Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Recepty – Varenie – Pečenie - Problémové varenie mužíčkovi

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Bibinkaja » Uto Sep 30, 2014 9:56 pm

Skusala som... :) to je ten problem..rezen moze byt ale ak nie je so salatom alebo zemiakmi...frfle...tatarska ak nie je v chladnicke sadne do auta a bezi do obchodu ..a celozrnej spaldovej muky som robila cestovinu do polievky ....nezjedol lebo nemaju taku farbu aku maju mat a ani vyhovorka ze su pecenove nepomohli...ina chut...robila som karfiolove karbonatky s tym ze som tam dala nastruhany syr a na male kusky nakrajanu sunku.... Karfiol??? Chces ma zabit?? :) on si na veceru spravi salat kde si nakraka k zelenine (uhorka, paradajka, paprika, cibula) 3 natvrdo uvarene vajicka a cele sklicko majonezy a zahlasi ze to je zdrave a je tam zelenina...to nemoze byt nezdrave... :) samozrejme urobi si to sam ale az potom,co hodinu frfle, ze mu ho nechcem spravit... :D ma 28 rokov, pracuje ako sofer v spedicke, nalieva sa kavou, cocacolou a energy drinkami..a spalovanie ma ako fras rychle takze vazi 82 kg ... Aj napriek prezieraniu....ide mi o to, ze je v jednom kole...doma...na ceste po SVK, EU ...a ma rodinu..tak by mohol pochopit, ze mu chcem dobre...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Janka81 » Str Okt 01, 2014 9:11 am

No je ešte mladý a dalo by sa sním pracovať :wink: :wink: :wink: len to chce asi fakt pevné nervy :wink:

Inak ten základ večere 3 vajcia a zelenina nie je zlý..vajíčka nie sú také zlé,ako nás to učili celé roky,len ten pohár majonézy,či tatarky je tam naviac samozrejme :? V každom prípade mu tá zelenina trošku vyrovnáva skóre,tak nech si jej dáva čo najviac..a teda ak už musí mať zemiaky k mäsu,tak budiš,len skús ten majonézový šalát pomenej....
No a tá cola,či energy drinky,tak to je katastrofa :roll: keby aspoň prešiel na minerálky s príchuťami s nejakými prírodnými šťavami atd a namiesto energy drinkov sú rôzne bylinné rozpustné doplnky napr. od herbalife atd..no máš to ťažké,ale verím,že to časom dáš na poriadok aspoň čiastočne :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Bibinkaja » Str Okt 01, 2014 9:43 am

Zaužívane od mala sa tazko meni..no hadam sa casom prinuti zamysliet nad sebou...jeden cas to uz vyzeralo nadejne, ked mi povedal, ze uz tie sladene grcky nemoze ani citit ...tak sa dal na cistu vodu a dnes sme opat tam kde sme boli....:/ ja uz som tak znechutena, ze k vareniu zastavam negativny postoj.
. A ak mu ja nenavarim uteka k maminke a ta mu na pockanie spravi pirohy...lokse...salat a reznik :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od vladkaPD » Str Okt 01, 2014 12:50 pm

Bibinkaja píše:Zaužívane od mala sa tazko meni..no hadam sa casom prinuti zamysliet nad sebou...jeden cas to uz vyzeralo nadejne, ked mi povedal, ze uz tie sladene grcky nemoze ani citit ...tak sa dal na cistu vodu a dnes sme opat tam kde sme boli....:/ ja uz som tak znechutena, ze k vareniu zastavam negativny postoj.
. A ak mu ja nenavarim uteka k maminke a ta mu na pockanie spravi pirohy...lokse...salat a reznik :D


este nech pocka takych 5rokov a už to nebude take ako zamlada :D velmi rychlo to moze na neho zacat negativne vplyvat. mna ani neprekvapuje ze ta nebavi furt vyvarat. koho by to aj bavilo a zvlast hentake jedla. tie zdrave su predsa rychlejsie urobene ako nejake vysmazane. a pokial ma taku mamicku co ho furt obsluhuje tak by som prestala varit uplne. nech si tam chodi ked ho to bavi. boze sak jak male decko.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Bibinkaja » Str Okt 01, 2014 1:07 pm

Najviac, co ma zaraza je to, ze ho v tom podporuje ...a zaklincuju to vtedy ked sme na navsteve a este ho nabalia s loksami co mu urobi a da do mraznicky aj pirohy ak maju tak aj salat a rezen a s doplnkom aby si nehladoval.... :/ akoze prosim??? To co je? A prva otazka ked prideme na huru nie si hladny?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od keilayh » Str Okt 01, 2014 4:04 pm

Bibinkaja píše:Najviac, co ma zaraza je to, ze ho v tom podporuje ...a zaklincuju to vtedy ked sme na navsteve a este ho nabalia s loksami co mu urobi a da do mraznicky aj pirohy ak maju tak aj salat a rezen a s doplnkom aby si nehladoval.... :/ akoze prosim??? To co je? A prva otazka ked prideme na huru nie si hladny?


Nad toto sa treba povzniesť a vôbec to neriešiť. Treba zobrať čo ponúka a aspoň budeš mať pokoj s vyváraním :D A v podstate ešte ušetríš :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Bibinkaja » Str Okt 01, 2014 7:34 pm

LEn potom pride moja najoblubenejsia veta :) ....vidis a ty mi preco tak nenavaris? Vobec sa o mna nestatas...zena ma svojmu muzovi varit a starat sa o neho :) :D tak potom chcem dvojitu matersku :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od vladkaPD » Štv Okt 02, 2014 6:24 pm

ach boze chlapi :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Bibinkaja » Štv Okt 02, 2014 8:50 pm

Chlap = o jedno dieta viac na krku :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Janka81 » Pia Okt 03, 2014 4:49 pm

Bibinkaja píše:Najviac, co ma zaraza je to, ze ho v tom podporuje ...a zaklincuju to vtedy ked sme na navsteve a este ho nabalia s loksami co mu urobi a da do mraznicky aj pirohy ak maju tak aj salat a rezen a s doplnkom aby si nehladoval.... :/ akoze prosim??? To co je? A prva otazka ked prideme na huru nie si hladny?



Inak zas tie lokše by som až tak nezatracovala :wink: :wink: :wink: ja ich milujem od mala..ked tak uvažujem,ja mať takú svokru,ruky-nohy jej pozkávam :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Fakt to vyhod z hlavy,nech sa mladý naje,ked mu mamka dá a máš o robotu menej..a ked bude mrkotať,že aj Ty by si mu tak mala variť,povedz mu len toľko,že Ty si aj na materskej a nemáš toľko času ako svokra:D
Inak ako je na tom zdravotne-chodí aspon na preventívnu prehliadku,krv má O.K.??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť