Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Vlasy Poraďte prosím....

Vlasy Poraďte prosím....

od janka97 » Uto Jún 29, 2010 2:45 pm

Babenky ahojte potrebovala by som radu ohladom šampónu. Po druho pôrode sa kvalita mojich vlasov neskutočne zmenila. Strašne mi vlasy padali kupovala som šampón z lekárne- pomohol, ale vlasy sa mi začali mastiť už na druhý deň som si ich musela umývať. Kúpila som v lekárni na mastné vlasy- pomohol ale vo vlasoch sa mi narobili ani nie lupiny ale až také chrastičky a hlava ma svrbela ako keby som mala vši. Kúpila som head&schouders a chrastičky zmizli ale vrátilo sa mi to mastenie. Mala som šampóny aj z avonu asi tri druhy ale tiež ma strašne z nich svrbela hlava a mala som tam tie chrtastičky a vlasy mi padali. Už som zúfala máte nejaké skúseností s dobrým šampónom ktorý je na všetky tieto typy vlasov??? Už ale nechcem drahý šampón pretože v lekárni som nechala dokopy asi 50Eur za šampóny stačí mi nejaký možno aj lacný len nech by mi pomohol. Prosím poradte mi niečo lebo už by som si dala na hlavu hocičo len aby som mala vlasy ktoré sú bez lupín, aby sa na druhý deň nemastili aby mi nepadali a aby ma hlava nesvrbela. To chcem tak strašne veľa???? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od prazienkova » Uto Jún 29, 2010 2:56 pm

Problémy s vypadávaním vlasov som po pôrode mala aj ja. Na moju radosť sa to asi po polroku upravilo samé od seba. Ja mám tiež dosť mastné vlasy, niekedy mám lupiny, niekedy sa mi spravia aj chrasty a umývam si vlasy každý tretí- štvrtý deň. Skús vyskúšať obyčajný žihľavový alebo brezový šampón, prípadne si opláchni vlasy výluhom zo žihľavy. Aj mne sa stáva,že chvíľu mi je šampón dobrý, ale po čase prestane účinkovať a musím zmeniť. Takže teraz striedam viac druhov podľa potreby. Netreba moc šúchať pokožku hlavy, lebo potom sa tvorí viac mazu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:31 pm

Re: Vlasy Poraďte prosím....

od livijja » Uto Jún 29, 2010 2:57 pm

janka97 píše:Babenky ahojte potrebovala by som radu ohladom šampónu. Po druho pôrode sa kvalita mojich vlasov neskutočne zmenila. Strašne mi vlasy padali kupovala som šampón z lekárne- pomohol, ale vlasy sa mi začali mastiť už na druhý deň som si ich musela umývať. Kúpila som v lekárni na mastné vlasy- pomohol ale vo vlasoch sa mi narobili ani nie lupiny ale až také chrastičky a hlava ma svrbela ako keby som mala vši. Kúpila som head&schouders a chrastičky zmizli ale vrátilo sa mi to mastenie. Mala som šampóny aj z avonu asi tri druhy ale tiež ma strašne z nich svrbela hlava a mala som tam tie chrtastičky a vlasy mi padali. Už som zúfala máte nejaké skúseností s dobrým šampónom ktorý je na všetky tieto typy vlasov??? Už ale nechcem drahý šampón pretože v lekárni som nechala dokopy asi 50Eur za šampóny stačí mi nejaký možno aj lacný len nech by mi pomohol. Prosím poradte mi niečo lebo už by som si dala na hlavu hocičo len aby som mala vlasy ktoré sú bez lupín, aby sa na druhý deň nemastili aby mi nepadali a aby ma hlava nesvrbela. To chcem tak strašne veľa???? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


ja som mala taky isty problem po porode no nieco neskutocne skusala som tiez kade co no viete co mi pomohlo ..... obycajny detsky olej naniest na vlasky nechat posobit pol hodinky umyt a vlasky jemne bez lupimn a potom som mohla pouzivat hocijaky samponik ....ja som to citala v casopise a naozaj pomohlo chrasty mi zmizli , lupiny tiez a nemastneju mi vobec
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

Re: Vlasy Poraďte prosím....

od janka97 » Uto Jún 29, 2010 3:10 pm

livijja píše:
janka97 píše:Babenky ahojte potrebovala by som radu ohladom šampónu. Po druho pôrode sa kvalita mojich vlasov neskutočne zmenila. Strašne mi vlasy padali kupovala som šampón z lekárne- pomohol, ale vlasy sa mi začali mastiť už na druhý deň som si ich musela umývať. Kúpila som v lekárni na mastné vlasy- pomohol ale vo vlasoch sa mi narobili ani nie lupiny ale až také chrastičky a hlava ma svrbela ako keby som mala vši. Kúpila som head&schouders a chrastičky zmizli ale vrátilo sa mi to mastenie. Mala som šampóny aj z avonu asi tri druhy ale tiež ma strašne z nich svrbela hlava a mala som tam tie chrtastičky a vlasy mi padali. Už som zúfala máte nejaké skúseností s dobrým šampónom ktorý je na všetky tieto typy vlasov??? Už ale nechcem drahý šampón pretože v lekárni som nechala dokopy asi 50Eur za šampóny stačí mi nejaký možno aj lacný len nech by mi pomohol. Prosím poradte mi niečo lebo už by som si dala na hlavu hocičo len aby som mala vlasy ktoré sú bez lupín, aby sa na druhý deň nemastili aby mi nepadali a aby ma hlava nesvrbela. To chcem tak strašne veľa???? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


ja som mala taky isty problem po porode no nieco neskutocne skusala som tiez kade co no viete co mi pomohlo ..... obycajny detsky olej naniest na vlasky nechat posobit pol hodinky umyt a vlasky jemne bez lupimn a potom som mohla pouzivat hocijaky samponik ....ja som to citala v casopise a naozaj pomohlo chrasty mi zmizli , lupiny tiez a nemastneju mi vobec


Díky a aký to bol olejček ten normálny aviril, alebo olivový z lekárne???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

Re: Vlasy Poraďte prosím....

od livijja » Uto Jún 29, 2010 3:14 pm

janka97 píše:
livijja píše:
janka97 píše:Babenky ahojte potrebovala by som radu ohladom šampónu. Po druho pôrode sa kvalita mojich vlasov neskutočne zmenila. Strašne mi vlasy padali kupovala som šampón z lekárne- pomohol, ale vlasy sa mi začali mastiť už na druhý deň som si ich musela umývať. Kúpila som v lekárni na mastné vlasy- pomohol ale vo vlasoch sa mi narobili ani nie lupiny ale až také chrastičky a hlava ma svrbela ako keby som mala vši. Kúpila som head&schouders a chrastičky zmizli ale vrátilo sa mi to mastenie. Mala som šampóny aj z avonu asi tri druhy ale tiež ma strašne z nich svrbela hlava a mala som tam tie chrtastičky a vlasy mi padali. Už som zúfala máte nejaké skúseností s dobrým šampónom ktorý je na všetky tieto typy vlasov??? Už ale nechcem drahý šampón pretože v lekárni som nechala dokopy asi 50Eur za šampóny stačí mi nejaký možno aj lacný len nech by mi pomohol. Prosím poradte mi niečo lebo už by som si dala na hlavu hocičo len aby som mala vlasy ktoré sú bez lupín, aby sa na druhý deň nemastili aby mi nepadali a aby ma hlava nesvrbela. To chcem tak strašne veľa???? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


ja som mala taky isty problem po porode no nieco neskutocne skusala som tiez kade co no viete co mi pomohlo ..... obycajny detsky olej naniest na vlasky nechat posobit pol hodinky umyt a vlasky jemne bez lupimn a potom som mohla pouzivat hocijaky samponik ....ja som to citala v casopise a naozaj pomohlo chrasty mi zmizli , lupiny tiez a nemastneju mi vobec


Díky a aký to bol olejček ten normálny aviril, alebo olivový z lekárne???


klasicky modry aviril som si ho normalne vmasirovala boli mastne neskutocne ale potom to stalo za to ....tiez som citala ze vajicko sa dava na vlasky znicene ked su lupiny .....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od Janka81 » Uto Jún 29, 2010 10:34 pm

tak to si rovno môžeš dať olejovo-žltkový zábal :wink: Inak ja mám podobný problém s tými chrastičkami :roll: ale len niekedy a tiež skúmam,čím to je..podla mna je to gélom,či penovým tužidlom--ja používam ELSEVE od Lorealu a ten na to pomáha :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od nelly123 » Str Jún 30, 2010 8:16 pm

Ahoj Janulka...to iste som mala pred 3 mesiacmi-kojila som malu10 mesiacov a už som to citila,hlavne vlasy zuby a nechty...kup si z dm take žloto-modry obal- vitaminy na vlasy a nechty je to vidiet tak po cca 4 tyždnoch a kamoška mi poradila super šampon-od lorealu :ELSEVE PROTI LUPUM-TOTAL REPAIR"5"....PRESNE TENTO NAZOV-MUSI TAM BYT TA 5!LEBO ICH JE VIAC DRUHOV...zbaviš sa lupin,vlasky nebudu mdle,padat,a nebudu take splstnatene a vysušene napr.farbami-ak si farbiš a ak nahodou oblubuješ žehlenie-tak po šampone nanes za maleho hrašku na ruky,pekne rozotri po celej dlžke vlasov a nebudu sa krutit,pekne sa vyrovnaju-a ked nechceš, nemusiš ani žehlit....a ozaj ten pripravok je v ružovom obale s nazvom:loreal-HotStraight-je to termofixačne uhladzujuce mliečko a je to super a dllllho vydrži. dufam,že som trošku pomohla:O)....ps:davat hned po šampone(žiadny balzam) a potom možeš vlasky vyfukat a si kočka :wink: :D :D :D :D
....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od nelly123 » Str Jún 30, 2010 8:26 pm

:wink: :wink: :wink: ...jani a rozhodni sa iba pre jedn typ a najlepšie jednu značku,neverila som tomu ale už sa toho držim aj napr.v kozmetike....a ten šampon ti zaberie určite,ja som si v noci škriabala hlavu až do krvi ... :lol: ,po druhom porode sa mi začali zospodu"ako keby kučerit-plstnatiet,su take ako keby zospodu hrube a zvrchu jemne až mdle,ked som si hlavu umyvala tak na druhy den som mohla znovu...no nervy,hroza :roll: :idea: :idea: :idea: naštastie som stretla tu kamošku :D a asi tak po 1,5 mesiaci mi znamy začali vraviet,že ake mam vlasy atd.ja som ani nevenovala tomu pozornost...ale ked ti to v jeden den povedia 4 ludia,tak som :idea: uvedomila že asi prečo... :wink: a zaroven dobry strih a vlasy si teraz umyvam 1-2 x tyždenne :oops: ...(aj to len preto,že potom vyzeram na "božskych 17",ako povedal moj synovec :lol: )....

....viete to už poteši,tralalala....tralala o tyžden mam... :twisted: "31"! :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od nelly123 » Str Jún 30, 2010 8:29 pm

Janka81 píše:tak to si rovno môžeš dať olejovo-žltkový zábal :wink: Inak ja mám podobný problém s tými chrastičkami :roll: ale len niekedy a tiež skúmam,čím to je..podla mna je to gélom,či penovým tužidlom--ja používam ELSEVE od Lorealu a ten na to pomáha :lol:
.....................................................................................................................................jani ty čo už robiš mi....že použiva "elseve"...my nie jednu stranu založime,ale sa asi preorientujeme :D :D :D :D :O) :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od janka97 » Štv Júl 01, 2010 2:15 pm

Baby ďakujem za nápady a rady určite vyskúšam ten olejček na hlavu určite vám dám vedieť ako to dopadlo. ešte raz díky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od livijja » Štv Júl 01, 2010 2:18 pm

janka97 píše:Baby ďakujem za nápady a rady určite vyskúšam ten olejček na hlavu určite vám dám vedieť ako to dopadlo. ešte raz díky


ten olejcek pomoze aj ten sprejik co som ti poslalaza kazdym umytim nastriekat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od janka97 » Štv Júl 01, 2010 2:29 pm

livijja píše:
janka97 píše:Baby ďakujem za nápady a rady určite vyskúšam ten olejček na hlavu určite vám dám vedieť ako to dopadlo. ešte raz díky


ten olejcek pomoze aj ten sprejik co som ti poslalaza kazdym umytim nastriekat



díky aj sa ti bude štikať ako ťa budem spomínať zakaždým keˇsi budem hlavu umývať
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od livijja » Štv Júl 01, 2010 2:31 pm

janka97 píše:
livijja píše:
janka97 píše:Baby ďakujem za nápady a rady určite vyskúšam ten olejček na hlavu určite vám dám vedieť ako to dopadlo. ešte raz díky


ten olejcek pomoze aj ten sprejik co som ti poslalaza kazdym umytim nastriekat



díky aj sa ti bude štikať ako ťa budem spomínať zakaždým keˇsi budem hlavu umývať
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


tak budem vediet kto na mna mysli ja som sa dnes dala ostrihat hlupa som xi dlhe vlasy som chcela a mam mikadko
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od janka97 » Štv Júl 01, 2010 2:50 pm

livijja píše:
janka97 píše:
livijja píše:
janka97 píše:Baby ďakujem za nápady a rady určite vyskúšam ten olejček na hlavu určite vám dám vedieť ako to dopadlo. ešte raz díky


ten olejcek pomoze aj ten sprejik co som ti poslalaza kazdym umytim nastriekat



díky aj sa ti bude štikať ako ťa budem spomínať zakaždým keˇsi budem hlavu umývať
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


tak budem vediet kto na mna mysli ja som sa dnes dala ostrihat hlupa som xi dlhe vlasy som chcela a mam mikadko


to aj ja mám obdobie že chcem mať dlhé vlasy potom uvidím nejaký fsjný účes a šup kaderníčke a vlasy zase krátkye
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od vedejova » Pia Júl 02, 2010 7:55 pm

janka97 píše:Baby ďakujem za nápady a rady určite vyskúšam ten olejček na hlavu určite vám dám vedieť ako to dopadlo. ešte raz díky


Ahojky Janulka pomohol ten olejček?Iva. :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť