Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zuby - sladkosti

Re: sladkosti

od Janka81 » Sob Sep 06, 2014 12:17 pm

Jajus345 píše:moje deti, používajú pasty pre dospelých.....síce neviem, či je to dobré...ale ako píšeš tie jahodové....podľa mňa nemajú žiaden účinok :wink: :wink: doteraz si s čím umývali zúbky??? s akou pastou???



Pasty pre dospelých by mali užívať až väčšie deti..vraj pre malé s mliečnym chrupom nie sú dobré :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: sladkosti

od melindi » Sob Sep 06, 2014 12:20 pm

Aj moja dcéra má jahodovu zubnu pastu. Ja mám rada Blendamed.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: sladkosti

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 12:46 pm

to viem, veď chlapci, keď si umývajú zúbky, tak im dám len trošku pasty :wink: :wink: :wink: nie veľa...oni nechcú tie jahodové....ešte aj sem tam si dajú Lysterin :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: sladkosti

od veverka1 » Pon Sep 08, 2014 8:05 am

Janka81 píše:Žiadne jahodové a iné lacné typu Perlička atd za 0,70€ :? :?

Už pre malinké deti je od Elmexu taká bielo-oranžová s myškou a a potom o niečo silnejšia pre staršie deti=junior elmex..pasty sú s aminofluoridmi a vysoko kvalitné a hlavne robené pre deti a ich chrup...Od 6 rokov,alebo proste od veku,kedy už deti vedia vyplúvať a nepojedia pastu,je výborný 1x do týždňa Elmex gél na vytvrdenie zubnej skloviny..je síce cca za 5€,ale vydrží skutočne dlho,takže cena nech neodradí :wink: Pasty stoja cca 2-3€,ale skutočne sa oplatia..ja verím,že práve čistenie zubou kvalitnou pastou dopomohlo k zdravému chrupu môjho syna :wink: :D Tá známa,čo jej deti mali čierne už mliečne zuby používala obyčajné pasty a sem -tam čistenie...

Určite aj iné značky majú kvalitnejšie pasty už aj pre deti..ja som to v minulosti striedala tuším s Colgate detskou..teraz striedame elmex oranžový so zeleným a s Lacalut,občas kvalitnú Sensodine..teraz mám tú Rapair komplet,či aká to je :wink: Synátor má už cez 12,tak už máme spoločné pasty,ale ked bol tak cca do 10 rokov,mával len Elmex a Colgate :D :wink:


a niesu take riedke? lebo u nas je ta pasta velmi rychlo fuč. A kebyže mam kupovať každu chvilu 3€ pastu tak z toho nadšena teda nebudem. Tie v dm stoja okolo 1€ a tie su podla mňa dobre, ale su riedke :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: sladkosti

od melindi » Pon Sep 08, 2014 8:16 am

Mi máme Vademecum.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: sladkosti

od Jajus345 » Pon Sep 08, 2014 8:20 am

a keby sme napapali sladkosti, nemusíme umývať zuby???? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: sladkosti

od melindi » Pon Sep 08, 2014 8:24 am

Niektorý ľudia umývajú zuby, po každom jedle.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: sladkosti

od Jajus345 » Pon Sep 08, 2014 8:41 am

a tak to si myslím, že to je prehnaná starostlivosť...ty máš aký názor, že sa kazia zuby hlavne od sladkosti??? :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: sladkosti

od Janka81 » Pon Sep 08, 2014 5:13 pm

veverka1 píše:
Janka81 píše:Žiadne jahodové a iné lacné typu Perlička atd za 0,70€ :? :?

Už pre malinké deti je od Elmexu taká bielo-oranžová s myškou a a potom o niečo silnejšia pre staršie deti=junior elmex..pasty sú s aminofluoridmi a vysoko kvalitné a hlavne robené pre deti a ich chrup...Od 6 rokov,alebo proste od veku,kedy už deti vedia vyplúvať a nepojedia pastu,je výborný 1x do týždňa Elmex gél na vytvrdenie zubnej skloviny..je síce cca za 5€,ale vydrží skutočne dlho,takže cena nech neodradí :wink: Pasty stoja cca 2-3€,ale skutočne sa oplatia..ja verím,že práve čistenie zubou kvalitnou pastou dopomohlo k zdravému chrupu môjho syna :wink: :D Tá známa,čo jej deti mali čierne už mliečne zuby používala obyčajné pasty a sem -tam čistenie...

Určite aj iné značky majú kvalitnejšie pasty už aj pre deti..ja som to v minulosti striedala tuším s Colgate detskou..teraz striedame elmex oranžový so zeleným a s Lacalut,občas kvalitnú Sensodine..teraz mám tú Rapair komplet,či aká to je :wink: Synátor má už cez 12,tak už máme spoločné pasty,ale ked bol tak cca do 10 rokov,mával len Elmex a Colgate :D :wink:


a niesu take riedke? lebo u nas je ta pasta velmi rychlo fuč. A kebyže mam kupovať každu chvilu 3€ pastu tak z toho nadšena teda nebudem. Tie v dm stoja okolo 1€ a tie su podla mňa dobre, ale su riedke :?


Nie sú riedke,sú kvalitné a husté a stačí dať malú trošku :wink: Ja radšej investujem do pást,pretože zubár je niekoľkonásobne drahší :wink: :D :) :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: sladkosti

od Jajus345 » Pon Sep 08, 2014 6:14 pm

Janka81, mám otázočku...ako často umýva tvoj syn zúbky.....umýva si ich po každom jedle??? :wink: :wink: :wink: :wink: a ako to je so sladkosťami....aj vtedy ho posielaš umývať???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: sladkosti

od Janka81 » Uto Sep 09, 2014 8:59 am

Jajus345 píše:Janka81, mám otázočku...ako často umýva tvoj syn zúbky.....umýva si ich po každom jedle??? :wink: :wink: :wink: :wink: a ako to je so sladkosťami....aj vtedy ho posielaš umývať???



Umýva si ráno a večer :wink: nie po každom jedle :wink: To skôr ja som taký maniak,že si ich po nejakom jedle aspoň kefkou prebehnem,nech mi tam kus mäsa netrčííí :lol: :lol: :lol: :wink:
Ked zje nejakú sladkosť,on si aspon minerálkou vypláchne :wink: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: sladkosti

od Jajus345 » Uto Sep 09, 2014 9:01 am

Tak moje deti umývajú aspoň tiež 2 krát na deň, al keď zjedia niečo sladké, tak chcú aspoň žuvačku....aby im neostávala čokoláda na zúbkach :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: sladkosti

od melindi » Uto Sep 09, 2014 3:20 pm

Moja malá len jeden krát. Odkedy môžem dať jej žuvačku?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: sladkosti

od Jajus345 » Uto Sep 09, 2014 3:27 pm

ahoj, ja som deťom dávala žuvačku, asi keď mali 3 roky :wink: :wink: :wink: :wink: už si veľmi nepamätám a tvoja mala obľubuje sladkosti???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: sladkosti

od melindi » Uto Sep 09, 2014 10:43 pm

Nie. Brumik ma rada, ale ine ešte som jej nedala. Dneska dostala od mojej priateĺky Bánanky_ čokolada. To jej chutilo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť