Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Sladký život

Sladký život

od melindi » Sob Jan 17, 2015 9:32 am

Zvyknete pozerať reláciu Sladký život? Ako sa Vám páči?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sladký život

od keilayh » Ned Jan 18, 2015 11:50 am

Pozerala som, ono zas nedá sa moc vyberať :roll: Len mohli vybrať iných ludí. Páči sa mi, že ukazujú ako žije Jopo, je to niečo iné ako keď ukazujú Rytmusa kde prezentujú väčšinou jeho oblečenie atď.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Sladký život

od vladkaPD » Ned Jan 18, 2015 11:07 pm

ano ano pozeram kazdu takuto blbost co slovenska telka vypusti :lol: :lol: :lol: sak treba sa pokochat pri nasich platoch rytmusovymi topankami za 5tisic eur ze ano? tak isto netreba zabudnut obdivovat tie otrasne retaze pre psa ktore si dava na krk :lol: a uzasne oblecenie ktore si vyraba, teda ako sam povedal mam vlastnu znacku :lol: jaj boze, len dohovie koho bude bavit si stale kupovat bielu trigovicu s ciernymi trapnymi pismenkami. ake tak celkovo sa to aj da, zalezi co ukazu a ako to natocia. nechapem jednemu, rytmus je pan ako si hovori ze? :-D deti ho zeru, ale preco tam dali fialovu? ona je ako co? mi pride pribrzdena a trochu vadna. robi zo seba zbytocne kravu. neni ani dobra herecka, chova sa jak postinuta a este sa da takto do telky. co mi ma ako ona dat ci ukazat? ze nevie dodrzat krabickovu dietu alebo? najnormalnejsi mi pride jopo a glenda a ten boxer, ten ma peknu zenu a aspon ukazu ze aj ked maju deti vedia sa o seba starat. ze neni tucna tuctova mamicka na materskej v teplakoch a neumytych vlasoch s nadvahou ale ze na sebe maka :wink: som zvedava ako to bude potracovat, co take uzasne nam tam ukazu co potrebujeme vediet :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Sladký život

od melindi » Pon Jan 19, 2015 9:22 am

Príde potom aj Andrea Verešová, Dominika Mirgová, Laci Strike.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sladký život

od keilayh » Pon Jan 19, 2015 1:17 pm

melindi píše:Príde potom aj Andrea Verešová, Dominika Mirgová, Laci Strike.


Odkiaľ vieš? Bolo to niekde už ukazované?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Sladký život

od melindi » Str Jan 21, 2015 3:51 pm

Na stránke JoJ.
Čítala som sa, že prvé šou videlo 250 tisíc ľudí. Sladký život bol v utorok večer od 21:30 hod. lídrom trhu v čase svojho vysielania, keď dosiahol na JOJke nadpriemerný trhový podiel 22,3 % a výbornú 7,7 % sledovanosť. Najlepší share 36,5 % si vyslúžili mladí muži vo veku 15 – 24 rokov. V ženskej časti publika bolo najviac diváčok vo veku 45-54 rokov, ktoré dosiahli skvelú 11,6 % sledovanosť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sladký život

od vladkaPD » Pia Jan 23, 2015 12:02 pm

tak rytmusa dali konecne dozadele, sak veru nemali ani co ukazat len tie jeho handry ze ano :roll: a supli nam tam kocku veresovu ktora zo seba robi teliatko. jaj boze, ona je tak trapna a je velmi vidiet ze neni zvyknuta na kamery, lebo sa citi trapno a trapno sa potom aj chova :roll: tesim sa v uvozovkach samozrejme na sexbombu plackovu :lol: :lol: :lol: ktora to uz spamuje na fb ze tam bude tiez, no to zas budu pely :lol: dohovie co sa dozvieme tento krat, mozno nam povie ze mesiac ma 60dni :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Sladký život

od melindi » Sob Jan 24, 2015 8:17 am

Ako sa Vám páči Laci Stike? Čo myslíte o jeho tetovaní na prstoch?

Podľa mňa najzaujimavejšia osoba je Tomi KID Kovács. On je majstrom sveta. Doterajšia bilancia: Víťazstvá: 25 (z toho 14 KO) Prehry: 1 Remízy: 0 Celkovo: 26
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sladký život

od keilayh » Ned Jan 25, 2015 6:57 pm

melindi píše:Ako sa Vám páči Laci Stike? Čo myslíte o jeho tetovaní na prstoch?


Páči-nepáči, skôr ma on nezaujíma ako osoba. Nemám vzťah k tancu, alebo práci akú vykonáva, tak v podstate ani nemusím vidieť ako žije. To či má alebo nemá tetovanie je jeho vec, to by som vôbec neriešila.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Sladký život

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 10:07 am

Mna tam najviac bavi Jopo, potom Tomi Kid Kovacs, ale myslim si, ze ma niektore zaujimave momenty aj Veresova, ako napriklad, ked vcera ukazovali, co sa deje pred modnou prehliadkou a podobne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Sladký život

od keilayh » Uto Jan 27, 2015 12:12 pm

terez254 píše:Mna tam najviac bavi Jopo, potom Tomi Kid Kovacs, ale myslim si, ze ma niektore zaujimave momenty aj Veresova, ako napriklad, ked vcera ukazovali, co sa deje pred modnou prehliadkou a podobne.


Mne sa tiež najviac páči Jopo a Glenda, hlavne asi preto, že sa to točí mimo Slovenska :) Je to také iné, on to celkovo berie normálne, nehrá sa na nič, neafektuje, nerobí zo seba boha :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Sladký život

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 1:03 pm

keilayh píše:
terez254 píše:Mna tam najviac bavi Jopo, potom Tomi Kid Kovacs, ale myslim si, ze ma niektore zaujimave momenty aj Veresova, ako napriklad, ked vcera ukazovali, co sa deje pred modnou prehliadkou a podobne.


Mne sa tiež najviac páči Jopo a Glenda, hlavne asi preto, že sa to točí mimo Slovenska :) Je to také iné, on to celkovo berie normálne, nehrá sa na nič, neafektuje, nerobí zo seba boha :D


ja si ho pamatam este z Deky a vzdy som ho mala velmi rada.tiez sa mi paci na nom taka ta jeho prirodzenost, aj ked asi musi mat pevne nervy pri Glende, ked je taka ziarliva :D
tiez ma to zaujima preto, ze to je mimo Slovenska. Celkom sa tesim na nove casti, kde bude ten jeden chlapik v Amerike, aj ked teda netusim kto to je :?
ale aj ta snowboardistka vyzera byt ako velmi mile a prijemne dievca.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Sladký život

od melindi » Uto Jan 27, 2015 6:02 pm

Čo hovoríte na snoubordistku Bašu Števulovu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sladký život

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 7:27 pm

melindi píše:Čo hovoríte na snoubordistku Bašu Števulovu?


vyzera byt velmi mila.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Sladký život

od keilayh » Str Jan 28, 2015 9:58 am

Vyzerá to, že Jopo a Glenda už nebudu :? škoda. Ostatných nepoznám, teda tých nových a preto ma to ani nejako nezaujíma :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť