nete je spústa predlôh. ja som sa ako dieťa s tým hrala donekonečna, samozrejme, ja som nemala taký parádny ako sú dnes, ale len plastové výlisky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Darček na Vianoce - PORAĎTE :)

od disha11 » Pia Dec 12, 2014 8:02 pm

ďakujem krásne, inšpirovala si ma :) popozerám, možno si to kúpim aj ja :D ak sa mi to zapáči :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť