Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Prvý rok života - satka na nosenie deti

Re: satka na nosenie deti

od gombicka1 » Štv Sep 25, 2014 7:51 am

uz som citala take, kde dotycna ani neplanovala kupit kocik. ze ved bude satkovat. no neviem teda :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: satka na nosenie deti

od terez254 » Štv Sep 25, 2014 12:52 pm

gombicka1 píše:uz som citala take, kde dotycna ani neplanovala kupit kocik. ze ved bude satkovat. no neviem teda :?


To myslis vazne? chcela pouzivat len satku a nie kocik? :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: satka na nosenie deti

od vladkaPD » Štv Sep 25, 2014 5:52 pm

terez254 píše:
gombicka1 píše:uz som citala take, kde dotycna ani neplanovala kupit kocik. ze ved bude satkovat. no neviem teda :?


To myslis vazne? chcela pouzivat len satku a nie kocik? :shock: :shock:


necudovala by som sa, niektore zenske su pripecene. urcite henta nepouzivala ani plienky a rovno davala dieta na nocnik, lebo sak ono ked to vystihnete budete vediet kedy ide dieta cikat alebo kakat omg :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: satka na nosenie deti

od terez254 » Štv Sep 25, 2014 6:02 pm

vladkaPD píše:
terez254 píše:
gombicka1 píše:uz som citala take, kde dotycna ani neplanovala kupit kocik. ze ved bude satkovat. no neviem teda :?


To myslis vazne? chcela pouzivat len satku a nie kocik? :shock: :shock:


necudovala by som sa, niektore zenske su pripecene. urcite henta nepouzivala ani plienky a rovno davala dieta na nocnik, lebo sak ono ked to vystihnete budete vediet kedy ide dieta cikat alebo kakat omg :lol:


videla som raz reportaz o tychto ''prirodnych matkach'', ktore nepouzivali ani plienky,ale hned davali dieta na nocnik.
to je uz moc :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: satka na nosenie deti

od gombicka1 » Pia Sep 26, 2014 2:46 pm

terez254 píše:To myslis vazne? chcela pouzivat len satku a nie kocik? :shock: :shock:


ano, bolo to na nejakej diskusii, ze nechce kupovat kocik lebo chce dieta satkovat, ale ze rozmysla ze co ked bude chciet ist manzel alebo stary rodicia von s babom. neviem ale ako sa nakoniec rozhodla, lebo si pamatam ze jej radili nech nejaky kocik kupi, ze ved staci ze ona bude dieta nosit a stary rodicia si vnucatko radi pokocikuju
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: satka na nosenie deti

od gombicka1 » Pia Sep 26, 2014 2:47 pm

terez254 píše:videla som raz reportaz o tychto ''prirodnych matkach'', ktore nepouzivali ani plienky,ale hned davali dieta na nocnik.
to je uz moc :D


v telke to bolo ze? aj mne sa zda. sak ked maju cas sledovat babo nonstop tak nech sa paci aj ked si teda myslim, ze to je trochu pre to male stresujuce a hlavne neviem si predstavit, ze ako riesia prechadzky a pobyt vonku :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: satka na nosenie deti

od terez254 » Pia Sep 26, 2014 5:13 pm

gombicka1 píše:
terez254 píše:videla som raz reportaz o tychto ''prirodnych matkach'', ktore nepouzivali ani plienky,ale hned davali dieta na nocnik.
to je uz moc :D


v telke to bolo ze? aj mne sa zda. sak ked maju cas sledovat babo nonstop tak nech sa paci aj ked si teda myslim, ze to je trochu pre to male stresujuce a hlavne neviem si predstavit, ze ako riesia prechadzky a pobyt vonku :shock:


ano v telke to bolo :D
a este som raz videla nieco ako dokument o matke,ktora zila niekde v horach, chodila od pol pasa naha, jej dieta tiez a mohlo mat asi 3-4 roky a stale ho dojcila. Byvali pri takom jazierku a tam sa aj kupali...no cele to bolo take neovykle :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: satka na nosenie deti

od gombicka1 » Uto Sep 30, 2014 11:09 am

terez254 píše:ano v telke to bolo :D
a este som raz videla nieco ako dokument o matke,ktora zila niekde v horach, chodila od pol pasa naha, jej dieta tiez a mohlo mat asi 3-4 roky a stale ho dojcila. Byvali pri takom jazierku a tam sa aj kupali...no cele to bolo take neovykle :D :D


niektory ludia su divny. na nete kolovalo video ako zena rodi v lese. vraj prirodny ludia, hlavne ze to hned supli na youtube :roll: a trochu som nepochopila aky malo zmysel dat si karimatku pri rieku a tam porodit :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: satka na nosenie deti

od terez254 » Uto Sep 30, 2014 4:22 pm

gombicka1 píše:
terez254 píše:ano v telke to bolo :D
a este som raz videla nieco ako dokument o matke,ktora zila niekde v horach, chodila od pol pasa naha, jej dieta tiez a mohlo mat asi 3-4 roky a stale ho dojcila. Byvali pri takom jazierku a tam sa aj kupali...no cele to bolo take neovykle :D :D


niektory ludia su divny. na nete kolovalo video ako zena rodi v lese. vraj prirodny ludia, hlavne ze to hned supli na youtube :roll: a trochu som nepochopila aky malo zmysel dat si karimatku pri rieku a tam porodit :shock:



co je moc to je moc :roll: ja mam napriklad tiez rada prirodu a podla mna by nemalo byt vsetko take pretechnizovane ako v dnesnej dobe je,ale toto je zas iny extrem. Viem,ze aj nase babky rodili bez lekara, ale asi kazda zena chce mat pri porode odbornu pomoc cize toto nechapem.
v tom videu ukazovali normalne necenzurovany porod? :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: satka na nosenie deti

od gombicka1 » Str Okt 01, 2014 10:44 pm

terez254 píše:co je moc to je moc :roll: ja mam napriklad tiez rada prirodu a podla mna by nemalo byt vsetko take pretechnizovane ako v dnesnej dobe je,ale toto je zas iny extrem. Viem,ze aj nase babky rodili bez lekara, ale asi kazda zena chce mat pri porode odbornu pomoc cize toto nechapem.
v tom videu ukazovali normalne necenzurovany porod? :shock:


ano ukazovali, este tam okolo nej nejake dieta behalo. akoze ja chapem ze chcela porodit bez lekarov, to je vsetko ok, len som absolutne nepochopila preco isla na kraj rieky. kebyze chce do vody a nejako to vymyslia nepoviem, ale hento bolo uplne divne. a hlavne ked uz su taky prirodny, tak take video nema co robit na youtube
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: satka na nosenie deti

od terez254 » Štv Okt 02, 2014 1:22 pm

gombicka1 píše:
terez254 píše:co je moc to je moc :roll: ja mam napriklad tiez rada prirodu a podla mna by nemalo byt vsetko take pretechnizovane ako v dnesnej dobe je,ale toto je zas iny extrem. Viem,ze aj nase babky rodili bez lekara, ale asi kazda zena chce mat pri porode odbornu pomoc cize toto nechapem.
v tom videu ukazovali normalne necenzurovany porod? :shock:


ano ukazovali, este tam okolo nej nejake dieta behalo. akoze ja chapem ze chcela porodit bez lekarov, to je vsetko ok, len som absolutne nepochopila preco isla na kraj rieky. kebyze chce do vody a nejako to vymyslia nepoviem, ale hento bolo uplne divne. a hlavne ked uz su taky prirodny, tak take video nema co robit na youtube



tak ten youtube a cisto prirodna zalezitost mi tiez endavaju spojitost, ale co uz. asi chcela ukazat ako to funguje.
porod do vody to tiez musi byt sila a este do normalneho rybnika, kde plavaju ryby :)
to si radsej nechcem ani predstavovat :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť