Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Značkové šaty

Značkové šaty

od melindi » Štv Feb 19, 2015 5:42 pm

Zvyknete kúpiť značkové šaty pre svoje malé deti? Manžel chce kúpiť dcérke Adidas topánky. Ja nechcem.Podľa mňa je to drahé. Zbytočne vydáme za to toľko peňazí. Deichmanské Adidas topánky poznáte?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Značkové šaty

od sandras » Štv Feb 19, 2015 6:20 pm

ak berieš ako značkové veci od ADIDAS, NIKE, alebo C&A, H&M, ReSERVED ... tak potom áno.
Ale naozajstné značky si nedovolím ani ja, takže ani pre deti...

Adidas su Adidas, jedno kde ich kúpiš (teda pokial nekupiš niekde cez net fake)

Ja mám Adidasy rada, fakt supe vydržia, ak sa zašpinia, vyperiem v práčke a decko nosí dalej. Kupujm ich v zime vo výpredaji, da sa aj okolo 20 € už kúpiť Adidas alebo Nike. A tiež sa dajúprípadne ptom aj predať...
Alebo objednávam z Anglicka z http://www.sportsdirect.com.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Značkové šaty

od keilayh » Štv Feb 19, 2015 6:58 pm

melindi píše:Manžel chce kúpiť dcérke Adidas topánky. Ja nechcem.Podľa mňa je to drahé. Zbytočne vydáme za to toľko peňazí. Deichmanské Adidas topánky poznáte?



Adidas nieje pre mňa značka :roll: a tenisky veru malému kupujeme väčšinou adidas/nike. Nedá sa to s nekvalitým deichmannom ani porovnať. A ako píše sandras, dajú sa zohnať za prijateľné ceny :wink: Väčšinou je to 20€
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Značkové šaty

od sandras » Štv Feb 19, 2015 7:22 pm

v Deichmann predavaju aj Adidas a Nike ... a podla mna netreba mať aspon obavy, že to je fake

sportsdirect mam overený, tiež to nie je fake a ceny majú dobré, dodávka do týždna. Ja vždy objednám naraz synovi aj dcere,niekedy mavajú aj akcie bez poštovného, alebo ak sa aj platí, stále je to lacnejšie ako u nýs

alebo sa da ešte v Sportissimo kupiť v akcii, synovi sme na jesen tam kupili Nike za 19€ ... vydržali celu sezonu a tos a ma nepýtajte v akom stave chodí z družiny, doblatený po uši. Vždy som len poumývala, dala vyschnúť a na další den zasa obul. nemusela som sa báť, že sa mu za mesiac rozletia a nebude v čom mať ísť do školy.
Pre man to tiež nie je "značka", beriem to ako normálny spotrebný tovar. A určie im ich nekupujem preto,a by sa mohli s tým chvastať, ale kvoli kvalite. Nikdy nemali nejaké imidžovky predražené, ale take z výpedaja, outletové za normálnu cenu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Značkové šaty

od melindi » Pia Feb 20, 2015 9:13 am

Ktorá značka je podľa Vás najlepšia? Na jar potrebujeme jej dve topánky. Jeden na ihrisko, jeden na sviatok. Manžel tvrdí,že keď kupime jej značkové topánky, to určite k nám vydrží celú sezónu. Už nosíme topánky číslo 24.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Značkové šaty

od sandras » Pia Feb 20, 2015 5:17 pm

najlepšie sa mi páči Adidas, ale aj Nike sú fajn. Dcéra mala aj PUMA... skor to je u väčších detí aj o dizajne a často aj o tom, čo zoženieme okolo tých 20-25€, drahšie sme ešte nemali.

vydržia určite, len aby malej nenarástla noha ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Značkové šaty

od melindi » Pia Feb 20, 2015 6:41 pm

Aspoň na jar a jeseň. Kúpila by som jej o číslo väčšie 25-ku, ale počula som sa, že to nie je dobré.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Značkové šaty

od sandras » Pia Feb 20, 2015 6:47 pm

našim nikdy nevydržia na 2 sezony ... vždy im vyrastli nohy aspon o číslo. Dcére sa nakoniec zastavila noha až na č. 41, čo je fakt vela, tak dúfam, že už väčšiu mať nebude. Ale ona je celkovo vysoká.
Syn ma teraz 37-38, na jesen som kupovala 37, ale určite mu topánky z jesene budú už teraz malé.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Značkové šaty

od melindi » Pia Feb 20, 2015 6:59 pm

Aj ona má veľké nohy. Inak aj mám 41. Veľmi ťažko dostanem na to topánky. Ja potrebujem niečo na denné využívanie. Keď ideme von, behá hore dole. Max. za 30 eur. Pozrela som na stránke spordirect, ale pre ňu ešte neviem bez vyskúšaní kúpiť topánky. Pozriem si ešte v obchode sportissimo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Značkové šaty

od sandras » Pia Feb 20, 2015 7:11 pm

na sportsdirecte si musíš zistiť číslovanie ... ja vždy radšej vezmem väčšie, a ked nie sú dobré hned, tak dorastú :-) Tabulku velkostí som našla tu http://www.bestsports.sk/velkostna-tab

albo idem u nás do športového bchodu, poskúšam z akej značky syn akú velkosť potrebuje (niekedy sa o líši, Adidasy su zvyčajne o niečo menšie ako rovnaké číslo Nike). A potom na nete porovnám ceny, ak sa oplatí, objednám. Ak zoženiem u nás normálnej cene, kúpim v obchode.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Značkové šaty

od melindi » Str Feb 25, 2015 4:23 pm

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Značkové šaty

od sandras » Str Feb 25, 2015 5:57 pm

poznám len NEXT, ale kupovala som veci priamo v obchode v Anglicku, lebo cez net je to strašne predražené a kvalita už tiež nie je to, čo bývala
ostatné nepoznám
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Značkové šaty

od melindi » Štv Feb 26, 2015 3:18 pm

Včera som pozrela dcérkine šaty. Nič nemáme na jar. Topánky, kabát, nohavice musíme jej kúpiť. Už má 86 cm.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť