Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Rozvody a alimenty - výživné

od inguli » Str Nov 03, 2010 12:17 pm

adinka33 píše:
martinka74 píše:Moj ex doteraz platil 150 E,sudne mame po starom myslim urcene 3000Sk.Ale kedze na syna kasle neexistuju ziadne narodeniny,Vianoce ,dovolenka,tak som mu to zvysila na 200E.Vzdy prinesie peniaze minimalne po 2 SMS,ale prinesie.Stale len place a pritom ma stavebniny,stavebnu firmu,vozi sa na BMW X5,ale na syna neda ani za svet.Teraz idu na lyziarsky ,som mu vravela ,ze chcem aby dal polovicu,aky bordel robil.Ale ked sme mu s manzelom uz davno navrhovali ,aby sa syna vzdal,ze manzel si ho osvoji ,ako vyvadzal,ze on je jeho otec a ako by to mohol spravit.Nastastie na jeho 200E nie som odkazana,ale ide o princip.



Martinka, tuším sme na tom rovnako,,,,

:shock: :shock: :shock:

kua aj s takými chlapmi,,, :cry: :cry:

tiež som toho svojho bývalého x-krát žiadala, aby sa ho vzdal a tým pádom by automaticky aj platiť prestal, ale kdeže, "VEĽKÝ TATINKO"...

no otras,,,

:evil: :evil: :evil:


no to sa pridam aj ja plati ked sa mu chce a kolko chce narodky a uz vobec ani ahoj ked ho stretne ale vzdat sa ho uz len naschval nie...
aby moj manzel ho nemohol osvojit...
ale syn ma este 4 roky a bude dospely a vravi ze by chcel manzelovo priezvisko
to uz bude dospely tak si moze dat zmenit?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od adinka33 » Str Nov 03, 2010 1:02 pm

inguli píše:
adinka33 píše:
martinka74 píše:Moj ex doteraz platil 150 E,sudne mame po starom myslim urcene 3000Sk.Ale kedze na syna kasle neexistuju ziadne narodeniny,Vianoce ,dovolenka,tak som mu to zvysila na 200E.Vzdy prinesie peniaze minimalne po 2 SMS,ale prinesie.Stale len place a pritom ma stavebniny,stavebnu firmu,vozi sa na BMW X5,ale na syna neda ani za svet.Teraz idu na lyziarsky ,som mu vravela ,ze chcem aby dal polovicu,aky bordel robil.Ale ked sme mu s manzelom uz davno navrhovali ,aby sa syna vzdal,ze manzel si ho osvoji ,ako vyvadzal,ze on je jeho otec a ako by to mohol spravit.Nastastie na jeho 200E nie som odkazana,ale ide o princip.



Martinka, tuším sme na tom rovnako,,,,

:shock: :shock: :shock:

kua aj s takými chlapmi,,, :cry: :cry:

tiež som toho svojho bývalého x-krát žiadala, aby sa ho vzdal a tým pádom by automaticky aj platiť prestal, ale kdeže, "VEĽKÝ TATINKO"...

no otras,,,

:evil: :evil: :evil:


no to sa pridam aj ja plati ked sa mu chce a kolko chce narodky a uz vobec ani ahoj ked ho stretne ale vzdat sa ho uz len naschval nie...
aby moj manzel ho nemohol osvojit...
ale syn ma este 4 roky a bude dospely a vravi ze by chcel manzelovo priezvisko
to uz bude dospely tak si moze dat zmenit?


inguli, ak už bude plnoletý, tak si o to môže požiadať na súde aj sám,,, :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od martinka74 » Str Nov 03, 2010 1:42 pm

No to viete kocky,co by povedali ludia.Co je to za otca ,co sa vzda dietata.
Moj syn s tym mal chvilu aj problem ,ked bol mensi,ze preco sa on vola inak,ale teraz ma 15 a uz to neriesi.Ale kaslat na nich,im sa to raz vsetko vrati,hlavne ze nam aspon druhy pokus vysiel a mame sa fajn a nase deti maju super otcov. :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Janka81 » Str Nov 03, 2010 2:24 pm

martinka74 píše:No to viete kocky,co by povedali ludia.Co je to za otca ,co sa vzda dietata.
Moj syn s tym mal chvilu aj problem ,ked bol mensi,ze preco sa on vola inak,ale teraz ma 15 a uz to neriesi.Ale kaslat na nich,im sa to raz vsetko vrati,hlavne ze nam aspon druhy pokus vysiel a mame sa fajn a nase deti maju super otcov. :D :D



:lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Str Nov 03, 2010 3:29 pm

adinka33 píše:
inguli píše:
adinka33 píše:
martinka74 píše:Moj ex doteraz platil 150 E,sudne mame po starom myslim urcene 3000Sk.Ale kedze na syna kasle neexistuju ziadne narodeniny,Vianoce ,dovolenka,tak som mu to zvysila na 200E.Vzdy prinesie peniaze minimalne po 2 SMS,ale prinesie.Stale len place a pritom ma stavebniny,stavebnu firmu,vozi sa na BMW X5,ale na syna neda ani za svet.Teraz idu na lyziarsky ,som mu vravela ,ze chcem aby dal polovicu,aky bordel robil.Ale ked sme mu s manzelom uz davno navrhovali ,aby sa syna vzdal,ze manzel si ho osvoji ,ako vyvadzal,ze on je jeho otec a ako by to mohol spravit.Nastastie na jeho 200E nie som odkazana,ale ide o princip.



Martinka, tuším sme na tom rovnako,,,,

:shock: :shock: :shock:

kua aj s takými chlapmi,,, :cry: :cry:

tiež som toho svojho bývalého x-krát žiadala, aby sa ho vzdal a tým pádom by automaticky aj platiť prestal, ale kdeže, "VEĽKÝ TATINKO"...

no otras,,,

:evil: :evil: :evil:


no to sa pridam aj ja plati ked sa mu chce a kolko chce narodky a uz vobec ani ahoj ked ho stretne ale vzdat sa ho uz len naschval nie...
aby moj manzel ho nemohol osvojit...
ale syn ma este 4 roky a bude dospely a vravi ze by chcel manzelovo priezvisko
to uz bude dospely tak si moze dat zmenit?


inguli, ak už bude plnoletý, tak si o to môže požiadať na súde aj sám,,, :wink:

ano tak som vedela aj ja :)diky :wink:
no mozno ho dovtedy aj prejde ..sice sice aj nedavno hovoril ze jaaj preco musi mat to priezvisko :?:
no ja to necham na neho urcite
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od maximos » Str Nov 24, 2010 10:52 pm

tak to mate dobre moj syn svojho otca nevidel asi cca tri mesiace a vyzivne dostavam na syna 60eur ale uz tri mesiace ano eur ked mu nezavolam tak ich nevidim
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Sep 17, 2009 1:29 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť