Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - Problémy s trávením.

Re: Problémy s trávením.

od disha11 » Štv Aug 28, 2014 7:36 pm

Teeda, dala si mi na výber :) ja som za ten čaj, najprv vyskúšam ten a potom uvidím :) Ďakujem pekne :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Problémy s trávením.

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 7:47 pm

za máličko....len si dávaj pozor...neodporúčam ti ho vypiť 6 cca 6 hodín predtým, ak sa niekam chystáš...skús ho piť najskôr na noc....ale keď si na materskej tak to ti je jedno....pozor účinky čaju sú hnačkovité :lol: :lol: :lol: :lol: niekedy máš pocit akokeby z teba chcelo všetko vytlačiť....pamätám sa, že moja profesorka na strednej škole ho zvykla piť na hodine a potom vždy niekam utekala...došlo mi to až po čase, kde :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Problémy s trávením.

od disha11 » Štv Aug 28, 2014 8:05 pm

:D :D rozumiem. Ja keď niekam idem, tak nikdy nič nepijem. Na materskej nie som, ešte nie som mamička, žiaľ :( ale raz hádam budem. Inak ten čaj je zdravý?? myslím, či nie je škodlivý na črevá ako napríklad preháňadlá, ale asi by nemal byť, keďže je bylinný :) :lol: ale pre istotu sa opýtam.:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Problémy s trávením.

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 8:20 pm

to robíš veľkú chybu, keď málo piješ...a to je jeden z dôvodov tvojho problému...ten čaj nie je škodlivý dokonca nie je ani návykový....len ma trošku inú chuť takú bylinu....ale ten prvý moment je zlý, potom to už pôjde samo...ten čaj sa dá kúpiť len v lekárni....skús si najskôr kúpiť len jedno balenie....potom čakám, že sa ozveš ako si dopadla....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Problémy s trávením.

od disha11 » Štv Aug 28, 2014 8:29 pm

Ja pijem dosť, keď som doma, to je takmer stále, ak som na ceste, tak nepijem, akonáhle prídem niekde na miesto, tak sa napijem. Je to taký môj zvyk alebo ako by som to nazvala. Často sa mi stávalo, že keď som sa napila, keď som niekam cestovala, tak mi potom bolo treba ísť na vc, ale v buse nebolo kam, takže som potom s plným mechúrom cestovala a to nie je nič príjemné. Teraz sa už snažím piť čo najviac, hoci som čítala, že sa to s pitím nemá preháňať, lebo to škodí aj obličkám, takže všetko s mierou. Na bylinné čaje som zvyknutá, doma pestujem bylinky, takže si robím čaj z nich, alebo si idem do lesa nejaké nazbierať.
Ale čajík vyskúšam a napíšem :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Problémy s trávením.

od Roberta79 » Ned Nov 02, 2014 2:19 pm

disha11 píše:Ahojte,

vie mi niekto poradiť nejaký zaručený recept proti zápche, prípadne ako jej predchádzať?? Mám pocit, že som vyskúšala už takmer všetko a žiaľ nejako to nepomáha. :( Potrebovala by som niečo, čo máte odskúšané a funguje to, iste sa nájde niečo, čo som ešte neskúšala a čo by pomohlo.

Ďakujem vám :)



ja som teraz skusila chia semiacka, dala som to do mafinov. je to podobne ako mak. obsahuje to vela vlakniny a inych vitaminov. A po tom som taaak bola na zachode, ze ani som nevedela co a ako:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm

Re: Problémy s trávením.

od disha11 » Ned Nov 02, 2014 2:23 pm

ďakujem pekne za typ :) Ja jem ovsené vločky a zatiaľ mi to pomáha a ked si dám aj kávu, tak je to super. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Problémy s trávením.

od Roberta79 » Ned Nov 02, 2014 2:40 pm

disha11 píše:ďakujem pekne za typ :) Ja jem ovsené vločky a zatiaľ mi to pomáha a ked si dám aj kávu, tak je to super. :)



Tak kava je super:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť