Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Recepty – Varenie – Pečenie - Stévia

Re: Stévia

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 11:53 am

disha11 píše:Ďakujem za link :) Viem, že stévia je super, ešte by ma zaujímalo s čím zaváraš? s akým cukrom?? s tým trstinovým??? Ja by som si chcela skúsiť tú stéviu vypestovať doma, aby som ju mala vždy po ruke, ale pozriem sa aj po tých tabletkách v DM. Sestra používa hnedý cukor, aj ten som ochutnala, nebol až taký sladký ako ten biely. Ale stévia je stévia :) Ďakujem za užitočné rady :)



No táto stévia je aj v prášku a v kvapkách a je aj na zaváranie :wink: :D Ja osobne nič nezaváram,lebo mne to malý nechce..že on mľandravé ovocie nebude jesť :lol: :lol: :lol: on len čerstvé..čo už :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Stévia

od disha11 » Pon Sep 01, 2014 12:49 pm

jaaaaaj, tak máš aspoň o starosť menej :) My zavárame jedna radosť, ja to zbožňujem :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Stévia

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 2:26 pm

disha11 píše:jaaaaaj, tak máš aspoň o starosť menej :) My zavárame jedna radosť, ja to zbožňujem :D

Ja to tiež nejak nemusím..skôr uhorky,či cviklu..čalamádu..ale on mi len uhorky zje zavárané,tak to si aj kúpim tú trochu :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť