Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Recepty – Varenie – Pečenie - Vianočné pečivo a koláče

Vianočné pečivo a koláče

od disha11 » Pon Nov 03, 2014 5:47 pm

Ahojte,

Vedeli by ste mi poradiť nejaké dobré vianočné koláče, či pečivo, okrem medovníkov samozrejme. Potrebujem už nejaké nové námety a nápady a chcem vyskúšať aj niečo nové?? Čo zvyknete piecť vy??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Vianočné pečivo a koláče

od keilayh » Pon Nov 03, 2014 6:19 pm

disha11 píše:Ahojte,

Vedeli by ste mi poradiť nejaké dobré vianočné koláče, či pečivo, okrem medovníkov samozrejme. Potrebujem už nejaké nové námety a nápady a chcem vyskúšať aj niečo nové?? Čo zvyknete piecť vy??


Nerobievam nič extra, najskôr linecké koláčiky http://www.babybazar.sk/recepty/linecke ... -id97.html alebo potom mam veeelmi rada salkové košíčky :D čokolada a salko, a z detstva čokoládové oplatky. Tam sa zarába kakao, puding a rum, vrství sa to a je to mňamka :D určite potom pridám aj recepty :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Vianočné pečivo a koláče

od disha11 » Pon Nov 03, 2014 6:25 pm

linecké robievam aj ja :) Zvyknem ešte rafaelo, to u nás ide na dračku :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť