Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Oslavy a svadby - svadobný dar

svadobný dar

od LadySS » Sob Sep 06, 2014 9:19 pm

ahojte! o tri týždne sa mi vydáva sestra a my ešte nevieme aký dar jej kúpime. nejaké nápady?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: svadobný dar

od Jajus345 » Pon Sep 08, 2014 6:35 pm

ahoj...a bude bývať s vami, alebo sa osamostatní....niečo do domácnosti....sadu tanierov, žehličku, vysávaš, friťák..... :wink: :wink: :wink: niečo čo bude potrebovať a aj to využije....záleží to aj od toho v akej hodnote jej chceš kúpiť dar :D :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: svadobný dar

od vladkaPD » Pon Sep 08, 2014 8:25 pm

LadySS píše:ahojte! o tri týždne sa mi vydáva sestra a my ešte nevieme aký dar jej kúpime. nejaké nápady?


toto je vecny boj. my sme dali peniaze, samozrejme to neni vobec o napade, ale tak teraz vacsina ludi uz davno spolu byva, co chcu si kupia. peniaze su najlepsia volba, kupila by som sporkasku, napriklad priesvitne prasiatko a tam dala tie peniaze v eurovkach alebo v 50 centovkach :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: svadobný dar

od LadySS » Pon Sep 08, 2014 8:51 pm

no ide o to, že ona nám povedala, že jej nemáne nič kupovať do domácnosti, lebo chcu potom stavať domček, tak jej dáme peniaze, ale okrem toho by sme chceli ešte niečo osobnejšie. nie velmi drahé skôr ako pamiatku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: svadobný dar

od pupavicka22 » Uto Sep 09, 2014 5:42 pm

to je ťažko radiť, keď ich nepozname. nejaky vtipny dar? tehlu na domček previazanu stuhou? :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: svadobný dar

od LadySS » Str Sep 10, 2014 7:46 pm

no nad tým sme uvažovali. a nejakú varešku v tomu. naozaj neviem :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: svadobný dar

od betka86 » Štv Jan 12, 2017 11:46 am

LadySS píše:no ide o to, že ona nám povedala, že jej nemáne nič kupovať do domácnosti, lebo chcu potom stavať domček, tak jej dáme peniaze, ale okrem toho by sme chceli ešte niečo osobnejšie. nie velmi drahé skôr ako pamiatku.

Riešili sme podobné dilema, potom nás napadlo, že sestre dáme náradie na stavbu toho domčeka :) Vŕtačka, skrutky a ďalšie náradie príde vhod vždycky :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Štv Jan 12, 2017 11:27 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť