Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - oblubena znacka kremu

oblubena znacka kremu

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 10:02 am

Aka je vasa oblubena znacka kremu alebo teloveho mlieka? Kupujete ich v drogerii alebo lekarni alebo staviate na prirodu a siahate po vyrobkoch z bio obchodoch?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: oblubena znacka kremu

od keilayh » Uto Jan 27, 2015 12:14 pm

Väčšinou používam garnier, ale celkovo sa mi páčia aj výrobky z DM-ky zn. balea. Čo sa týka telových mám rada kakaové krémy alebo telové mlieka aj s bambuckým maslom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: oblubena znacka kremu

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 1:00 pm

keilayh píše:Väčšinou používam garnier, ale celkovo sa mi páčia aj výrobky z DM-ky zn. balea. Čo sa týka telových mám rada kakaové krémy alebo telové mlieka aj s bambuckým maslom.


akurat pred par dnami som si objednala bambucke maslo, ale ciste karite, cize by to mal byt prirodzeny bio produkt. chcem prejst skor na bio kozmetiku. zda sa mi,ze tato z drogerie mi nepomaha, ale zas ani neskodi.
Baleu som tiez pouzivala a je teda dost lacna s porovnanim cien s Nivea alebo Garnieru.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: oblubena znacka kremu

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 1:00 pm

terez254 píše:
keilayh píše:Väčšinou používam garnier, ale celkovo sa mi páčia aj výrobky z DM-ky zn. balea. Čo sa týka telových mám rada kakaové krémy alebo telové mlieka aj s bambuckým maslom.


akurat pred par dnami som si objednala bambucke maslo, ale ciste karite, cize by to mal byt prirodzeny bio produkt. chcem prejst skor na bio kozmetiku. zda sa mi,ze tato z drogerie mi nepomaha, ale zas ani neskodi.
Baleu som tiez pouzivala a je teda dost lacna s porovnanim cien s Nivea alebo Garnieru.


z Garnieru, ktory krem pozivas? Ja som pouzivala v tom okruhlom baleni cervenej farby..ten mi vyhovoval
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: oblubena znacka kremu

od keilayh » Štv Jan 29, 2015 6:53 pm

Neviem presne, nemám ho momentálne doma, ale taky zeleny teglik to bol. V podstate je to jedna rada ako odličovacie mlieko garnier.
Prílohy
index.jpg
index.jpg (14.79 KiB) Zobrazené 2226 krát
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: oblubena znacka kremu

od sandras » Štv Jan 29, 2015 7:05 pm

keilayh píše:Väčšinou používam garnier, ale celkovo sa mi páčia aj výrobky z DM-ky zn. balea. Čo sa týka telových mám rada kakaové krémy alebo telové mlieka aj s bambuckým maslom.

presne tak isto
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: oblubena znacka kremu

od terez254 » Štv Jan 29, 2015 9:18 pm

keilayh píše:Neviem presne, nemám ho momentálne doma, ale taky zeleny teglik to bol. V podstate je to jedna rada ako odličovacie mlieko garnier.


tento som v drogerii asi este ani nevidela. ake je zlozenie toho kremu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: oblubena znacka kremu

od terez254 » Štv Jan 29, 2015 9:19 pm

sandras píše:
keilayh píše:Väčšinou používam garnier, ale celkovo sa mi páčia aj výrobky z DM-ky zn. balea. Čo sa týka telových mám rada kakaové krémy alebo telové mlieka aj s bambuckým maslom.

presne tak isto


z dm-ky mas ake oblubene? ja som teda v dm-ke zacala nakupovat len pred par mesiacmi. vzdy som chodila do inych dogerii cize v tom nemam prehlad.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť