Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - E-mail do SPAMU?

E-mail do SPAMU?

od andy24 » Pon Máj 23, 2016 8:35 am

Dobrý deň, chcela by som vedieť či má niekto problém s doručením e-mailov. Ja si platím účet silver, a keď odpoviem nejakému zaujemcovi na správu, tak ju nedostane. Už to robím tak, že ked je tam písaná aj adresa priamo tak pošlem e-mail aj tam. Odtiaľ mi odpíšu, že moje e-maily chodia do nevyžiadanej pošty. Nie každý má ale email uvedený. Už som si menila aj e-mailovú adresu, a nepomohlo. Ak napíšem na Babybazar admin tak mi to funguje pár dní a potom zas nič. Fakt ma to už nebaví. Prichádzam o zákazníčky, lebo majú pocit, že sa ani neozvem.
Má s tým prosím niekto skúsenosti?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Sep 04, 2007 12:00 am

Re: E-mail do SPAMU?

od admin » Pon Máj 23, 2016 7:29 pm

Dobry den,

Mate email na .....@outlook.com, nemate alternativny email, napr gmail?. Tam je to bez problemov. Kontaktujte nas cez kontaktny formular, doriesime to.

Admin
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

Re: E-mail do SPAMU?

od andy24 » Pon Máj 23, 2016 7:38 pm

A co s tym ma moja mailova adresa??????
Ja neposielam odpoved cez svojho email klienta alebo webmail, ale je posielany cez vas mail server !!!!! NECHCEM GMAIL !!!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Sep 04, 2007 12:00 am

Re: E-mail do SPAMU?

od admin » Pon Máj 23, 2016 8:23 pm

To sa Vam prave snazim napisat, ze outlook.com, hotmail.com a tiez zoznam.sk (teraz spolocna firma) maju s nasim mail serverom problem, ktory sa s nimi snazime riesit uz dlhsi cas, zial neuspesne nakolko nespolupracuju a nechcu nas dat na "white list". Preto najrychlejsie ako toto vyriesit je zmena Vasho emailu vo Vasom profile.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť