Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - nedajú sa pridávať inzeráty

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

nedajú sa pridávať inzeráty

od peterke » Ned Okt 12, 2014 12:02 pm

vôbec nejde pridať inzerát, nedá sa zakliknúť kategória a tým pádom pokračovať v zadávaní a takisto okienka ktoré sa zobrazujú ,ked prejdete myšou na ikony pod konkrétnym inzerátom sú prázdne bez popisu významu ikony. Inak celá táto nová verzia sa mi nepáči,nie je taká prehľadná podľa mňa . Aj úprava pixelov fotiek ju skomplikovala, predtým bralo fotky do inzerátov aj väčší formát,teraz to treba upravovať,zmenšovať :( :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

Re: nedajú sa pridávať inzeráty

od alex » Pon Okt 13, 2014 3:07 pm

peterke píše:vôbec nejde pridať inzerát, nedá sa zakliknúť kategória a tým pádom pokračovať v zadávaní a takisto okienka ktoré sa zobrazujú ,ked prejdete myšou na ikony pod konkrétnym inzerátom sú prázdne bez popisu významu ikony. Inak celá táto nová verzia sa mi nepáči,nie je taká prehľadná podľa mňa . Aj úprava pixelov fotiek ju skomplikovala, predtým bralo fotky do inzerátov aj väčší formát,teraz to treba upravovať,zmenšovať :( :roll:


Skušali sme Vám pridať novy inzerát a ide to bez problemov. Skuste zmeniť prehliadač cez ktorý pridávate inzerát alebo si stiahnuť novšiu verziu.
Ak by Vám to stále nešlo, pošlite nám mail na info@babybazar.sk
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

Re: nedajú sa pridávať inzeráty

od peterke » Pon Okt 13, 2014 5:05 pm

mám mozilu firefox a nikdy s ňou nebol problém ,6 rokov som v pohode zadávala inzeráty na BB a bez problemu, google chrome ani internet explorer sa mi nepáčia ,tak kvôli inzerátom prehliadač meniť nebudem,na MK a MMB sa mi stále v pohode dajú nahodiť inzeráty
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

Re: nedajú sa pridávať inzeráty

od alex » Pon Okt 13, 2014 6:24 pm

peterke píše:mám mozilu firefox a nikdy s ňou nebol problém ,6 rokov som v pohode zadávala inzeráty na BB a bez problemu, google chrome ani internet explorer sa mi nepáčia ,tak kvôli inzerátom prehliadač meniť nebudem,na MK a MMB sa mi stále v pohode dajú nahodiť inzeráty


My sme Vám inzerát pridali taktiež cez mozillu a išlo to bez problemov. Nedá sa Vám ani upraviť ten testovací inzerát? vedeli by ste nám poslať Print Screen?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

Re: nedajú sa pridávať inzeráty

od peterke » Ned Okt 19, 2014 8:43 pm

neskúšal som, nechám to tak ...cez explorer mi išlo pridať inzerát aj okienka k ikonám boli s textom,ale inak explorer nechcem používať,takže to nechám tak
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

Re: nedajú sa pridávať inzeráty

od emmuskabr » Str Dec 10, 2014 5:38 pm

dobry den ani mne sa nedaju pridat inzeraty co mam robit presne toto sa aj mne robi dam pridat inzerat a dalej sa mi neda kliknut na konkretnu kategoriu co mam robit :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Feb 24, 2008 1:00 am

Re: nedajú sa pridávať inzeráty

od admin » Str Dec 10, 2014 8:05 pm

emmuskabr píše:dobry den ani mne sa nedaju pridat inzeraty co mam robit presne toto sa aj mne robi dam pridat inzerat a dalej sa mi neda kliknut na konkretnu kategoriu co mam robit :(


Aky prehliadac a aku verziu pouzivate? Viete si skontrolovat, ci mate zapnuty Javascript?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

Re: nedajú sa pridávať inzeráty

od Beatric » Str Dec 10, 2014 8:59 pm

Od nedele 7.12.2014 sa mi nedá pridať inzerát. Používam Chrome prehliadač, ktorý je aktualizovaný na najnovšiu verziu. Skúšal som Internet Explorer ale ani tam to nejde. Po zadaní " Pridať inzerát" a Predám sa mi nedá kliknúť na kategóriu tovaru. Prosím poraďte
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Jún 17, 2010 2:59 pm

Re: nedajú sa pridávať inzeráty

od admin » Str Dec 10, 2014 10:15 pm

My to testujeme a nam to ide vo vsetkych prehliadacoch. Testujeme to na viecerych pocitacoch a uplne bez problemov - nam sa ta vec neprejavi a preto sa tento problem tazko odstranuje. Par uzivatelov nam ale pisalo, ze maju podobny problem. Nemate nainstalovny v prehliadaci nejake rozsirenie "plugin" ktory by bokoval javascript? Viete napr. skusit pridat inzerat na inom pocitaci, ci tam bude ten isty problem?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

Re: nedajú sa pridávať inzeráty

od admin » Pia Jan 23, 2015 12:19 pm

Prisli sme kde je problem, mate nainstalovany niektore rozsirenie prehliadaca (pravdepodobne reklamnu listu), ktora sa Vam sama nainstalovala pri navsteve niektorych reklamnych stranok. Je to nieco ako virus, ktory Vam blokuje nasu stranku - resp technologiu, ktoru na nasej stranke pouzivame. Ak u Vas problme pretrvava, napiste nam aky mate prehliadac a napiseme Vam ako to vyriesit. Prave sme to vyriesili u jednej uzivatelky, ktorej to okamzite pomohlo a samozrejme ide jej aj vsetko rychlejsie - samozrejme nie len babybazar.sk.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť