Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Sladký život

Re: Sladký život

od melindi » Str Feb 18, 2015 9:00 am

Moji rodičia majú doma vonku prasiatko. Toto k mne stačí. Keby mi daroval niekto zobrala by som k matke.
Pozerala si to včera? Zuzkine prasiatko dostal wellness, fénovanie, voňavka a sladké dobroty.
Ako sa vám páčil výzdoba na svadbu, na ktorej sa podieľa Ivan Bednárik?

Čítala som sa, že hoci si playmate Zuzana Plačková viac než rok želala chov miniatúrneho prasiatka, realita je oveľa komplikovanejšia než jej predstavy. Nová živá hračka totiž odmieta spolupracovať. Nechce žrať, nechodí ako si jeho majiteľka praje a najhoršie je, že vykonáva potrebu vždy a všade, kde to naň príde.Odhodlaná blondínka sa preto rozhodla, že to zmení a naučí prasiatko móresom. Zobrala ho do obchodu s chovateľskými potrebami s plánom kúpiť mu vlastnú garderóbu. Lenže po otvorení krabice predavačka zistila, že krochkajúci kamarát opäť neželane vypúšťal výkaly.Zuzana však zachovala duchaprítomnosť a vreckovkami všetko rýchlo poutierala. No bolo vidieť, že jej ten zápach nerobí dvakrát dobre. Keď už bolo po trapase, štvornohý „fešák“ v priebehu minúty „vyfasoval“ krikľavo ružový postroj, z ktorého bola Plačková nadšená. No nezbedník to videl inak. Spolupracoval ešte menej...
Som zvedavá, čí podarí sa Plačkovej prinútiť prasiatko, aby poslúchalo?
Ja si myslím, že prasiatko je s ňou, len vtedy, keď ide kamera.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sladký život

od terez254 » Str Feb 18, 2015 6:04 pm

ja si tiez myslim, ze to je len na ozivenie show.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Sladký život

od melindi » Štv Feb 19, 2015 9:15 am

Bolo to smiešne včera Plačková. Mojej dcérke veľmi páčilo tá prasiatko. Tomi Kid Kováč bol Budapešti na zápas. Nevyšlo mu, dostal od manželky darček. On ukáže, čo vlastne robí. Včera aj práca Bednárika bol zaujímavý. Ako pripravil priateľku na svadbu.
Dnes bude prvý krát Mária Čírová. Poznáš ju?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sladký život

od terez254 » Štv Feb 19, 2015 5:46 pm

melindi píše: Dnes bude prvý krát Mária Čírová. Poznáš ju?


pocula som od nej par pesniciek.. a jopo sa tam znova neobjavil?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Sladký život

od melindi » Štv Feb 19, 2015 6:08 pm

O tom nepíšu. Stále len o Plačkovej. Teraz je tam zase Vajda. Ja ju nepoznám, som zvedavá aká bude.
Inak tu objavia také charaktery ako maďarskej édes élet. Aj tam bola herečka, ktorá kúpila dcérke také prasiatko, ako má Plačková. Potom počas jedného roka tri ženy rodili pre kamerami. Boli tam mladé speváky. S priateľkami stále hádali pred kamerami.


Tá Mária Čirová bola pre nás taká nudná. Ukázali rodinu, ako ide nakupovať. Tomi Kid bol včera v plese. Jeho manželka mala veľmi krásne šaty.
Toto píšu ľudia na FB o relácie:
Tá Plačkova cele nakrucanie , zatial 5 epizodov, mala na seba tu istu suknu.
Dokument Sladký život by bol vcelku zaujímavý, keby to bolo o ľuďoch, ktorí majú čo povedať - herci, speváci, športovci, proste výnimoční ľudia, od ktorých sa môžeme aj niečo priučiť, čerpať z ich skúseností. Ale nechápem PREČO tam ja TÁ Plačková, vulgárna, primitívna osoba, ktorá ešte v živote nič nedokázala. Vedenie TV JOJ by sa malo zamyslieť, nie je to škoda peňazí?

Pondelok príde Eva Máziková. Vedela si, že ona má nemeckého manžela?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sladký život

od terez254 » Pia Feb 20, 2015 10:02 am

melindi píše:Tá Mária Čirová bola pre nás taká nudná. Ukázali rodinu, ako ide nakupovať. Tomi Kid bol včera v plese. Jeho manželka mala veľmi krásne šaty.
Toto píšu ľudia na FB o relácie:
Tá Plačkova cele nakrucanie , zatial 5 epizodov, mala na seba tu istu suknu.
Dokument Sladký život by bol vcelku zaujímavý, keby to bolo o ľuďoch, ktorí majú čo povedať - herci, speváci, športovci, proste výnimoční ľudia, od ktorých sa môžeme aj niečo priučiť, čerpať z ich skúseností. Ale nechápem PREČO tam ja TÁ Plačková, vulgárna, primitívna osoba, ktorá ešte v živote nič nedokázala. Vedenie TV JOJ by sa malo zamyslieť, nie je to škoda peňazí?-

tiez mam podobny nazor ako su tie dva posledne prispevky..mali tam dat zaujimavejsich ludi..nie takych neznamych. mna osobne tam bavil Timo Kid, Andrea Veresova, Jopo.

melindi píše:Pondelok príde Eva Máziková. Vedela si, že ona má nemeckého manžela?

to som vedela..ona bude aj v tanecn snov..nemam ju moc rada
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Sladký život

od vladkaPD » Sob Feb 21, 2015 8:30 am

ma sa to tak opakovat, aj plackova tam ma este byt, teraz je tam zase ten boxer. zrejme vzdy natocia toho viac a striedaju, lebo sak niekoho moze bavit iba urcity clovek a tak si to opatovne zapne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Sladký život

od melindi » Sob Feb 21, 2015 8:43 am

Na internete som sa čítala, že začiatky ich vzťahu však boli trošku komplikované. Písali sa sedemdesiate roky, u nás vládol tvrdý socializmus a Peter bol západný Nemec. Keď sa za neho chcela vydať a odsťahovať sa do Nemecka, musel ju od štátu vykúpiť. Za svoju vyvolenú „vycáloval“ neuveriteľných 22 tisíc mariek, čo je v prepočte asi 33 tisíc eur. Čas však ukázal, že to bola dobrá investícia. V harmonickom manželstve žijú už viac ako 40 rokov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sladký život

od terez254 » Sob Feb 21, 2015 1:34 pm

melindi píše:Na internete som sa čítala, že začiatky ich vzťahu však boli trošku komplikované. Písali sa sedemdesiate roky, u nás vládol tvrdý socializmus a Peter bol západný Nemec. Keď sa za neho chcela vydať a odsťahovať sa do Nemecka, musel ju od štátu vykúpiť. Za svoju vyvolenú „vycáloval“ neuveriteľných 22 tisíc mariek, čo je v prepočte asi 33 tisíc eur. Čas však ukázal, že to bola dobrá investícia. V harmonickom manželstve žijú už viac ako 40 rokov.



ja ju proste aj tak nemam rada a neviem preco ju dali do tej novej sou tanec snov do poroty. ved ona nie je profesionalna tanecnica v spolocenskych tancoch tak sa v tom tak nevyzna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Sladký život

od melindi » Sob Feb 21, 2015 3:19 pm

To je ten show, ktorá začiná 8 marca? Moderátor bude Vilo Rozboril?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sladký život

od terez254 » Sob Feb 21, 2015 5:17 pm

melindi píše:To je ten show, ktorá začiná 8 marca? Moderátor bude Vilo Rozboril?



ano, to je ono.
asi nieco ako Bailando. par casti som videla, ale to bolo uz davno. tam tancoval aj Laci Strike.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Sladký život

od melindi » Ned Feb 22, 2015 3:31 pm

Dnes poobede sme pozreli Sladký život. Bola repríza. Som zvedavá aká bude Eva Máziková. Má 65 r., ako môj otec.
Pamätáte si Bekima zo Srdca pre deti? Tento týždeň aj on bude v relácii v Sladký život.

Rýchla noha či Čierny Atlét. Takýmito prezývkami mnohí volajú rapera s exotickým menom Bekim. Divákom televízie JOJ je meno Pezinčana veľmi dobre známe, pretože v roku 2013 sa o jeho životnom príbehu dozvedelo celé Slovensko v rámci projektu Srdce pre deti. Hoci dnes je mladík usmievavý a plný optimizmu, všetko mohlo byť inak. V roku 2005 mal totiž na cyklistických pretekoch ťažký úraz, ktorý mu obrátil život naruby. „Keď som stál na rampe, už som mal nejaké tušenie, že niečo sa stane. Na jednom skoku som zle skočil a zadrelo sa mi zadné koleso. Letel som cez predné koleso a padol som na hlavu,“ zaspomínal si na tragický moment mladík. Najhorší moment jeho života však nastal, keď sa po operácii v nemocnici prebudil. „Keď prišli rodičia, chcel som ich pohladkať a nešlo mi to. Kričal som na sestričku, nech mi odviaže ruky, a ona mi povedala, že nemám ich priviazané, že som od krku ochrnutý,“ povedal Bekim.
Hoci boli lekárske prognózy veľmi zlé, faktom je, že Čierny atlét robí obrovské pokroky. Hnacím motorom je pre neho pozitívne myslenie. Nikdy sa totiž nezmieril s tým, že bude na invalidnom vozíku pripútaný do konca života. „Život rovná sa jedna veľká párty. Snažím sa byť taký istý, ako som bol predtým. Skákal som už z lietadla tandemový zoskok, lietal som na rogale s kamarátom, jazdil som na motorke s bratrancom,“ vymenoval zoznam svojich adrenalínových aktivít.
Určite bude zaujímavý jeho život.

Pri pretekoch na bicykli si vážne poranil chrbticu. "Mal som zlomený štvrtý krčný stavec. Zatlačil mi na piaty, ten sa celý rozdrvil a potlačil mi miechu," opisuje. Bekim.
Rukami sa vie chýbať. Včera tá Máziková mi veľmi nepáčila.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sladký život

od terez254 » Uto Feb 24, 2015 9:49 am

melindi píše:Pri pretekoch na bicykli si vážne poranil chrbticu. "Mal som zlomený štvrtý krčný stavec. Zatlačil mi na piaty, ten sa celý rozdrvil a potlačil mi miechu," opisuje. Bekim.
Rukami sa vie chýbať. Včera tá Máziková mi veľmi nepáčila.



ja sa na to uz nepozeram..asi mesiac som to nevidela.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Sladký život

od melindi » Uto Feb 24, 2015 5:34 pm

Ja ešte áno. Aj môj druh to má rád. Keď nastavia hodinu, šiestej ešte budem von.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť