Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Kokosový olej na opaľovanie. Áno či nie?

Kokosový olej na opaľovanie. Áno či nie?

od disha11 » Pia Máj 29, 2015 8:26 pm

Ahojte, vyskúšal z vás niekto kokosový olej na opaľovanie?? Funguje to?? Ja som si raz ten olej kúpila, kamoška mi ho odporučila, ale nebola som s ním veľmi spokojná. Natrela som ním ruky ale mala som ich suchšie ako predtým. Ale praženica s ním je chutná :) :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Kokosový olej na opaľovanie. Áno či nie?

od keilayh » Ned Máj 31, 2015 5:35 pm

Mne príde, že je celkovo teraz taký boom ohladne kokosového oleja. Ja na ňom nevidím nič zvláštne ani extra. Možno len, že je zdravší alebo prírodnejší. Neviem :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Kokosový olej na opaľovanie. Áno či nie?

od disha11 » Ned Máj 31, 2015 6:31 pm

Ten boom som zaznamenala aj ja. Takmer každý druhý článok na nete je o kokosovom oleji. Ale ako som písala mňa skôr sklamal. Všade sa píše o jeho skvelých hydratačných účinkoch, ale ja som mala pocit, že mi skôr ešte viac vysušoval pleť. Ale zase keď som si na ňom robila praženicu bol dobre a súhlasím, že je zdravší. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Kokosový olej na opaľovanie. Áno či nie?

od sandras » Ned Máj 31, 2015 8:20 pm

kamoška vyrába opalovacie prípravky na čisto prírodnej báze s rôznym SPF, ale nie čistý kokosový olej, ale mieša rôzne oleje, vyrába krémy aj mlieka ... tomu verím viac
a v Chorvasku si na opalovanie kupujem prírodný olej od miestnych tetušiek, to je olivový a funguje
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť