Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Kozmetika Avon a Oriflame

Kozmetika Avon a Oriflame

od 8katty8 » Sob Apr 26, 2014 1:37 pm

Ahojte, založila som novú tému o kozmetike. Tu si môžete vymieňať skúsenosti s kozmetikou Avon a Oriflame. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Apr 22, 2014 11:16 am

Re: Kozmetika Avon a Oriflame

od veverka1 » Štv Aug 14, 2014 1:03 pm

8katty8 píše:Ahojte, založila som novú tému o kozmetike. Tu si môžete vymieňať skúsenosti s kozmetikou Avon a Oriflame. :)



Ahoj,
ja som kedysi používala obe kozmetiky, aj keď iba sem tam niečo.
Väčšinou teda iba Avon, no potom som upustila od toho. Nemalujem sa, max tak usta a ten ruž si kúpim aj v Dm-ke :D

Z oriflame mam teraz jeden krem, je super, krásne výrazne vonia, no aj ten mi dala kamoška :lol:
Neviem, mne príde že sa už trh presýtil a už sa moc táto kozmetika nepoužíva. Ale tak môžem sa mýliť. :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: Kozmetika Avon a Oriflame

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 2:39 pm

ahoj, más skúsenosti s obidvoma značkami v Avone mám rada parfúmy...len sa mi vidí, že platíme za značku...neviem prečo, ale Orifflame má lepšie a lacnejšie výrobky...možno sa mýlim, ale mám ten pocit
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kozmetika Avon a Oriflame

od disha11 » Štv Aug 28, 2014 8:16 pm

Ahoj,

Ja mám tiež skúsenosti s oboma kozmetikami. No momentálne používam Avon viac ako Oriflame, ten sa mi zdá byť drahší. Z Avonu mám hlavne sprchové gély, mala som aj šampón a mám taktiež prípravky na tvár, rôzne gély, peny, pílingy a pleťové vody a tiež krém na tvár. Je tam jeden taký velký rodinny za 3.50, ten si stále objednávam a dosť dlho mi vydrží. Robí mi dobre aj na pleť a nie je až taký drahý ako mnohé krémy v drogérke. Odkedy moja sestra robí s Avonom, tak si v drogérii kupujem len málo čo. Voňavky sa mi v Avone veľmi páčia a nie sú ani až také drahé, teda aspoň nie tie, ktoré si kupujem ja.
Čo sa týka tých čistiacich vecí na tvár tak aj s nimi som veľmi spokojná a to je už čo povedať, keďže mám stále problematickú pleť a čierne bodky a vyskúšala som už mnoho prípravkov, tieto mi ozaj pomáhajú a aspoň mi vyčistia pleť a nerobia sa mi vyrážky. Vždy si kupujem tie prípravky do zásoby, keď sú v nejakej dobrej cene :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Kozmetika Avon a Oriflame

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 8:28 pm

zásob z Avonu mám tiež požehnane....ako píšeš ty sprcháče sú úžasne...zásob si urobím aj na pol roka, ak nie viac, najviac obľubujem vôňu Spotlite, tak nejako sa to píše...manžel používa prípravky na holenie aj po holení....len mám zlé skúsenosti so špirálami....rýchlo schnúce...zbytočne vyhodené peniaze...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kozmetika Avon a Oriflame

od disha11 » Štv Aug 28, 2014 8:38 pm

So špirálami nemám žiadne skúsenosti, nepoužívam ich. Mne sa najviac páčia tieto voňavky : Incandessence a Summer White Sunset. Tie si pravidelne objednávam, ak sú sa dobrú cenu :) A páči sa mi aj Tressele, ale je moc drahá, tak som ju už dlho nemala, ani nepamätám kedy vlastne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Kozmetika Avon a Oriflame

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 9:07 pm

všetky tieto vône poznám...keď som bola v mladšom vydaní.....veľmi sa mi páčila vôňa Celeste alebo tak nejako sa volá....u nás robí s avonom moja švagriná....žiaľ s Orflfamom nerobí nikto...niekedy by som si rada pozrela aké sú v katalógu novinky :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kozmetika Avon a Oriflame

od melindi » Ned Aug 31, 2014 12:29 pm

Ja som robila s Oriflemom. Mala som rada kremy, špiraly, parfumy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Kozmetika Avon a Oriflame

od disha11 » Ned Aug 31, 2014 1:07 pm

Ja som si teraz viac Avon obľúbila :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Kozmetika Avon a Oriflame

od LadySS » Ned Aug 31, 2014 9:23 pm

Ahoj. Ja používam Avon. Hlavne sprchové gély a peelingy. Najnovšie mám aj krásne voňavú masku na vlasy. Používam aj pleťové masky z Planet spa a som spokojná. Oriflame neviem posúdiť. Nikdy som ho nepoužívala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Kozmetika Avon a Oriflame

od zuzana241285 » Uto Okt 14, 2014 8:03 am

ja odtial kupujem väčšinou vonavky a darčekove sety k vianociam to saoplatí
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Ned Okt 12, 2014 9:15 pm

Re: Kozmetika Avon a Oriflame

od Sona14 » Sob Nov 15, 2014 5:51 pm

Ja mám veľmi rada Oriflame. Najmä voňavky Divine a Eclat Weekend. Aj krémy majú veľmi dobré.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm

Re: Kozmetika Avon a Oriflame

od Neri111 » Uto Jan 20, 2015 9:52 am

Ahojte...pripojim sa tiez so svojimi skusenostami. Pouzivam obe znacky...na striedacku z kazdej nieco co mi vyhovuje. Nakolko mam problematicku plet (citlivu a zmiesanu) nemozem pouzit hocico a po skusenostiach s roznymi znackami drahsimi aj lacnejsimi som zakotvila v Avone a Oriflame. Maju vela dobrych a kvalitnych vyrobkov za rozne ceny a myslim si ze ked su zlavy kazdy si tam nieco najde. Bezne dostupnu mozmetiku v drogeriach som si nekupila uz niekolko rokov lebo moja plet ich bohuzial neznesie a tak ju nedrazdim. Moja mamina robi obe znacky tak mam vzdy v prehlade co a za kolko. Zatial som velmi spokojna no je to individualne a kazdemu sadne nieco ine. Raz som si kupila drahy makeup od Margaret Astor ze vraj najlepsi na moju plet a ked som ho pouzila musela som potom navstivit koznu lekarku...od vtedy som urobila este zopar pokusov vyznamnych znaciek a rovnaky vysledok...Nakoniec som sa nasla v tychto dvoch znackach :) Je dobre ak sa ludia o seba staraju aspon rychlo nezostarnu :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Feb 27, 2012 2:46 pm

Re: Kozmetika Avon a Oriflame

od LuciaLuciaM » Uto Mar 26, 2019 11:24 am

Ja teda Oriflame moc nepoužívam, ale čo som si od nich fakt obľúbila, sú tieto laky: https://www.letakytentotyzden.sk/orifla ... 19?page=15 Dlho vydržia, farby sú krásne syté... Za mňa super :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Mar 06, 2019 10:01 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť