Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Kamenny obchod a obsluha

Kamenny obchod a obsluha

od keilayh » Ned Mar 15, 2015 3:01 pm

Napadlo ma či máte radi ak sa Vám v obchodoch venujú alebo si radšej pozriete a vyberiete sami? Bola som totižto v jednom obchode a bolo mi doslava nepríjemné ako sa predavačky nanucovali. Osobne to nemám rada, radšej idem do velkého obchodu, aby som si sama pozrela tovar, akoby som išla do malého obchodu kde hneď na mňa budu pozerať a pýtať sa čo chcem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Kamenny obchod a obsluha

od gombicka1 » Uto Mar 17, 2015 7:37 pm

u mna rovnako, nemam rada ked pridem do obchodu a uz sa pytaju co chcem ani sa nerozhliadnem. alebo v takej dmke chodi po mne jak keby som isla kradnut. :| je to maximalne neprijemne :? ved maju vsade kamery, tak nech pozeraju cez to.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Kamenny obchod a obsluha

od vladkaPD » Pia Mar 20, 2015 8:17 am

jeziiiis mne to taaak leze na nervy. :x :x :x jak keby som bola debil a nevedela otvorit usta ked cosi chcem. a hentake ze chodia po mne to by som im rovno najradsej nadala. preto idem racej do velkych obchodov, celkovo male obchody nemusim a ked vidim ze v takom nikto neni tak tam ani nevkrocim. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť