Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zamestnanie - stravne listky

stravne listky

od mariamarian » Str Feb 18, 2015 8:29 am

prosim vas viete mi poradit ohladne stravnych listkov? ja ako zamestnanec mam na ne pravo? ci nemusi mi ich zamestnavatel dat? ak ano, aka je hodnota? je to podla niecoho rozlisene, lebo uz som videla rozne hodnoty stravnych listkov a neviem podla coho ich davaju. a este som zapocula take nieco ze oni sa nejak kupuju od zamestnavatela? ci to ako uznaju za vhodne? dakujem. ozvem sa vecer, lebo teraz idem prec :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 12:00 am

Re: stravne listky

od sandras » Str Feb 18, 2015 8:53 am

Vo všeobecnosti, na stravu máš nárok, ak odpracuješ v daný deň viac ako 4 hodiny. Nemusí to byť formou lístkov, zamesnávateľ má len povinnosť zabezpečiť ti teplé jedlo. Niekde o majú tak, že majú vlastnú jedáleň, alebo stravu im do firmy vozia. Prípadne sa zamestnávatel dohodne s reštauráciou v blízkosti, že sa tam budu jeho zamestnanci stravovať. Alebo môže dať tie lístky.
V podstate o tom rozhoduje zamestnávatel, nie je to tak, že si zamestnanec môže vyberať, akým spôsobom mu má zamestnávatel tú stravu zabezpečiť.

Minimálna suma je teraz tuším 3,20€, ale neprepláca to celé zamestnávatel. My máme také lístky za 3,20, časť platí zamestnávatel, časť zo sociálneho fondu a 1 euro si doplácame my zamestnanci.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: stravne listky

od melindi » Str Feb 18, 2015 4:49 pm

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: stravne listky

od mariamarian » Str Feb 18, 2015 10:45 pm

dakujem dievcata, bolo mi povedane ze listky teda nedavaju ze davaju miesto nich peniaze. takze zrejme dostanem k platu nejakych 33€ ? nieco take som teda vycitala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť