Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - TIP NA VIANOCE

od lucia1610 » Sob Nov 13, 2010 3:23 pm

dakujem velmi pekne kuknem na mail
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od otrida11 » Sob Nov 13, 2010 3:27 pm

edita22 píše:
otrida11 píše:
lucia1610 píše:prosim vas poradte mi kde by som mohla este tu korytnacku kupit tej pani som pisala ale uz bopla odvtedy 2krat prihlasena a neodpisuje tak neviem u koho by sa este dala objednatt


ONA ODPISUJE PROSTREDNICTVOM MAILOU. AK MOZEM PORADIT, KUKNI SA K SEBE, PODLA MNA SI TAM SPRAVU OD NEJ NAJDES... :D


mrkam aj na maily,ale zatial nic,ale dufam ze sa ozve :)


BABENKY, KED TAK, ZAPISTE DO OKIENKA "HLADAJ" HORE, VEDLA VELNAPISU BABYBAZAR :arrow: KORYTNACKA :idea: A TAK VAM TIE LAMPICKY VYHODI. CENY SU ROZNE, NAJLACNEJSIE ICH MA ONA A ESTE JEDNA... PREZRITE SI TO, AK JE TO PRE VAS SURNE... :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od lucia1610 » Sob Nov 13, 2010 3:30 pm

tak som kukla a na maily nic ak mam byt uprimna uz by som sa bala od nej objednat takze radsej teda kuknem ,a velmi pekne dakujem za tip na darcek
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od otrida11 » Sob Nov 13, 2010 3:57 pm

lucia1610 píše:tak som kukla a na maily nic ak mam byt uprimna uz by som sa bala od nej objednat takze radsej teda kuknem ,a velmi pekne dakujem za tip na darcek


JA SOM MALA S NOU DOBRU SKUSENOST. OBCHODIK PREBEHOL BEZ PROBLEMOU :lol: AJ KED OZAJ MUSIM PODOTKNUT, ZE KOMUNIKACIA DOST :idea: SLABA... :cry:
POPRAVDE, TIEZ SOM MALA TROCHU OBAVY.
ALE NAKONIEC VSETKO DOBRE DOPADLO... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od inguli » Sob Nov 13, 2010 4:00 pm

...som nahodila do hladaj korytnacku a skoro mi chrumky zabehli ...ty sio ortida kupovala za 12 eur a predavaju tu aj za 33 eur ...vaauuu to je riadny rozdiel...
my mame lampy dost takze si uz nekupujeme :)))ale vyzera to super to je fakt...
my kupujeme malemu bycikel teraz pod stromcek :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od otrida11 » Sob Nov 13, 2010 4:16 pm

inguli píše:...som nahodila do hladaj korytnacku a skoro mi chrumky zabehli ...ty sio ortida kupovala za 12 eur a predavaju tu aj za 33 eur ...vaauuu to je riadny rozdiel...
my mame lampy dost takze si uz nekupujeme :)))ale vyzera to super to je fakt...
my kupujeme malemu bycikel teraz pod stromcek :wink:


VIES CO, INGULI? SOM PRESTASTNA, ZE SA MI PODARILO KUPIT ZA TYCH 12EUR A TIE DALSIE CENY OPROTI TOMUTO VIZERAJU FAKT KONTRASTNE A ZARAZAJUCO, ALE AKO SOM UZ PISALA, CO SOM CEZ NET POZERALA V NORMALNYCH OBCHODOCH TUTO LAMPICKU, CENY SU VERU TAKE 30-40 A MYSLIM, ZE ESTE AJ VIAC... :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od inguli » Ned Nov 14, 2010 2:00 am

otrida11 píše:
inguli píše:...som nahodila do hladaj korytnacku a skoro mi chrumky zabehli ...ty sio ortida kupovala za 12 eur a predavaju tu aj za 33 eur ...vaauuu to je riadny rozdiel...
my mame lampy dost takze si uz nekupujeme :)))ale vyzera to super to je fakt...
my kupujeme malemu bycikel teraz pod stromcek :wink:


VIES CO, INGULI? SOM PRESTASTNA, ZE SA MI PODARILO KUPIT ZA TYCH 12EUR A TIE DALSIE CENY OPROTI TOMUTO VIZERAJU FAKT KONTRASTNE A ZARAZAJUCO, ALE AKO SOM UZ PISALA, CO SOM CEZ NET POZERALA V NORMALNYCH OBCHODOCH TUTO LAMPICKU, CENY SU VERU TAKE 30-40 A MYSLIM, ZE ESTE AJ VIAC... :roll: :roll: :roll:


ano verim ze i viac mozno ..ani som tym rozdielom nemyslela "nerealnu cenu"teda tych 33 eur ..len ze je to rozdiel kedze ak je to bazar tak clovek caka ze lepsie nakupi "lacnejsie"ako v obchode ale ked je rovnaka cena tak snad clovek zajde do toho obchodu radsej... :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od otrida11 » Ned Nov 14, 2010 11:31 am

POPRAVDE ZA TYCH 12EUR SOM KUPILA, ALE ANI UCTENKA, ANI ZARUCAK. :roll:
TAK LEN DUFAM, ZE TO NIECO VYDRZI, LEBO REKLAMOVAT NUKU. :cry:
A AKY MY MAME PECH... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od inguli » Ned Nov 14, 2010 8:40 pm

otrida11 píše:POPRAVDE ZA TYCH 12EUR SOM KUPILA, ALE ANI UCTENKA, ANI ZARUCAK. :roll:
TAK LEN DUFAM, ZE TO NIECO VYDRZI, LEBO REKLAMOVAT NUKU. :cry:
A AKY MY MAME PECH... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink: :wink:


upps tak len dufat :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od ivustek » Ned Nov 14, 2010 9:45 pm

takú korytnačku predáva anka76 na MMB za 11€, neviem či ste myslela práve tú.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od otrida11 » Ned Nov 14, 2010 10:28 pm

ivustek píše:takú korytnačku predáva anka76 na MMB za 11€, neviem či ste myslela práve tú.


TAM SOM NEPOZERALA. NECHODIM TAM.
SOM VERNA BBB. :oops: :oops: :oops: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK§

od terslova » Pon Nov 15, 2010 11:31 am

Ahoj maminky. já Vám chci dat taký skvělý tip dárku k vánocům třeba pro Vaše maminky, dědečky či babičky. Jsou tady 100%tně přírodní české produkty 100%tně účinné. Slouží jako prevence ale řeší i další zdravotní problémy: nadváha, cholesterol, pečeň, žlučník, ledviny, prostatu, klouby, oslabená imunita, kožní problémy atd. Já mamce každým rokem dávám vánoční sadu na klouby a je moc spokojená. Vím, že sama by si to nedovolila koupit za svůj důchod tak ji chci pomoc! Udělejte to taký. Pište, ráda Vám poradím vhodnou kombinaci na daný problém. Ing. Jana Teršlová, 01-006436, www.okg-fit.cz/prevence
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Mar 09, 2010 3:20 pm

od lucia1610 » Pon Nov 15, 2010 4:33 pm

tiez som si ju kupila od pani z mmb a dokonca vytvara aj suhvezdia
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od lidka06 » Sob Nov 20, 2010 9:37 pm

Tak ja som kupovala hned 2 korky !!! Jednu dcere a druhu krsnej dcere na Vianoce, cena bola dobra inak ide aj 2 * viac v obchodoch a podobne a je to super !!! Som spokojna nad mieru a kazdemu to doporucujem premieta niekolko suhvezdi vratane maleho a velkeho vozu. Svieti 3 - mi farbami a je to vobec velmi mile uz len na pohlad ci ako hracka. Som spokojna a viem ze aj dcera bude spokojna, doporucujem aj ja - MAGICKA KORKA JE PROSTE SUPER !!!!!!! :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od 22Evka22 » Ned Nov 21, 2010 9:05 am

Mam pre Vas dobrý typ na vianocnz darcek,,ktory mam aj odskusany!!!
Krasna postavicka Dinosaura Barnyho,,dokonca aj spieva,,kupila som 70cm a som viac ako spokojna,,,predavajuca pod nickom Timka5 je velmi spolahliva a ochotna,,urcite budete spokojne ak sa rozhodnete pre tuto hracku,,ma samozrejme aj mensie velkosti tejto postavicky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

PredchádzajúciĎalší

Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť