Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - OSCAR 2015

Re: OSCAR 2015

od melindi » Sob Mar 07, 2015 1:03 pm

Čítala si aj knihu Vlk z Wall Street?
Podľa skutočného Jordana Belforta, ktorého si zahral Leonadro DiCaprio vo filme Vlk z Wall Street, mal za svoju rolu vyhrať Oscara, no jeho život bol vraj oveľa divokejší.
Jordan Belfort napísal knihu o svojich podvodníckych praktikách a zhýralom živote, podľa ktorej bol natočený úspešný film Vlk z Wall Street. Je americkým motivačným rečníkom a bol burzovým maklérom, ktorého odsúdili za podvod.

Klientov pripravil o približne 200 miliónov dolárov, no vo väzení si dlho neposedel. Za podvod s cennými papiermi a pranie špinavých peňazí po spolupráci s FBI dostal 22 mesiacov vo federálnom väzení, kde napísal monografie. V skutočnosti svojich kamarátov udal polícii, no vo filme sa zachoval ako charakter. Na konci 90. rokov sa jeho impérium za mnoho nakradnutých miliónov zrútilo.

Šňupanie koksu a divoké orgie boli súčasťou každodenného života tých, ktorí pracovali pre skazeného makléra Jordana Belforta. Pracovníci si mohli užívať sex v preskelenenom výťahu s výhľadom na kanceláriu, nechýbali ani živé kapely a tanečnice hore bez. Sex bol dovolený kedykoľvek a kdekoľvek.
Drogy, sex, trpaslíci

"Každá firma nemala šľapky v suteréne, drogových dílerov na parkovisku, exotické zvieratá v zasadacej miestnosti a súťaž v hode trpaslíkov," povedal Belfort, píše mirror.co.uk.

Obedové prestávky s prostitútkami alebo šimpanzom na kolieskových korčuliach boli normálne. "Našej firme by sa skôr malo hovoriť Sodoma a Gomora," priznal Belfort.

Na jeho adresu sa vyjadril aj Leonardo DiCaprio, ktorý s ním strávil niekoľko stoviek hodín, aby sa vžil do svojej role. "Bol ako cisár Caligula v súčasnosti. Bol nekompromisný, mal šialenú túžbu po bohatstve a zvrátené potreby," povedal DiCaprio.

Okrem luxusu, ktorý mal, samozrejme pri ňom nemohla chýbať aj krásna žena, konkrétne modelka Nadine Caridi. Okrem nej sa o jeho "srdce" uchádzala armáda drahých prostitútok. Ak mu ale prišla žena na neveru, vynahradil jej to sexom na matraci, ktorý bol naplnený tromi miliónmi v desaťdolarovkách. Pod vplyvom drog spravil mnoho nesprávnych rozhodnutí.

Lietal helikoptérou nad New Yorkom totálne sfetovaný, že nevidel ani na cestu a musel prižmúriť jedno oko. V taliansku potopil jachtu, keď povedal kapitánovi, aby aj napriek búrke vycestovali.

Rozbil aj svoj Mercedes, keď ako spolujazdkyňa sedela v aute jeho malá dcérka, no iba vďaka veľkému šťastiu sa jej nič nestalo. Po tom ako sexuálne napadol letušku, musel byť pripútaný o sedadlo.

Raz si prenajali autobus pre 40 osôb, v ktorom mal orálny sex so všetkými pasažiermi. Drogy bral štyrikrát denne, konkrétne Metachalón alebo hovorovo Ludes, ktorý sa používa ako sedatívum či hypnotikum.

Nuda s miliónmi

S modelkou Nadine mali dve deti a opustila ho po tom, ako už mala plné zuby jeho drogových aferók a nevery. Najhoršie na tom celom je, že ak ste milionár, nudíte sa a vymýšľate, čo s peniazmi.

Za pár hodín dokázal zarobiť desať miliónov dolárov, ktoré jedného dňa minul na rovnaký Aston Martin, na ktorom jazdil aj James Bond. Záľubu v nakupovaní áut mal veľkú, mal ich 70 vrátane pať Ferrari. Okrem toho vlastnil dva vrtulníky a jachtu, ktorou majiteľka bola aj návrhárka Coco Chanel.

Belfort chcel, aby jeho zamestnanci boli ako on a z predaja si mohli nechať až 50 percent peňazí. Jeden muž, ktorý k nemu nastúpil a pred tým robil pokladača kobercov, zarobil prvý mesiac 50-tisíc dolárov, ktoré mu išli už do vlastného vrecka. Na porovnanie Belfort zarábal 50-miliónov dolárov ročne.

Dnes už ale žije bývalý bankový maklér pomerne skromne v dome s tromi spálňami a jediné, čo mu ostalo zo starých čias, sú hodinky Bvlgari za 15-tisíc dolárov.Svoj čin ľutuje a stretol sa do konca s niektorými klientmi, ktorých podviedol, aby svoju chybu napravil.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: OSCAR 2015

od terez254 » Sob Mar 07, 2015 3:17 pm

Nie, necitala,ale citala som, ze ten muz bol v skutocnosti ovela horsi ako bol vykresleny vo filme.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: OSCAR 2015

od melindi » Sob Mar 07, 2015 4:29 pm

Toto som počula aj ja.
Herec Tom Hanks máš rada? Už dvakrát vyhral Oscar. V roku 1993 /najlepší herec vo filme Philadelphia/ a v roku 1994 /najlepší herec vo filme Forrest Gump/ Videla si tie filmy? Pre mňa veľmi páčil od neho aj film Terminál.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: OSCAR 2015

od terez254 » Sob Mar 07, 2015 5:24 pm

melindi píše:Toto som počula aj ja.
Herec Tom Hanks máš rada?



vo Forrestovi Gumpovi bol genialny, ale ani Zelena mila nie je zla.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: OSCAR 2015

od terez254 » Ned Mar 08, 2015 3:43 pm

melindi píše:Už dvakrát vyhral Oscar. V roku 1993 /najlepší herec vo filme Philadelphia/ a v roku 1994 /najlepší herec vo filme Forrest Gump/ Videla si tie filmy? Pre mňa veľmi páčil od neho aj film Terminál.



Philadelphia som nevidela, Foresta ano.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: OSCAR 2015

od melindi » Ned Mar 08, 2015 4:19 pm

Tom Hanks ziskal tieto ocenenia:
V roku 1999 dostal cenu Distinguished Public Service Award, čo je najvyššie vyznamenanie amerického námorníctva, ktoré môže dostať civilista. Vojaci ho ocenili za prácu na snímke Zachráňte vojaka Ryana.
12. júna 2002 sa stal najmladším držiteľom ceny za celoživotné dielo, ktorú udeľuje Americký filmový inštitút.
V auguste 2005 ho zvolili za podpredsedu Akadémie filmových vied a umení.
Dostal sa do Guinnessovej knihy rekordov ako herec, ktorý účinkoval v najvyššom počte po sebe nasledujúcich filmov so ziskom viac ako 100 miliónov dolárov. Hanks v rokoch 1998 až 2002 účinkoval v siedmich po sebe nasledujúcich filmoch, ktoré zarobili viac ako 100 miliónov dolárov – prvým bol vojnový film Zachráňte vojaka Ryana, posledným Chyť ma, ak to dokážeš.
Hanks je v Guinnessovej knihe rekordov aj v skupine hercov s najvyšším počtom Oscarov za najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe, pričom on a Spencer Tracy sú jediní dvaja herci, ktorí cenu Akadémie získali dva roky po sebe.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: OSCAR 2015

od terez254 » Ned Mar 08, 2015 5:40 pm

melindi píše:Tom Hanks ziskal tieto ocenenia:
V roku 1999 dostal cenu Distinguished Public Service Award, čo je najvyššie vyznamenanie amerického námorníctva, ktoré môže dostať civilista. Vojaci ho ocenili za prácu na snímke Zachráňte vojaka Ryana.
12. júna 2002 sa stal najmladším držiteľom ceny za celoživotné dielo, ktorú udeľuje Americký filmový inštitút.
V auguste 2005 ho zvolili za podpredsedu Akadémie filmových vied a umení.
Dostal sa do Guinnessovej knihy rekordov ako herec, ktorý účinkoval v najvyššom počte po sebe nasledujúcich filmov so ziskom viac ako 100 miliónov dolárov. Hanks v rokoch 1998 až 2002 účinkoval v siedmich po sebe nasledujúcich filmoch, ktoré zarobili viac ako 100 miliónov dolárov – prvým bol vojnový film Zachráňte vojaka Ryana, posledným Chyť ma, ak to dokážeš.
Hanks je v Guinnessovej knihe rekordov aj v skupine hercov s najvyšším počtom Oscarov za najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe, pričom on a Spencer Tracy sú jediní dvaja herci, ktorí cenu Akadémie získali dva roky po sebe.



ktorych hercov mas este rada?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: OSCAR 2015

od melindi » Pon Mar 09, 2015 8:13 am

Ja mám rada Jack Nicholson,Matthew McConaughey,Colin Firth . Pozerala si od nich filmy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: OSCAR 2015

od terez254 » Pon Mar 09, 2015 9:54 am

melindi píše:Ja mám rada Jack Nicholson,Matthew McConaughey,Colin Firth . Pozerala si od nich filmy?



Ked som bola mladsia mala som strasne rada film s Matthew McConaughey Ako stratit muza za 10 dni. poznas to?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť