Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Recepty – Varenie – Pečenie - Problémové varenie mužíčkovi

Problémové varenie mužíčkovi

od Bibinkaja » Pon Sep 29, 2014 11:57 am

Môj muž má len pár druhou jedál ktoré zje.. pre mňa je to hotová katastrófa, kedže rada varím, ale nie to, čo si žiada jeho žalúdok..
Ideálny jedálniček môjho muža by bol ak by mal každý deň zemiakový šalát s reznom a na večeru pirohy a ako druhú večeru praženicu so 6 vajec a dvoma cibuľami, na ďalší deň by bolo ideálnym jedlom pečené kurča s pečenými zemiakmi a tatárskou omáčkou, na večeru parené buchty, alebo lokše poprípade ešte palacinky ale len s nutellou... a na večeru najlepšie okolo 11tej opäť praženica so 6 vajec...atď., na ďalší deň by to bol vyprážaný syr s hranolkami a opäť tatárskou omáčkou.. na večeru guláš a na neskorú večeru 7 párkov s tatárskou omáčkou a kečupom... ďalší deň by prišiel na rad opäť zemiakový šalát s reznom a potom aj na večeru a a ešte jednu neskoršiu večeru...

zelenina ako brokolica, karfiol, špenát, mrkva...atď. jeho jedálniček nepozná, taktiež mäso pripravované na prírodno vo vlastnej šťavy to vôbec... a nesmú chýbať koláče..krémeše, veterníky, laskonky... bože pomôžmi mi... takže na obed to u nás vyzerá tak, že varím pre syna s ktorým sa teda najem aj ja a potom ešte špeciálne pre môjho mužíčka..ktorý nezabudne ohrnúť nosom nad naším kuracím mäskom s brokolicou a zemiakmi, ktoré varím na vode kvôli ročnému synovi... ak máte niektorá s vás rovnaký problém tak prosím radte.. ja už začínam byť zúfala a varením znechutená :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od keilayh » Pon Sep 29, 2014 12:58 pm

A takto to bolo u vas odjakživa?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Bibinkaja » Pon Sep 29, 2014 1:17 pm

Bývame spolu rok :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od vladkaPD » Pon Sep 29, 2014 6:11 pm

Moj ty pocit, to snad nemyslis vazne. Vies co by som urobila? panvicou po hlave by dostal a velmi rychlo. Pan manzel co je nejako chory? nema ruky ci nohy? boze baby, preco si ich takto naucite? sak ste partneri nie pan a sluzka. nepaci sa ti co je navarene? navar si sam. Preco nechodi na obed v praci? ved to on preje penazi aj za troch takto. Zarobi aspon par tisic eur aby sa ti to vykrylo? A akoze takouto stravou ho coskoro caka infarkt. tak ti radim pouzi tu panvicu, naco cakat na infarkt? usetris :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od keilayh » Uto Sep 30, 2014 9:52 am

Bibinkaja píše:Bývame spolu rok :)


A nieje jedináčik? že by ho mamička tak rozmaznala? lebo to sledujem v okolí, že si taketo maniere donesu od mamičky a očakávajú, že manželka bude rovnako skákať :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Bibinkaja » Uto Sep 30, 2014 10:08 am

Jedináčik nie je ....ale zato najvacsi srotovnik...odkedy nebyva doma ...nema kto tu haldu jedla jest :D ale chodi si k mamke na maskrty :D a ja som zla zena :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od keilayh » Uto Sep 30, 2014 10:48 am

Bibinkaja píše:Jedináčik nie je ....ale zato najvacsi srotovnik...odkedy nebyva doma ...nema kto tu haldu jedla jest :D ale chodi si k mamke na maskrty :D a ja som zla zena :)


Zlá? :D dobre robíš :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Bibinkaja » Uto Sep 30, 2014 10:56 am

Mna velmi bavi varit a piect ale skor sa orientujem na zdravu stravu ....tak rada by som mu uvarila spenatova palacinky plnene cream cheese a lososom a vsetci by sme si na tom pochutnali .. mozem snivat :D tak si to aspon varim pre seba :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od keilayh » Uto Sep 30, 2014 12:50 pm

Čo by spravil keby si jednoducho navarila iba to jedno jedlo? To zdravé?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Bibinkaja » Uto Sep 30, 2014 3:18 pm

ohrnul by nosom ...:) ani by sa toho nedotkol. Jedna moznost je, zeby frflal a siel spat hladny...alebo by frflal a navaril si sam :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od keilayh » Uto Sep 30, 2014 6:29 pm

Bibinkaja píše:ohrnul by nosom ...:) ani by sa toho nedotkol. Jedna moznost je, zeby frflal a siel spat hladny...alebo by frflal a navaril si sam :)


Tak to potom vieš velice rychlo vyriešiť :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Bibinkaja » Uto Sep 30, 2014 8:15 pm

Ruku na srdce.....koho by yz len bavilo pocuvat to frflanie???? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Janka81 » Uto Sep 30, 2014 8:43 pm

Bibinkaja píše:Ruku na srdce.....koho by yz len bavilo pocuvat to frflanie???? :D



Koľko ste spolu chodili,kým ste šli spolu bývať??Lebo za čas chodenia sa dá odpozorovať zvyky partnera :wink: určite ste sa boli niekde najesť..bud v reštike,či u neho doma,či??Koľko má mužík rokov?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Bibinkaja » Uto Sep 30, 2014 9:26 pm

Kedysi mi jeho jedlo nevadilo, pretoze som si ho dala aj ja...no uz pol roka nic mastne, tucne, vyprazane....presla som na zdravu stravu a on ostal pri starej :/ zili sme nejaky cas v zahranici a kvoli prace sme sa malo vidali takze sa povacsine stravoval kazdy sam alebo v restike...ked sme sa vratili na svk, kedze sme cakali syna tak som vyvarala jedna radost ..tehotenske chute su tehotenske chute :D ale teraz ja som na bio a on antibio preto ten problem,ktory ma dohana k sialenstvu :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Problémové varenie mužíčkovi

od Janka81 » Uto Sep 30, 2014 9:42 pm

Bibinkaja píše:Kedysi mi jeho jedlo nevadilo, pretoze som si ho dala aj ja...no uz pol roka nic mastne, tucne, vyprazane....presla som na zdravu stravu a on ostal pri starej :/ zili sme nejaky cas v zahranici a kvoli prace sme sa malo vidali takze sa povacsine stravoval kazdy sam alebo v restike...ked sme sa vratili na svk, kedze sme cakali syna tak som vyvarala jedna radost ..tehotenske chute su tehotenske chute :D ale teraz ja som na bio a on antibio preto ten problem,ktory ma dohana k sialenstvu :D


Vieš,ťažko sa mení niečo,čo ste mali zaužívané obaja :wink: A bolo by asi aj sebecké,chcieť od neho ,aby len tak zmenil svoje chute,lebo aj Tvoje sa zmenili..skús ho skôr nejak obalamutiť-je to len chlap :lol: :wink: nech si dá rezník,ale nech ho skúsi bez majonézového šalátu aspoň občas a dá si ho len s plnou misou hlávkového šalátu atd..troška sa niekam posunieš a možno mu viac časom zachutí aj zelenina :wink: Dnes výživoví poradcovia odporúčajú kvalitné mäsko+ vééľa zeleniny..žiadne prílohy k tomu..jesť zdravé tuky=kokosový olej,olivový obyčajné maslo atd..
Ak ja milujem mäso a rezne,ale fakt si odpustím majonézu a zemiaky a dotlačím sa hoc aj uhorkovým šalátom k tomu..
Má muž nejakú nadváhu?A koľko má tých rokov?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť