Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Banky

Banky

od melindi » Štv Dec 04, 2014 1:26 pm

Podľa Vás, ktorá banka je najlepšia? Od januára chceme zmeniť, lebo v našej banke platíme veľmi veľa za účet.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Banky

od dauena » Štv Dec 04, 2014 11:40 pm

Každý si bude zastávať asi tú svoju banku, určite neodporúčam Poštovú-neodbornosť, neprehľadnosť, nespoľahlivosť, neochota komunikovať, k Vašim financiám sa dostanete veľmi ťažko, myslím, že je to "drzá" spoločnosť. Známy odporúča Unikredit bank, vraj najväčšia európska banka, ale aké má sumy, to teda netuším.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Feb 03, 2009 8:41 pm

Re: Banky

od melindi » Pia Dec 05, 2014 8:41 am

To dobre, že si napísala. V Poštovej banke náš balík, ktorý používáme stojí len 4,50 alebo 1,50. Teraz za to platíme 6,5 mesačne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Banky

od keilayh » Pia Dec 05, 2014 1:04 pm

Hovorí sa že Mbank a Zuno? su bez poplatkov. Ale tak ja tam nemám účet, tak neviem aké sú tam poplatky ani nič. :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Banky

od sandras » Pia Dec 05, 2014 8:11 pm

ono asi treba napísať, čo od banky očakávaš
ja mám VUB a M-bank, ale ten účet v m-bank mám len ako sporiaci účet. Je to síce bez poplatkov, ale len internetová banka. takže ak niekto potrebuje len posielať peniaze prevodom a platí viac-menej kartou, je ten účet fajn. Ale ak chcete aj vkladať občas na účet, viackrát vyberáte hotovosť, tak to môže byť problém.
Výbery z bankomat majú bezplatne až po určitom obrate bezhotovotne (inak povedané, treba mainúť určitú čiastku cez kartu, aby ste mohli bezplatne vyberať). Ak tie obraty kartou nemáte, výber je spoplatnený 1,20€.
Ďalšia vec je, ak napr. človek niekedy plánuje pôžičku, tie majú drahšie. Ja mám účet vo VUB roky, ked sme potrebovali požičať, dali nám ako dlhoročným klientom lepšie podmienky.

Dcéra má účet v Primabanke, na detské účty s najlepší oni.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Banky

od sandras » Pia Dec 05, 2014 8:13 pm

a ešte, zašla by som do vašej banky a oznámila im, že ten účet je pre vás drahý, či by nemali niečo lepšie ... niekedy, a im človek pohrozí odchodom, vedia nájsť aj lepšiu možnosť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Banky

od melindi » Sob Dec 06, 2014 8:46 am

Ďakujem. Už sme tam boli. Podnikateľský účet, pre manželovi nevedeli ukázať lacnejšie. Boli sme na pošte. Zatiaľ k nám ten za 1,50 by stačilo. Ale dobre by dozvieť, ostatné banky čo ponukajú. Pozriem aj na ten Mbank a Zuno.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Banky

od melindi » Pia Dec 26, 2014 8:56 am

Vy ktorej banke máte svoj účet? Prečo ste vybrali ten bank? Ste spokojný?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť