Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Vlasy Poraďte prosím....

od janka97 » Ned Júl 04, 2010 6:56 pm

vedejova píše:
janka97 píše:Baby ďakujem za nápady a rady určite vyskúšam ten olejček na hlavu určite vám dám vedieť ako to dopadlo. ešte raz díky


Ahojky Janulka pomohol ten olejček?Iva. :P




Ivanka vyskúšala som a uvidím zatial to vyzerá celkom dobre uvidím po viacerých umytiach ako to bude. jedine čo by som tomu vyytkla je to že ten olejček sa strašne zle umýva z hlavy, ale dalo sa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Pon Júl 05, 2010 9:48 pm

nelly123 píše:
Janka81 píše:tak to si rovno môžeš dať olejovo-žltkový zábal :wink: Inak ja mám podobný problém s tými chrastičkami :roll: ale len niekedy a tiež skúmam,čím to je..podla mna je to gélom,či penovým tužidlom--ja používam ELSEVE od Lorealu a ten na to pomáha :lol:
.........................................................jani ty čo už robiš mi....že použiva "elseve"...my nie jednu stranu založime,ale sa asi preorientujeme :D :D :D :D :O) :P


Tak to si píš Denka :lol: :lol: :lol: a kedy máš tých 31?????blahoželááám :!: :!: :!: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pon Júl 05, 2010 9:49 pm

janka97 píše:
vedejova píše:
janka97 píše:Baby ďakujem za nápady a rady určite vyskúšam ten olejček na hlavu určite vám dám vedieť ako to dopadlo. ešte raz díky


Ahojky Janulka pomohol ten olejček?Iva. :P




Ivanka vyskúšala som a uvidím zatial to vyzerá celkom dobre uvidím po viacerých umytiach ako to bude. jedine čo by som tomu vyytkla je to že ten olejček sa strašne zle umýva z hlavy, ale dalo sa.


ha to bude moja asi tým,že to je olej :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Pon Júl 05, 2010 10:34 pm

Janka81 píše:
janka97 píše:
vedejova píše:
janka97 píše:Baby ďakujem za nápady a rady určite vyskúšam ten olejček na hlavu určite vám dám vedieť ako to dopadlo. ešte raz díky


Ahojky Janulka pomohol ten olejček?Iva. :P




Ivanka vyskúšala som a uvidím zatial to vyzerá celkom dobre uvidím po viacerých umytiach ako to bude. jedine čo by som tomu vyytkla je to že ten olejček sa strašne zle umýva z hlavy, ale dalo sa.


ha to bude moja asi tým,že to je olej :wink: :wink: :wink:




xixixi yslíš??? A ja so stále nevedela prrečo :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :oops: :oops: :lol: :lol: :oops: :oops: :lol: :lol: :oops: :oops: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Pon Júl 05, 2010 11:04 pm

aj som si myslela :wink: :wink: :wink: neboj..dorastieš moja :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Uto Júl 06, 2010 8:20 am

Janka81 píše:aj som si myslela :wink: :wink: :wink: neboj..dorastieš moja :lol:


Myslíš??? A rozumoov, alebo výškovo???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od nelly123 » Ned Júl 11, 2010 4:45 pm

Janka81 píše:
nelly123 píše:
Janka81 píše:tak to si rovno môžeš dať olejovo-žltkový zábal :wink: Inak ja mám podobný problém s tými chrastičkami :roll: ale len niekedy a tiež skúmam,čím to je..podla mna je to gélom,či penovým tužidlom--ja používam ELSEVE od Lorealu a ten na to pomáha :lol:
.........................................................jani ty čo už robiš mi....že použiva "elseve"...my nie jednu stranu založime,ale sa asi preorientujeme :D :D :D :D :O) :P


Tak to si píš Denka :lol: :lol: :lol: a kedy máš tých 31?????blahoželááám :!: :!: :!: :wink:



....janulka"dakujem pekne---mala som 9.7.tych"18"! :D ....teraz sme prišli domov,od štvrtku sme boli na chate...bolo super-ale doma,je len doma... :lol: :wink: ...*** :D a inak,čo noveho tu,na diskusiach"?na chate nie je signal na mobil a o internete,tam možem akurat snivat :lol: ...ale vydržala som :P ,pri mojich dvoch"kočkach"-to inak ani nešlo... :roll: :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od Janka81 » Ned Júl 11, 2010 7:10 pm

nelly123 píše:
Janka81 píše:
nelly123 píše:
Janka81 píše:tak to si rovno môžeš dať olejovo-žltkový zábal :wink: Inak ja mám podobný problém s tými chrastičkami :roll: ale len niekedy a tiež skúmam,čím to je..podla mna je to gélom,či penovým tužidlom--ja používam ELSEVE od Lorealu a ten na to pomáha :lol:
.........................................................jani ty čo už robiš mi....že použiva "elseve"...my nie jednu stranu založime,ale sa asi preorientujeme :D :D :D :D :O) :P


Tak to si píš Denka :lol: :lol: :lol: a kedy máš tých 31?????blahoželááám :!: :!: :!: :wink:



....janulka"dakujem pekne---mala som 9.7.tych"18"! :D ....teraz sme prišli domov,od štvrtku sme boli na chate...bolo super-ale doma,je len doma... :lol: :wink: ...*** :D a inak,čo noveho tu,na diskusiach"?na chate nie je signal na mobil a o internete,tam možem akurat snivat :lol: ...ale vydržala som :P ,pri mojich dvoch"kočkach"-to inak ani nešlo... :roll: :P :P :P


Deniska,o nič si neprišla,,,ani ja tu nestíham byť,stále sa túlame niekde :wink:

Tak Ty máš 9.7. ?? To je sranda,aj Janulka mala v ten istý deň,len 17 :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:

Tak ešte raz baby..VŠETKO NAJ NAJ NAJ :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Ned Júl 11, 2010 7:11 pm

janka97 píše:
Janka81 píše:aj som si myslela :wink: :wink: :wink: neboj..dorastieš moja :lol:


Myslíš??? A rozumoov, alebo výškovo???


No moja..samozrejme aj aj :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od nelly123 » Ned Júl 11, 2010 9:02 pm

Janka81 píše:
nelly123 píše:
Janka81 píše:
nelly123 píše:
Janka81 píše:tak to si rovno môžeš dať olejovo-žltkový zábal :wink: Inak ja mám podobný problém s tými chrastičkami :roll: ale len niekedy a tiež skúmam,čím to je..podla mna je to gélom,či penovým tužidlom--ja používam ELSEVE od Lorealu a ten na to pomáha :lol:
.........................................................jani ty čo už robiš mi....že použiva "elseve"...my nie jednu stranu založime,ale sa asi preorientujeme :D :D :D :D :O) :P


Tak to si píš Denka :lol: :lol: :lol: a kedy máš tých 31?????blahoželááám :!: :!: :!: :wink:



....janulka"dakujem pekne---mala som 9.7.tych"18"! :D ....teraz sme prišli domov,od štvrtku sme boli na chate...bolo super-ale doma,je len doma... :lol: :wink: ...*** :D a inak,čo noveho tu,na diskusiach"?na chate nie je signal na mobil a o internete,tam možem akurat snivat :lol: ...ale vydržala som :P ,pri mojich dvoch"kočkach"-to inak ani nešlo... :roll: :P :P :P


Deniska,o nič si neprišla,,,ani ja tu nestíham byť,stále sa túlame niekde :wink:

Tak Ty máš 9.7. ?? To je sranda,aj Janulka mala v ten istý deň,len 17 :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:

Tak ešte raz baby..VŠETKO NAJ NAJ NAJ :lol: :lol: :lol:


tak to je sranda :P :P :P ...ešteže sa aj ja nevolam "janka" :wink: ...aj ja "janke"dodatočne prajem:všetko najkrajšie" :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od Janka81 » Ned Júl 11, 2010 10:19 pm

Tak sme to pekne zaklincovali gratuláciami a hor sa do nového týždňa :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Pon Júl 12, 2010 12:46 pm

Dievčence ďakujem vám pekne že stetu na mňa mysleli a Deniska Tebe tiež prajem všetko najlepšie a nech sa Ti spln všetko čo si praješ a koľký ročník si Ty?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Pon Júl 12, 2010 10:02 pm

janka97 píše:Dievčence ďakujem vám pekne že stetu na mňa mysleli a Deniska Tebe tiež prajem všetko najlepšie a nech sa Ti spln všetko čo si praješ a koľký ročník si Ty?


Ved písala,že mala 18...hahaha..ale predtým tu niekde bolo,že 31:-))musíš nás dobehnúť Janulka :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Uto Júl 13, 2010 7:59 am

Janka81 píše:
janka97 píše:Dievčence ďakujem vám pekne že stetu na mňa mysleli a Deniska Tebe tiež prajem všetko najlepšie a nech sa Ti spln všetko čo si praješ a koľký ročník si Ty?


Ved písala,že mala 18...hahaha..ale predtým tu niekde bolo,že 31:-))musíš nás dobehnúť Janulka :wink:


Budem sa snažiť Janulka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: len neciem či sa mi to podarí...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od nelly123 » Uto Júl 13, 2010 8:59 am

Janka81 píše:
janka97 píše:Dievčence ďakujem vám pekne že stetu na mňa mysleli a Deniska Tebe tiež prajem všetko najlepšie a nech sa Ti spln všetko čo si praješ a koľký ročník si Ty?


Ved písala,že mala 18...hahaha..ale predtým tu niekde bolo,že 31:-))musíš nás dobehnúť Janulka :wink:



....ahojky"kočandy"...veru-veru"31" :cry: :lol: -stara korytnačka...no čo už:vek a rozum" :P nezastaviš"... :wink: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť