Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Očista tela :)

Očista tela :)

od disha11 » Sob Jan 03, 2015 8:15 pm

Ahojte,

skúšate po Vianoce nejakú očistu tela?? môžete sa so mnou podeliť o vaše skúsenosti s ňou??

Ďakujem pekne :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Očista tela :)

od vladkaPD » Pon Jan 05, 2015 7:48 pm

veru zisla by sa :D len este k tomu treba aspon 30stupnov vonku aby to slo lepsie :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Očista tela :)

od disha11 » Pon Jan 05, 2015 7:54 pm

:D :D daj nejaký tip na tú letnú očistu :) nech mám v lete, čo robiť a pri čom sa potiť ;)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Očista tela :)

od gombicka1 » Uto Jan 20, 2015 9:30 am

vcera som sa rozhodla ze musim tiez nieco take podstupit. vraj na ocistu tela je dobra zihlava. najlepsie vo forme caju. caj som sice v obchode nenasla, teda myslim cisto zihlavovy ale maju caj na ocistenie organizmu kde je v zlozeni aj zihlava. je to taka zelena krabicka. pisane je tam ze ho treba pit 5x denne, ja si ho budem davat tak 2x, myslim si ze to bohato staci :) uvidim ci budu nejake vysledky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Očista tela :)

od disha11 » Uto Jan 20, 2015 10:04 am

Tiež som počula, že je žihľava na očistu dobrá :) Myslím, že najúčinnejšia by bola čerstvá žihľava, ja som raz skúšala piť ten čajík z čerstvej žihľavy z mojej záhrady, bol fajn, len si človek musí trošku na tú chuť zvyknúť a 5x na deň by som ten čaj ani ja nepila. Možno by bolo fajn, v mojom prípade, zmeniť jedálniček, prejsť na zeleninku, alebo si urobiť nejaký čerstvý džús. ;) Ja pijem každé ráno teplú vodu 30 minút pred jedlom a keď som smädná, tak si tiež dám tú teplučkú vodu. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Očista tela :)

od keilayh » Uto Jan 20, 2015 11:42 am

Ano teplá voda by sa vraj mala piť ráno na lačno. Môže sa do nej dať buď citrón alebo jablčný ocot. No ten jablčný ocot je skôr na reduciu váhy.
Ale tak povedala by som, že jedno s druhým súvisí :wink: Volila by som ešte ovocné šťavy. Pre mňa je najlepšia grapefruit + ananás. Neskôr som veru čítala, že toto ovocie taktiež redukuje váhu :D ale tak dohovie.
Ja nemám rada čaje, pre mňa by to asi nebolo tá žihlava, aj keď mi doma teda vyrastá :lol: Možno keby sa zmiešala s nejakým ovocím alebo inou bylinkou.
Inak aj zelený čaj je na čistenie organizmu :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Očista tela :)

od disha11 » Uto Jan 20, 2015 12:48 pm

Niekde som čítala, že sa môže žihľava a vlastne aj všetko zelené pridávať do smoothie, takže ak nemáš rada čaje, môžeš si urobiť smoothie a dať si tam všetko, čo ti chutí :) Vraj je dobré na očistu tela, resp. na detoxikáciu :) Ale viem, že niekto tú očistu praktizuje tak, že si spraví smoothie a týždeň či dva neje nič okrem toho. Tak neviem ako to je. Ja by som takéto očistné kúry nezvládala, ja musím jesť, hoci len niečo ľahké. Byť celý deň na smoothie to NIE! Mne tá teplá voda pomáha aj na trávenie, takže preto ju pijem a čítala som tiež, že je lepšia a prospešnejšia ako studená a že aj v lete by sa mala piť teplá voda. Samozrejme ju pijem na lačno :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Očista tela :)

od pupavicka22 » Str Jan 21, 2015 12:41 pm

na prečistenie čriev :oops: sa odporučaju otruby. daju sa kupiť v zdravej vyžive. su zdravé a ešte aj pomáhajú
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Očista tela :)

od disha11 » Str Jan 21, 2015 1:07 pm

s čím by sa mali jesť?? hmm?? ako to funguje? Lebo som ešte otruby ani nejedla.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Očista tela :)

od gombicka1 » Štv Feb 05, 2015 6:47 pm

disha11 píše:s čím by sa mali jesť?? hmm?? ako to funguje? Lebo som ešte otruby ani nejedla.


zatial som to neskusala, mne to bolo iba povedane ze tie otruby funguju na creva ako taky smirgel :D mozu sa davat do hocicoho. kupit by sa mali dat v zdravej vyzive
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť