Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Hobby a zábava - Cvičenie doma

Cvičenie doma

od Tranula00 » Uto Mar 02, 2021 10:30 am

Ahojte mamičky.

Ako ste na tom s cvičením doma? Máte na to vôbec čas? :) Ja rozmýšlam, že by som začala (bohvie ako dlho mi to vydrží:D) A či to vôbec budem zvládať pri krpcovi.

No chcela by som sa poradiť, tie čo cvičíte doma.. Čo všetko máte kúpene? (myslím karimatky, činky, fitlopty?) Bez čoho sa nezaobídem? Pozerala som nejake veci tu https://www.exisport.com/sk/1368-doplnky ale je tam toho strašne vela a som z toho jelen. Poprípade odkial nakupujete vy? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Mar 02, 2021 10:23 am

Re: Cvičenie doma

od keilayh » Uto Mar 09, 2021 10:53 am

Mám doma eliptical, to je za mňa najlepší cvičiaci stroj. Ale zas záleží či chceš naozaj cvičiť, lebo ono sa to zdá jednoduché, ludia si ich domov nakúpia a potom ich majú ako vešiaky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť