Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Úrady - Zmena priezviska

od lucifukball » Uto Dec 08, 2009 4:32 pm

nelka to nepochopí, na to ani nečakaj, oni vidia len seba :evil: :evil: :evil:
a nemusíš ísť na súd, stačí na políciu podať trestné oznámenie za zanedbanie vyživovacej povinnosti, oni ho začnu nahánať a keď sa nič nebude dať robiť, ked ti to nevyplatí tak dajú podnet na súd, ale z vlastnej skúsenosti viem, že bude doleptaný a vyplatí ti to čo najskôr! ja som tak podávala na bývalého už dva krát, len podmienka je, že ti musí byť dlžný viac ako tri mesiace
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Str Mar 19, 2008 1:00 am

od nelka09 » Uto Dec 08, 2009 6:15 pm

dik za radu, mne nedal výživné 6 mesiacov. ja by som nemohla spávať, keby som niekomu dlhovala peniaze a nieto ešte pre svoje dieťa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Štv Apr 02, 2009 10:05 am

od lenka878 » Uto Dec 08, 2009 10:56 pm

Ahojte,tak chlapi su asi na jedno kopyto,česť výnimkám.Otec malej tiež nikdy nič nenaučil,všetko môj terajší,je fakt perfektný pretože mame spolu dvojičky chlapcov a vôbec ju neignoruje a berie ju ako svoju a malá ho tiež volá tatino.No lenže jej bio-otec odrazu zistil že by sa chcel s ňou stretávať a každô druhô nedelu to aj absolvujeme.Mňa to už fakt nebavý lebo mam kvoli tomu zabitý čas a ja by som ho vedela využiť aj inak.Kontakt má len za prítomnosti mňa a malá ani inak nechce ísť.Za ním chodí len preto lebo on buran stále jej niečo nosí aj keď som mu to už povedala že to nie je dobré.Vidieť že nemá iné deti,proste sa jej chce strkať do ritky.Ale čo už urobím keď sa to inak nedá ale fakt ma t baby už nebaví.A teraz akože na just mi neche povoliť to meno,lebo vidí že tá malá nemá žiadny vzťah k nemu a úplne sa zabávam na tom ako pred ním stále spomína čo všetko jej pomohol tatino :lol: ,Tak neviem čo mám robiť preto by som jej chcela dať aspoň to druhé meno po mne len neviem to asi nepovolí tiež :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Jún 17, 2007 12:00 am

od sisu22 » Uto Dec 08, 2009 11:05 pm

lenka878 píše:Ahojte,tak chlapi su asi na jedno kopyto,česť výnimkám.Otec malej tiež nikdy nič nenaučil,všetko môj terajší,je fakt perfektný pretože mame spolu dvojičky chlapcov a vôbec ju neignoruje a berie ju ako svoju a malá ho tiež volá tatino.No lenže jej bio-otec odrazu zistil že by sa chcel s ňou stretávať a každô druhô nedelu to aj absolvujeme.Mňa to už fakt nebavý lebo mam kvoli tomu zabitý čas a ja by som ho vedela využiť aj inak.Kontakt má len za prítomnosti mňa a malá ani inak nechce ísť.Za ním chodí len preto lebo on buran stále jej niečo nosí aj keď som mu to už povedala že to nie je dobré.Vidieť že nemá iné deti,proste sa jej chce strkať do ritky.Ale čo už urobím keď sa to inak nedá ale fakt ma t baby už nebaví.A teraz akože na just mi neche povoliť to meno,lebo vidí že tá malá nemá žiadny vzťah k nemu a úplne sa zabávam na tom ako pred ním stále spomína čo všetko jej pomohol tatino :lol: ,Tak neviem čo mám robiť preto by som jej chcela dať aspoň to druhé meno po mne len neviem to asi nepovolí tiež :twisted:


ked sa smiem spytat,kolko ma mala? inak to musi byt ina komedia,ked ju dojde navstivit :D na druhej strane,debil,neviem co tym sleduje,to nevidi ze mala ho ma na salame? :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od lucifukball » Uto Dec 08, 2009 11:45 pm

sisu myslím, že to robí len aby jej ublížil a robil napriek, my sme si takéto niečo už absolvovali :evil: len ešte som zvedavá ako bude môj bývalý reagovať, keď zistí, že prehral súd a rozsudok bude už právoplatný a nebude môcť sa odvolať :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Str Mar 19, 2008 1:00 am

od lenka878 » Str Dec 09, 2009 1:06 am

Malá má 6rokov,je zlatá ako chápe o čo tam ide aj keď možno nie na sto pero,len jednoducho hračky sú hračky ale pritom ich máme habadej ale vždy je niečo nové no. :roll: Ešte je sranda na tom že malá si tie veci zoberie a potom o chvilu sa už ťahá domov...Mňa to už straaaaaašne unavuje chodiť za ním,radšej by som sedela doma s vyloženími nohami.Je to proste na houby všetky tie naše zákony. :oops: :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Jún 17, 2007 12:00 am

od sisu22 » Str Dec 09, 2009 3:04 pm

nadruhej strane bud rada,ze je to len za tvojej pritomnosti,keby nebolo mohol by jej tlacit do hlavy kaleraby
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť